9642 посетителя онлайн

День защиты детей перенесли на 20 ноября. Зеленский подписал указ

День защиты детей перенесли. Когда теперь будут отмечать

Отныне День защиты детей будут отмечать 20 ноября. Президент Владимир Зеленский подписал указ.

Соответствующий указ обнародован на сайте ОП, передает Цензор.НЕТ.

"С целью утверждения охраны детства как общенационального приоритета Украины, усиления и объединения усилий международного сообщества, направленных на защиту прав и наилучших интересов ребенка, реализации положений Конвенции о правах ребенка постановляю: Установить в Украине День защиты детей, который отмечать ежегодно во Всемирный день ребенка - 20 ноября". - говорится в сообщении.

Также он признал утратившим силу Указ Президента Украины от 30 мая 1998 года № 568/98 "О Дне защиты детей".

Топ комментарии
+22
Нема цензурних слів... Потужно бл...
показать весь комментарий
30.05.2025 10:52 Ответить
+21
Там підпис іншого президента. Бубачька спати не міг. Він не хоче залишити в історії жодного закону, чи указу, підписаного попередніми президентами. Не шукайте тут доцільності - це психіатрія.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:00 Ответить
+14
Метит историю, как поганый кот. Чтобы было где-то написано:" ...указом президента Зеленского..."
показать весь комментарий
30.05.2025 10:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нема цензурних слів... Потужно бл...
показать весь комментарий
30.05.2025 10:52 Ответить
Незламно!
показать весь комментарий
30.05.2025 10:54 Ответить
Цікаво, з якої причини?
показать весь комментарий
30.05.2025 10:53 Ответить
Там підпис іншого президента. Бубачька спати не міг. Він не хоче залишити в історії жодного закону, чи указу, підписаного попередніми президентами. Не шукайте тут доцільності - це психіатрія.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:00 Ответить
Доцільність є, така як і з перенесення Різдва та Дня захисника вітчизни. Читайте коментар нижче.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:19 Ответить
Почитайте в Wiki (краще в англомовній сторінці) про "Children's Day", історію, а "1 червня" це "міжнародний день захисту дітей", який було встановлено на з'їзді міжнародної жіночої федерації (прокомуністичній) в Москві в 1947 р. і нині відзначається в комуністичних і посткомуністичних країнах.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:16 Ответить
Children's Day is a commemorative date celebrated annually in honour of children, whose date of observance varies by country. In 1925, International Children's Day was first proclaimed in Geneva during the World Conference on Child Welfare. Since 1950, it is celebrated on 1 June in many countries that were part of https://en.wikipedia.org/wiki/Eastern_Bloc Eastern Bloc and https://en.wikipedia.org/wiki/Non-Aligned_Movement Non-Aligned Movement, which follow the suggestion from https://en.wikipedia.org/wiki/Women%27s_International_Democratic_Federation Women's International Democratic Federation.https://en.wikipedia.org/wiki/Children%27s_Day#cite_note-Yang_2015-1 [1] World Children's Day is celebrated on 20 November to commemorate the issuance of the https://en.wikipedia.org/wiki/Declaration_of_the_Rights_of_the_Child Declaration of the Rights of the Child by the https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_General_Assembly UN General Assembly on 20 November 1959, along with the adoption of the https://en.wikipedia.org/wiki/Convention_on_the_Rights_of_the_Child Convention on the Rights of the Child on that date in 1989.https://en.wikipedia.org/wiki/Children%27s_Day#cite_note-World_Children's_Day-2 [2] In some countries, it is Children's Week and not Children's Day.

Спасибі, буду знати.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:18 Ответить
😊 А попередні перенесення і встановлення нових днів - це що? Я ненавиджу комуністів, але діти як правило одинаково безпартійні. А Зєлєнскій в душі - той же комсомолець.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:29 Ответить
Це якраз відв'язка від руснявого інфопростору. Як і перейменування вулиць та міст.
Чи не треба, вєдь ето жє наша історія.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:30 Ответить
І треба, в таки історія. 😊 От лише це Ваше виправдання, а у самого Зєлєнского мотивація інша. 😊
показать весь комментарий
30.05.2025 11:32 Ответить
Треба терміново перейменувати назад всі вулиці чЛєніна. І пам'ятники відновити. Історія ж.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:36 Ответить
це тупо...дитяче свято краще не в холод святкувати..тоді вже на 2 вересня перенесли б...
показать весь комментарий
30.05.2025 13:09 Ответить
Є низка країн, які святкують 20 листопада. Фінляндія та Канада серед них. Там значно холодніше, ніж у нас.
показать весь комментарий
30.05.2025 13:22 Ответить
я ж не заперечую, хто хоче хай святкує хоч 29 лютого... але на мій погляд дата невдала...
тай взагалі, у Верховного наразі, інщі завдання мають бути актуальними
показать весь комментарий
30.05.2025 16:51 Ответить
Нарешті , всі так довго цього чекали
показать весь комментарий
30.05.2025 10:54 Ответить
А що це за вулантаризм ,що не хочется згадувати про убитих та покалічених дітей війною, чи перемовинам заважають ?
показать весь комментарий
30.05.2025 10:55 Ответить
попатужно..
показать весь комментарий
30.05.2025 10:57 Ответить
Метит историю, как поганый кот. Чтобы было где-то написано:" ...указом президента Зеленского..."
показать весь комментарий
30.05.2025 10:58 Ответить
Буде трохи інакше - "указом самого нікчемного президента за період з 1991-го і дотепер... "
показать весь комментарий
30.05.2025 12:43 Ответить
Та краще взагалі відмінити. Це ж пережиток злочинної радянської системи.
показать весь комментарий
30.05.2025 10:58 Ответить
це остання прив"язка пам"яті влади до факту що і у нас є діти,про своїх вони не забувають,судячи з того як гребуть під себе
показать весь комментарий
30.05.2025 11:04 Ответить
Та да. Краще б було на 7 квітня.
Як у СРСР.

«Постанова РНК СРСР, ЦВК СРСР від 7 квітня 1935 року № 3/598 .«починаючи з 12-річного віку, ...пропонувалося «залучати до кримінального суду із застосуванням усіх заходів кримінального покарання».
показать весь комментарий
30.05.2025 11:15 Ответить
Бубочка, а що там з суддями яких Портнов призначав ? Е механизм звільнення? А що там з двумя юр вузами у Одесі і Харкові- може пора їх закрити і вчити усіх у Києві в юр академії під наглядом СБУ?
ПРОПОНУЮ приймати мобилизованих інвалидів без екзаменів на бюджет для спеціальності юрист
показать весь комментарий
30.05.2025 11:00 Ответить
вони недоторкані!
такі вірні пси потрібні будь якій владі!!!
так, шо.....
показать весь комментарий
30.05.2025 11:02 Ответить
Не на часі! Тут ще стільки спеціалізованих днів переносити треба! А нові впроваджувати! День кварталу, наприклад.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:03 Ответить
Ну що 73%, бачите до чого призвів ваш вибір?
показать весь комментарий
30.05.2025 11:03 Ответить
Боневтік хоче затвердити і перезатвердити всі свята, щоб були його укази і слід в історії України, про його турботу.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:03 Ответить
пів ночі не міг заснути все ломав голову щоб ще корисного для країни зробити ,безкоштовно
показать весь комментарий
30.05.2025 11:07 Ответить
Яаий рік? Де Ваше сиратегічне мислення? Як мінімвм - десятиліття. Два. Або й три.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:08 Ответить
Потужно, чекали його указу 6 років, накінець
показать весь комментарий
30.05.2025 11:05 Ответить
Ти вже батьків захистив, тепер за дітей взявся?
показать весь комментарий
30.05.2025 11:07 Ответить
хйло, яке відчинило двері москалям та сприяє окупації України, із-за дій та бездіяльності якого гинуть ті самі діти, підписує указ про свято їх захисту!

що там портнов-татаров? чонгар там як? азовці, яких ти в полон здав?
дороги та шашлики? що з мобілізацією?
показать весь комментарий
30.05.2025 11:14 Ответить
фигня какая то !!!((( 1 червня : літо , канікули, тепло, атракциони, квіти !!! 20 ноября , холод собачий ,день короткый , оледенение, природа смурна без листьев уже !!! дети одетые !!!((( фигня полная !!!(((
показать весь комментарий
30.05.2025 11:24 Ответить
морозиво !!!
показать весь комментарий
30.05.2025 11:27 Ответить
кто то его ЯВНО подставил , а рисунки на асфальте чего только стоит !!! как в ноябре рисовать ???((( АСТАНАВИТЕСЬ !!!
показать весь комментарий
30.05.2025 11:29 Ответить
Ця дата відзначається, наприклад, у Фінляндії та Канаді.
І нічого, не скиглять.
показать весь комментарий
30.05.2025 11:35 Ответить
фонтаны !!!(((
показать весь комментарий
30.05.2025 11:38 Ответить
Просрочний усе що напопідписувало незаконе
показать весь комментарий
30.05.2025 11:40 Ответить
Сиджу п'ю каву, читаю новину вголос, щоб дружина чула, вона працювала педагогом. Вона відповідає, шо 1 червня асоціювалось з закінченням учбового року, теплом, відкриттям дитячих таборів, канікулами та т.і. А 20 листопада буде з чим асоціюватись? Короче, каже, попи своє, політики своє все міняють...
показать весь комментарий
30.05.2025 11:51 Ответить
Потужність зашкалює, а ось коефіцієнт незламності трохи не дотягнув.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:01 Ответить
На кацапських помийках вже "розганяють" цинічну погань,як вони завтра будуть відзначати цей день, може й логічно з потворами в один день не відзначати.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:10 Ответить
Це з розряду назло бабушкі відморожу вуха.
1 червня це початок літа, канікул, і т.д. Давайте їсти і спати заборонимо, а то кацапи ж їдять і сплять.
Я тільки ЗА щоб все було максимально не як у кацапів, але треба зі здоровим глуздом це робити.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:16 Ответить
смердюче ху#ло буде 1 червня про "захист дітей" ,ми також будемо?
показать весь комментарий
30.05.2025 13:13 Ответить
Ну все діти будуть щасливі...
Дякуємо Товаришу Презеденту за Наше Щасливе Дитинство!
показать весь комментарий
30.05.2025 12:19 Ответить
Бл*ть. Просто ***** коли прочитав. Слов нема. В голові лише одна фраза.

ВІН ШО, ********???

Літнє дитяче свято, відмічання в т.ч. закінчення навчального року, літо, канікули, а це ************ відміняє і переносить на осінь... Кончений.

Може мене щас за мати забанять, але цензурних слів немає, вибачте.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:21 Ответить
воно не *********, воно народилось ********. горбатого могила виправить.
показать весь комментарий
30.05.2025 14:13 Ответить
на роспропаганде это только и ждут !!! это как с гос.языком в 14 году !!!((( Молдова приняла закон о госязыке в 1989 году , еще в сов. союзе !!! а у нас как специально в разгар крымской анексии ,чтоб было что говорить роспропаганде !!! зачем нам лить ,,воду,, на их мельницу ???!!!(((
показать весь комментарий
30.05.2025 12:26 Ответить
Ну все, тепер точно путін нападьот.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:29 Ответить
С...ка-бл... так поттужно з козирів ще ніхто не заходив!
показать весь комментарий
30.05.2025 12:41 Ответить
*******.