9634 посетителя онлайн
10 801 35

Глава военной администрации Киева Ткаченко увеличил штат заместителей и советников и угрожает работникам КГГА, - глава аппарата мэрии

ткаченко,тимур

Начальник военной администрации Киева Тимур Ткаченко увеличил количество своих заместителей и ввел в штатное расписание КГВА неограниченное количество советников. При этом он угрожает уголовной ответственностью работникам Киевской городской государственной администрации, если они откажутся выполнять его указания.

Об этом сообщил руководитель аппарата КГГА Дмитрий Загуменный, информирует Цензор.НЕТ.

"Странную "сенсацию" обнародовал сегодня начальник КГВА - относительно утверждения структуры военной администрации. "Новая структура" отличается от предыдущих, только увеличением количества заместителей начальника и неограниченным количеством советников. Теперь у начальника КГВА два первых заместителя и три заместителя", - написал Загуменный.

Он также прокомментировал угрозы со стороны руководителя КГВА Ткаченко в адрес работников исполнительной власти столицы.

"Не новы угрозы начальника КГВА относительно обращений в правоохранительные органы и предупреждения о том, что любой работник исполнительного органа городского совета будет нести уголовную ответственность, если не будет выполнять волю военной администрации. Как это работает, городская власть на себе ощущает давно - постоянные обыски, допросы, слежка, публичная дискредитация. Это не новые инструменты в борьбе с местным самоуправлением. И не европейские, не демократические принципы. Поздравляем начальника КГГА с Днем Европы", - написал Загуменный.

Ранее стало известно, что руководитель военной администрации столицы Тимур Ткаченко обнародовал в своем Telegram-канале информацию о новой структуре КГВА, которая составляет более 2800 человек и включает в том числе структуру исполкома Киевсовета. При этом Ткаченко написал, что в случае невыполнения его поручений он лично будет обращаться к силовикам.

Топ комментарии
+34
Такий собі тітушка із замахом на абсолютну владу в Столиці під "кришуванням" ОП.
показать весь комментарий
09.05.2025 22:26 Ответить
+25
Чому б не писати його прізвище Ткаченко (Мамедов)?
показать весь комментарий
09.05.2025 22:36 Ответить
+22
Де їх зелеплюй насобирав?
показать весь комментарий
09.05.2025 22:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Де їх зелеплюй насобирав?
показать весь комментарий
09.05.2025 22:26 Ответить
то ми насобирали...вірніше ті хто аплодував на стадіоні і голосували папріколу. А поправді то і цей Ткаченко і Кличко одне одно варті, нехай жеруть одне одного
показать весь комментарий
10.05.2025 09:16 Ответить
Такий собі тітушка із замахом на абсолютну владу в Столиці під "кришуванням" ОП.
показать весь комментарий
09.05.2025 22:26 Ответить
Київ давно окупований, хрін його знає що військові забулі на курщині чи бєлгородщині.
показать весь комментарий
09.05.2025 22:29 Ответить
Давно, це з якого року?
показать весь комментарий
09.05.2025 22:36 Ответить
З того самого, коли для 73% клоунада стала важливіша за власну безпеку
показать весь комментарий
09.05.2025 23:04 Ответить
Дебіл...***. скільки повторювати з таким підходом до громадян України ти так і залишишся 2%.
показать весь комментарий
10.05.2025 07:57 Ответить
Так він, мабуть, ОСОБИСТО готує роту штурмову із свого оточення в КМДА, для відправки її на фронт???
показать весь комментарий
09.05.2025 22:34 Ответить
Черговий зелений самогубець, що увірував у життя вічне на землі.
показать весь комментарий
09.05.2025 22:35 Ответить
Чому б не писати його прізвище Ткаченко (Мамедов)?
показать весь комментарий
09.05.2025 22:36 Ответить
Якщо ще Ткаченко допоможе відстоїти екопарк "Осокорки", то жителі вийдуть і винесуть Кличка з міськради разом з його кріслом. Дружину і дітей в зелену Німеччину, а нам бетонні джунглі. Ніяк не нажереться, почвара.
показать весь комментарий
09.05.2025 22:36 Ответить
Ти за кого у Мери Києва голосував?
показать весь комментарий
09.05.2025 22:41 Ответить
Не за Кличка. Цинічна потвора. Відправив сім'ю за кордон, а нам тут бетонні джунглі робить. Продався забудовникам і бабло заробляє., все ніяк не наїсться. А ще по півроку проводить а кордоном, де зелено і гарно. Гнати підсрачниками з посади.
показать весь комментарий
09.05.2025 23:11 Ответить
Зелене непорозуміння брехливе
показать весь комментарий
10.05.2025 00:39 Ответить
Хто тобі цю методичку дав, мабуть напряму з оп спілкуєшся
показать весь комментарий
10.05.2025 07:59 Ответить
Ти просто дебіл, чи зеленоголове?
показать весь комментарий
10.05.2025 11:25 Ответить
Яка дружина? Він розведений давно...

А щодо екопарку, так там забудовник Аркада збанкрутував же, які проблеми тоді? Патріотику ніхто уже кілька років не будує, парку давно вже нічого не загрожує... Обнови методичку!
показать весь комментарий
10.05.2025 11:59 Ответить
Там Століца Груп вже 4 будинки вигнала. Владислава Молчанова відслюнявила Кличку і будує. І так по всьому місту. Захисники крадія Кличка не володіють ситуацією?
показать весь комментарий
10.05.2025 12:21 Ответить
до бригади не дотягує. Треба мобілізуватизабронювати до КМВА ще тисячі дві.
показать весь комментарий
09.05.2025 22:37 Ответить
Цікаво, хто кому вломить пи...ди?
Дайбі вам побитись, а нам подивитись! (с)
показать весь комментарий
09.05.2025 22:41 Ответить
необмежена кількість
навіть у нардепів кількість помічників обмежена
100 % радник отримує бронювання
показать весь комментарий
09.05.2025 22:45 Ответить
Мамедов розбушувався? Страх втратив...
показать весь комментарий
09.05.2025 23:08 Ответить
Згідно конституції і законодавства у любого тіпа керівника є майже необмежені права і жодних обов'язків чи зобов'язань. Жодних відповідальності за будь що немає. Хочу таку структуру, а хочу отаку. Хочу любу кількість заступників і необмежену кількість радників. Тобто це означає витрати на утримання адміністрацій будуть необмежені. Це просто феєрична дурня за рахунок платників податків. Ха ха ха.
показать весь комментарий
09.05.2025 23:20 Ответить
За рахунок майбутніх поколінь - борг вже більше 100 лярдів УО а вся економіка ледве дихає...
🤮ЗЕ💩ze🐸
показать весь комментарий
09.05.2025 23:32 Ответить
Кожне покоління живе за рахунок наступних. Принаймні в нас. За вивільнені кошти, які підуть на утримання фіктивних радників і заступників можна було би наприклад збільшити ефективність праці на виробництві за рахунок закупівлі скажімо того чи іншого обладнання. А так буде утримуватися ще одна якась бєсполєзность, якій буде іти не те що дармові кошти, а і стаж, завдяки якому в подальшому буде отримувати пенсію 80 відсотків від нарахувань, а не скажімо 30 як в інших пенсіонерів. Тобто свідомо недоплачуються кошти за вже вироблений продукт тим хто його виробляє, а роздаються аферистам. Ха ха ха.
показать весь комментарий
09.05.2025 23:48 Ответить
Це скільки у нього родичів?
показать весь комментарий
09.05.2025 23:22 Ответить
Узурпація влади буде повною, абсолютною! Вони ж розуміють що у суспільстві не на 100 % населення сприймуть територіальну Капітуляцію
показать весь комментарий
09.05.2025 23:30 Ответить
Тобто мамедови окупували Київ?
показать весь комментарий
09.05.2025 23:41 Ответить
Читав-поки що туалети.зеМразі о)(уїли зовсім-на місцеве самоврядування клали.як на піаніно
показать весь комментарий
10.05.2025 00:00 Ответить
А нагадайте, хто і коли обирав цього Мамедова?
показать весь комментарий
10.05.2025 00:00 Ответить
Конкурс був в оп, хто ліпше вилиже дупу, той і отримує цю посаду та буде бабло заносити
показать весь комментарий
10.05.2025 08:04 Ответить
ну, по-правильному в военные администрации надо все же профессиональных военных, которые знают за оборону (и будут ею заниматься в первую очередь), а не хз кого. имхо, когда кацапы появятся снова под Киевом этот персонаж окажется где-то в Турции или оае за пару недель до.
показать весь комментарий
10.05.2025 10:56 Ответить
після того як зсу і суспільство проковтнуло вигнання Залужного дєрьмак може тикати їм в рот необмежену кількість разів...
показать весь комментарий
10.05.2025 01:08 Ответить
... патужний мамедов
показать весь комментарий
10.05.2025 10:33 Ответить
Давно не можу зрозуміти: навіщо ця КМВА потрібна в тиловому місті з її очільником разом і які функції повинна виконувати ця структура?
показать весь комментарий
10.05.2025 18:54 Ответить