6510 відвідувачів онлайн

56% американців не схвалюють підхід Трампа щодо війни в Україні, 35% - підтримують, - опитування

сщо думають американці про підходи Трампа щодо завершення війни в Україні

Понад половина опитаних американців не схвалює способи, у які президент США Дональд Трамп намагається завершити війну Росії проти України.

Про це свідчать результати спільного соціологічного дослідження, яке провели The New York Times та Siena College, повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, згідно з опитуванням, 56% респондентів загалом не схвалюють підхід Трампа до війни. Зокрема, 42% з них висловили категоричне несхвалення.

Водночас 35% лпитаних висловили підтримку діям Трампа. ІЗ них 20% - "рішуче схвалюють", ще 15% - "певною мірою схвалюють". 9% не змогли дати відповіді на це запитання.

Серед виборців Республіканської партії 74% підтримують Трампа, а 90% демократів рішуче не схвалюють дій президента США.

62% незалежних виборців виступають проти підходів глави Білого дому до вирішення війни в Україні, а 29% підтримують його.

Топ коментарі
+22
Минуло більше шести років правління Блазня"... Збулися усі пророцтва тверезо мислячих людей: він зруйнував політичну і економічну систему країни та привів до неї повномасштабну війну... Але і зараз немало ідіотів, які вважають, що він "все робить правильно - він, просто, "жертва обставин"...".
"Наше бидло - саме упороте бидло на світі...
Воно до останнього буде плюваться гімном, але не визнає, що воно ОБІСРАЛОСЯ...
Воно буде лазить по помийницях та сміттєзвалищах, але не визнає, що його "тупо розвели і трахнули" ЗЕ-кумири...
Воно буде жерти своє лайно, але не признається, що воно - ТУПЕ!!!
А винен, у цьому всьому, на їх думку, буде, однаково, Порошенко..."

(У американського "бидла" - Байден з Обамою... "При Порошенку (Байдені), було-б ще гірше! Він-би "здав" Україну (Америку), за три дні... А Зеленський (Трамп), упирається та воює!..."
На запитання: "Чому Порошенко (Байден), не "здав" Україну за весь період своєї каденції?", отримуємо "геніальну" відповідь: "Просто не встиг... Тоді не було підходящих обставин...".
показати весь коментар
27.04.2025 03:06 Відповісти
+16
Є фанатики Трампа. Ну от така група яка власну ідентичність повязує з популістським лозунгом Трампа MAGA (зробити Америкою Величною Знову). Їх патріотизм заслуговує на повагу, але їх тупість просто вражає - ну от як Америка може знову стати величною якщо їх лідер ідіот? Не дурень, а саме ідіот - виживший з розуму нарцис який оточив себе фанатиками та пристосуванцями які неадекватно оцінюють дії Трампа які мали б привести до досягнення мети, але ведуть до економічного, політичного та військового краху США. З ними можна працювати. І це мають робити всі тверезо мислячі американці на грунті американського патріотизму. Тобто там де мова про спільні цінності. І лише на базі спільних цінностей можна критикувати ідіотські методи Трампа для їх досягнення. За тиждень або місяць 74% (як нагадує наші 73) не відмовляться від підтримки Трампа і не оголосять йому імпічмент, але коли наслідки їх зачеплять (а це вже відбувається!), то ... від любові до ненависті лише один крок...
показати весь коментар
27.04.2025 02:21 Відповісти
+10
Оті 35% "думають шлунком"... Коли побачать напівпусті полиці в супермаркетах та ціни на те, що там залишилося - більшість почне "чухать потилицю"... Але якась частка продовжить "упираться рогом", і товкти, що "При Байдені було-б ще гірше!...".
показати весь коментар
27.04.2025 03:10 Відповісти

Завантаження...