6510 посетителей онлайн

56% американцев не одобряют подход Трампа к войне в Украине, 35% - поддерживают, - опрос

что думают американцы о подходах Трампа к завершению войны в Украине

Более половины опрошенных американцев не одобряет способы, которыми президент США Дональд Трамп пытается завершить войну России против Украины.

Об этом свидетельствуют результаты совместного социологического исследования, которое провели The New York Times и Siena College, сообщает Цензор.НЕТ.

Так, согласно опросу, 56% респондентов в целом не одобряют подход Трампа к войне. В частности, 42% из них выразили категорическое неодобрение.

В то же время 35% опрошенных выразили поддержку действиям Трампа. Из них 20% - "решительно одобряют", еще 15% - "в определенной степени одобряют". 9% затруднились дать ответ на этот вопрос.

Среди избирателей Республиканской партии 74% поддерживают Трампа, а 90% демократов решительно не одобряют действий президента США.

62% независимых избирателей выступают против подходов главы Белого дома к решению войны в Украине, а 29% поддерживают его.

Топ комментарии
+22
Минуло більше шести років правління Блазня"... Збулися усі пророцтва тверезо мислячих людей: він зруйнував політичну і економічну систему країни та привів до неї повномасштабну війну... Але і зараз немало ідіотів, які вважають, що він "все робить правильно - він, просто, "жертва обставин"...".
"Наше бидло - саме упороте бидло на світі...
Воно до останнього буде плюваться гімном, але не визнає, що воно ОБІСРАЛОСЯ...
Воно буде лазить по помийницях та сміттєзвалищах, але не визнає, що його "тупо розвели і трахнули" ЗЕ-кумири...
Воно буде жерти своє лайно, але не признається, що воно - ТУПЕ!!!
А винен, у цьому всьому, на їх думку, буде, однаково, Порошенко..."

(У американського "бидла" - Байден з Обамою... "При Порошенку (Байдені), було-б ще гірше! Він-би "здав" Україну (Америку), за три дні... А Зеленський (Трамп), упирається та воює!..."
На запитання: "Чому Порошенко (Байден), не "здав" Україну за весь період своєї каденції?", отримуємо "геніальну" відповідь: "Просто не встиг... Тоді не було підходящих обставин...".
показать весь комментарий
27.04.2025 03:06 Ответить
+16
Є фанатики Трампа. Ну от така група яка власну ідентичність повязує з популістським лозунгом Трампа MAGA (зробити Америкою Величною Знову). Їх патріотизм заслуговує на повагу, але їх тупість просто вражає - ну от як Америка може знову стати величною якщо їх лідер ідіот? Не дурень, а саме ідіот - виживший з розуму нарцис який оточив себе фанатиками та пристосуванцями які неадекватно оцінюють дії Трампа які мали б привести до досягнення мети, але ведуть до економічного, політичного та військового краху США. З ними можна працювати. І це мають робити всі тверезо мислячі американці на грунті американського патріотизму. Тобто там де мова про спільні цінності. І лише на базі спільних цінностей можна критикувати ідіотські методи Трампа для їх досягнення. За тиждень або місяць 74% (як нагадує наші 73) не відмовляться від підтримки Трампа і не оголосять йому імпічмент, але коли наслідки їх зачеплять (а це вже відбувається!), то ... від любові до ненависті лише один крок...
показать весь комментарий
27.04.2025 02:21 Ответить
+10
Оті 35% "думають шлунком"... Коли побачать напівпусті полиці в супермаркетах та ціни на те, що там залишилося - більшість почне "чухать потилицю"... Але якась частка продовжить "упираться рогом", і товкти, що "При Байдені було-б ще гірше!...".
показать весь комментарий
27.04.2025 03:10 Ответить

Загрузка...