7710 посетителей онлайн
10 307 37

Украинская выпускница исполнила вальс с кителем погибшего на войне отца. ВИДЕО

На Прикарпатье выпускница Кристина Марчук станцевала вальс с кителем отца, который погиб на войне.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на NV.

Традиционный танец, которые выпускники выполняют на торжественном событии по случаю окончания школы, Кристина не смогла разделить со своим отцом, ведь он погиб, защищая Украину. Поэтому девушка взяла в руки китель и со слезами на глазах станцевала. В конце танца одноклассники поддержали выпускницу.

Кристина закончила лицей №3 в Делятине Ивано-Франковской области. Отец девочки Андрей Николаевич Марчук погиб 13 марта 2022 года. Воину было 48 лет.

Топ комментарии
+58
я не мін на це дивиться,сили не хватило. Буть ЩАСЛИВОЮ дитино!
показать весь комментарий
16.06.2025 20:58 Ответить
+42
Дай Бог цій дитині щястя і добра.
показать весь комментарий
16.06.2025 20:59 Ответить
+35
Тримайся, дівчинко. Вірь що й тобі Сонечко посміхнеться.
показать весь комментарий
16.06.2025 21:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
я не мін на це дивиться,сили не хватило. Буть ЩАСЛИВОЮ дитино!
показать весь комментарий
16.06.2025 20:58 Ответить
😪
показать весь комментарий
16.06.2025 20:59 Ответить
Дай Бог цій дитині щястя і добра.
показать весь комментарий
16.06.2025 20:59 Ответить
Тримайся, дівчинко. Вірь що й тобі Сонечко посміхнеться.
показать весь комментарий
16.06.2025 21:01 Ответить
немае...ниякого ё@аного бога немае..😰
показать весь комментарий
16.06.2025 21:03 Ответить
Памятаймо ціну Свбоди України від московитів!
АРМІЯ! МОВА! ВІРА!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
16.06.2025 21:07 Ответить
Слава Богу!🙏🙏🙏 Слава Україні! Героям Слава!❤️
показать весь комментарий
17.06.2025 04:52 Ответить
Батько Герой ..Мій уклін тобі дитино
показать весь комментарий
16.06.2025 21:07 Ответить
Те що ти піда.р, лишньохромосомий і потомственно опущений (так би мовити піда.рство якого по родинному дереву розповсюджуючись і по горизонталі й по вертикалі) це беззаперечно!
показать весь комментарий
16.06.2025 21:20 Ответить
Зато вам, русне стало намного легче жить, как вы поперлись воевать в Украину.
Прям хорошо ж стало у вас, движуха...
показать весь комментарий
16.06.2025 21:47 Ответить
Кацапи піда.ри сто відсотків!!!
показать весь комментарий
16.06.2025 21:53 Ответить
Майдан, укроп, Донбас, дамбить......, бачу тебе сцикодовбень нічого не навчили ні Київ за 3 дні, ні більше мільйона тільки підтверджених втрат самої сциклтвої і опущеної у світі недоармії пі.дорашки, ні цілодові вибухи нпз і заводів з оборонки в підерації..... Як іще вас дебілів нагнути, щоб ви зрозумілі що ви біосміттьєвих непотріб......? Наскільки ж потрібно бути тупим, щоб стільки разів вигрібти і ще щось розказувати я не знаю, видно ти не потомок людиноподібних кацапів, а плід кохання лишньехромосомого з козою чи лишньохромосомої з собакою! Мутант ї.бучий!
показать весь комментарий
16.06.2025 22:03 Ответить
ну так це ж ви, **************** мерзота гіркінсів і моторил, і підпалили той Донбас.
показать весь комментарий
16.06.2025 21:26 Ответить
Вони завжди своє гівно видають за чужу вину. "Хто ето сделал? Ох уж єті хахли, паперлісь на Дамбаз"
показать весь комментарий
16.06.2025 21:48 Ответить
Не гони так з кацапських піда.расів, вони ж на тих виб.лядків лисого цілодобово ганяють.....
показать весь комментарий
16.06.2025 21:56 Ответить
так ганяють, шо гіркінса закрили в кутузку. )
показать весь комментарий
16.06.2025 22:11 Ответить
***** звик щоб там на нього ганяли, і як тільки кацапи починають кохати когось іншого, їх ліквідують як женю лисого, моторилку, гіві, захарченка, бетмена, дрьомова та інше лишньохромосоме лайно, або прикривають як гиркіна чи безлера
показать весь комментарий
16.06.2025 22:14 Ответить
Нащадок снохачів виліз та висрався
показать весь комментарий
16.06.2025 21:54 Ответить
******, що ж ти так самокритично. То що ти підараси як і всі срусскіє ми знаємо, не переймайся.
показать весь комментарий
16.06.2025 21:59 Ответить
Усього найкращого Тобі у житті чарівна Украіночко!
Твій Тато завжди буде із тобою та захищатиме Тебе
Слава Герою! Слава ЗСУ! Слава Україні!
показать весь комментарий
16.06.2025 21:11 Ответить
... дуже боляче...
показать весь комментарий
16.06.2025 21:40 Ответить
Моя теж, сподіваюсь, плаче, що я останні роки життя воюю, а про демобілізацію не чутно
показать весь комментарий
16.06.2025 22:24 Ответить
Будь щаслива , дитина .
показать весь комментарий
16.06.2025 22:33 Ответить
💙💛