8761 посетитель онлайн

В России заработал реестр электронных повесток

Реестр электронных повестки начал работу в России

В России начал работу сайт Единого реестра воинского учета "реестрповесток.рф"

Об этом пишет "Новая газета", передает Цензор.НЕТ.

Сейчас с сайта исчезла отметка о тестовом режиме.

Ранее на сайте было указано, что сервис работает в тестовом режиме только в Рязанской области, Марий Эл и на Сахалине.

Реестр электронных повестки начал работу в России

Реестр электронных повесток официально должен был заработать с 1 ноября 2024 года, однако его запуск откладывали. По закону, если гражданин не явится в военкомат в течение семи дней с момента появления повестки в реестре, ему закрывают выезд из страны, лишают права управлять автомобилем и запрещают брать кредиты и займы.

Топ комментарии
+10
Знаю владу однієї країни, яка дуже любить копіювати все що робиться на росії, просто називає це по іншому. Наприклад, не "електронні повістки", а "оновлення даних" або "електронні направлення в резерв+"
показать весь комментарий
09.05.2025 14:45 Ответить
+5
Ну, і кацапи можуть скопіювати у влади цієї країни досвід....бусифікації. Тільки думаю що трешу там буде набагато більше.
показать весь комментарий
09.05.2025 14:50 Ответить
+5
1 в 1,десь ми подібне бачили,таке враження що робиться одними і тими руками...
показать весь комментарий
09.05.2025 14:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Знаю владу однієї країни, яка дуже любить копіювати все що робиться на росії, просто називає це по іншому. Наприклад, не "електронні повістки", а "оновлення даних" або "електронні направлення в резерв+"
показать весь комментарий
09.05.2025 14:45 Ответить
Ну, і кацапи можуть скопіювати у влади цієї країни досвід....бусифікації. Тільки думаю що трешу там буде набагато більше.
показать весь комментарий
09.05.2025 14:50 Ответить
Ой не все, не все. Наприклад давненько я не бачив нових моделей легкових авто ЗАЗ, та й телевізорів LG з написами made in Ukraine теж...)
показать весь комментарий
09.05.2025 15:14 Ответить
Якраз, поки кацапське бидло пиячить "за дідов", їх тихенько і "порадували".
показать весь комментарий
09.05.2025 14:46 Ответить
Вони будуть воювати вічно, БО ВОНИ ВОЮЮТЬ УЖЕ 800 років. Хтось будує театри, хтось пише картини - а вони роблять геноцид
показать весь комментарий
09.05.2025 14:49 Ответить
зараз 200 доларів дрон - це вартість життя рос солдата.так вони не потянуть. фпв дрони дешевші за життя орка
показать весь комментарий
09.05.2025 14:56 Ответить
1 в 1,десь ми подібне бачили,таке враження що робиться одними і тими руками...
показать весь комментарий
09.05.2025 14:53 Ответить
Тільки замість бусів - буханки . Буханізація.
показать весь комментарий
09.05.2025 18:09 Ответить
Мавпують!
показать весь комментарий
09.05.2025 15:02 Ответить
тільки там не через 7 днів закривається виїзд за кордон, а в той самий день коли і було сформовано електронну повістку. бо якщо це робити тільки через 7 днів, то дуже багато хто чухне з тих боліт.
показать весь комментарий
09.05.2025 15:04 Ответить
цапи до останнього тягнули із запуском цього закону, все на контракт надіялись.. а це дзвіночок. схоже, таки дійсно грошви на болотах все менше і менше, а поповнення м'яса потрібне. тільки от боєздатність мобілізованого м'яса буде точно нижча, ніж боєздатність купленого м'яса контрактами, адже якщо взяв гроші за контракт, то маєш відпрацювати. заград отрядів точно стане більше, коли чмобіків волокти на фронт будуть. а коли без броні, а на моциках і на віслюках, то чмобіків буде потрібно більше для штурму Краматорська, Слов'янська, Запоріжжя.. і м'ясо те піде на штурми. надіятись на те, що те м'ясо піде на кремль, щоб викинути звідти ху йла і всю його гебню то зовсім не варто.
показать весь комментарий
09.05.2025 15:30 Ответить
***** готовит осеннюю мобилизацию, движуха продолжается. Следующей весной будет поздно!!!
показать весь комментарий
09.05.2025 16:24 Ответить
Якщо Зельоні у всьому копіюють Кацапію, значить скоро введуть і у нас.
показать весь комментарий
09.05.2025 18:44 Ответить