11373 посетителя онлайн
1 618 14

Санкции СНБО стали инструментом давления на бизнесменов и политиков, - Bihus.Info

Санкции Совета национальной безопасности и обороны Украины (СНБО) все чаще используются как средство политического давления на бизнесменов и политиков, говорится в новом журналистском расследовании проекта Bihus.Info.

"Собственно, с клоунадой этот процесс и начал ассоциироваться в последнее время. Серьезный и в целом очень нужный инструмент, кажется, методично превращается в кнут в руках отдельных обитателей Банковой. На их же руках, благодаря этому кнуту, уже оказались целая когорта политиков и бизнесменов", - отмечается в сюжете. По данным журналистов, механизм санкций все чаще применяется не для защиты национальной безопасности, а с целью устранения "неугодных" лиц с политической или экономической арены. Санкции стали механизмом устранения политических и бизнес-конкурентов и все чаще воспринимаются украинцами как инструмент давления внутри страны, говорится в сюжете.

Топ комментарии
+7
Бумеранг може отримати і бігусінфо,спільно з нацжонами, за огидну дію проти Порошенка перед виборами
показать весь комментарий
26.04.2025 15:04 Ответить
+7
Чекаємо на нові розслідування бігусів - наприклад - те ,що - набушники та дбр - найбільші корупціонери , поліція та сбу - кришують наркоторгівлю , зеленський та єрмак - некомпетенті керівники ,а також ,що сіль -солона ,а цукор - солодкий
показать весь комментарий
26.04.2025 15:30 Ответить
+6
Роль РНБО дорадча...а санкції накладає дебільний зільонський. Тупе, малограмотне, мстиве створіння !!!
показать весь комментарий
26.04.2025 16:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Санкції як інструмент диктатури, що народжується.
показать весь комментарий
26.04.2025 14:58 Ответить
Біггус отримав пістюлин, і вирішив виправитися таким способом за брехню на Пороха у висері "З 2021 року ми отримуємо "гучні заголовки" про санкції, а по факту фігуранти легко оминають ці обмеження"
показать весь комментарий
26.04.2025 14:58 Ответить
Бумеранг може отримати і бігусінфо,спільно з нацжонами, за огидну дію проти Порошенка перед виборами
показать весь комментарий
26.04.2025 15:04 Ответить
Шлюхи стиду не мають
показать весь комментарий
26.04.2025 16:13 Ответить
Безсумнівно,він все про себе читає і знає,що люди в курсі,що начудив...
показать весь комментарий
26.04.2025 17:38 Ответить
пишуть і коментують всіляку маячню, але НІХТО на цьому сайті не згадав і не вшанував пам'ять загиблих 39 років тому українців, які 26 квітня 1986 року гасили наслідки від ядерного вибуху на ЧАЕС!
показать весь комментарий
26.04.2025 15:05 Ответить
Чекаємо на нові розслідування бігусів - наприклад - те ,що - набушники та дбр - найбільші корупціонери , поліція та сбу - кришують наркоторгівлю , зеленський та єрмак - некомпетенті керівники ,а також ,що сіль -солона ,а цукор - солодкий
показать весь комментарий
26.04.2025 15:30 Ответить
Чекаємо розслідувань Бігуса на те , що на Умєрова ( як на голову Держмайна й на вже Міністра оборони ) НАБУ та САП відкривали розслідування , а Єрамчина ховав його судячи на новій нові крісла . А зараз Умєров за це возить Козира за собою як додаток до Єрмакокишенькового Сибігу...
показать весь комментарий
26.04.2025 16:21 Ответить
Генпрокурора немає, тво немає, депутатам від слуг немає кому виписувати підозри.
Зате є нелегітимні санкції від нелигітимного презедента.
Профіт.
показать весь комментарий
26.04.2025 15:56 Ответить
Роль РНБО дорадча...а санкції накладає дебільний зільонський. Тупе, малограмотне, мстиве створіння !!!
показать весь комментарий
26.04.2025 16:06 Ответить
Зробили з країни сомалі де шобло мародерить на крові , а нквд лідора виловлює людей як собак по містам і селам, бо лідор за шашлики і завгоспа ой як нехоче відповідати.
показать весь комментарий
26.04.2025 17:14 Ответить
в Бігусні сталося прозріння. Шо там, ******* вам був Порошенко?
показать весь комментарий
26.04.2025 22:26 Ответить