3943 посетителя онлайн

Сброс с дрона вызывает детонацию противопехотных мин и уничтожает шестерых оккупантов-мотоштурмовиков. ВИДЕО

Оператор украинского дрона уничтожил группу оккупантов на шести мотоциклах, сбросив всего один боеприпас.

Как сообщает Цензор.НЕТ, видеозапись удачной атаки украинского воина опубликована в соцсетях.

"Всего один сброс с дрона вызвал эпическую детонацию противопехотных мин, похоронив целую группу российских штурмовых мотоциклистов. Кадры пилотов бригады оперативного назначения Нацгвардии "Рубіж", - отмечает в комментарии автор публикации.

Топ комментарии
+30
Дууууже красиво, файно ))
показать весь комментарий
02.07.2025 11:38 Ответить
+18
Страйк!
показать весь комментарий
02.07.2025 11:38 Ответить
+15
Эпично получилось, прямо как феерверк на новый год!
показать весь комментарий
02.07.2025 11:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дууууже красиво, файно ))
показать весь комментарий
02.07.2025 11:38 Ответить
Страйк!
показать весь комментарий
02.07.2025 11:38 Ответить
Эпично получилось, прямо как феерверк на новый год!
показать весь комментарий
02.07.2025 11:38 Ответить
Все як вони **********, двіжуха.
показать весь комментарий
02.07.2025 11:38 Ответить
Катюзі з московії, по заслузі, за його злочини!
показать весь комментарий
02.07.2025 11:38 Ответить
Бінго !
показать весь комментарий
02.07.2025 11:42 Ответить
Просто чудово !
показать весь комментарий
02.07.2025 11:46 Ответить
Яка гарна міна. А чи можна всю лінію фронту такими мінами закидати і підривати дистанційно або поставити на неї датчики руху?
показать весь комментарий
02.07.2025 11:53 Ответить
А ти не подумав, що "датчикам руху" якось "побоку", хто саме там рухатиметься? Там можуть буть і наші люди - хоч військові, хоч цивільні... Саме з-за цієї "невибірковості" і приймалося рішення про заборону "протипіхоток", в Оттаві... А дистанційний підрив може здійснюваться лише тоді, коли противник потрапить саме на те місце, де стоять міни. Де ти стільки "спостерігачів-підривачів" знайдеш?
показать весь комментарий
02.07.2025 12:32 Ответить
ну ти би міг, хоч якась користь би була від твоєї совкової військової служби
показать весь комментарий
02.07.2025 19:48 Ответить
Не чіпай комісара , а то він на тебе скаргу накатає
показать весь комментарий
02.07.2025 22:58 Ответить
Вже накатав Старість - не радість , здає комісар , раніше трішки більше витримки мав ((
показать весь комментарий
02.07.2025 23:00 Ответить
воно таке, старе чмо, а мнить себе икзпердом у всьому, тут колись був схожий Лигор Л, то чи не внук його.
показать весь комментарий
03.07.2025 06:58 Ответить
тобто з тебе користі взагалі немає ніякої???
показать весь комментарий
03.07.2025 07:56 Ответить
Може то вони їх і поклали ті міни?))) або наші дрони чекали їх, знаючи де лежать міни 😍😍😍
Яка краса, файно спрацювало
показать весь комментарий
02.07.2025 11:53 Ответить
Троє мабуть вже все ( кабзон або супер-300 і) відвоювались. Перший що проїхав за кадр під питанням, ті двоє останніх мабуть добряче контужені і пошматовані осколками
показать весь комментарий
02.07.2025 11:57 Ответить
Страйк!
показать весь комментарий
02.07.2025 11:57 Ответить
Багато передивлчвся відео. Сподіваюсь саме шістьох знищено. Перший проїхав за кадр, могло й осколками прибити чи сраку подряпати + контузія від 4 вибухів . Його доля не ясна, може оператори все бачили. Трьох накрило димом - 4 вибухи це гарний пиріжок, наші вітання та побажання гарного настрою і температури. Ще двоє подалі, один впав одразу , другий до кінця відео наче був ще на мотоциклі. Бажано списати ))
Гарна робота СОУ, таким соколам та побільше б дронів , ракет, снарядів! Не скиглять а роблять все !
показать весь комментарий
02.07.2025 12:21 Ответить
Схоже на ОЗМки.
показать весь комментарий
02.07.2025 12:54 Ответить
так- походу далеко не тм)
показать весь комментарий
03.07.2025 02:02 Ответить
Вихід із конвенції по забороні протипіхотних мін - здійснено. Засіяти всю довжину фронту 10-кілометровою полосою і при потребі палити цих тарганів.
показать весь комментарий
02.07.2025 14:24 Ответить
МОНки? чи ні,бо наче вгору вибух?
Хто знає?
показать весь комментарий
02.07.2025 22:33 Ответить
можливо.. або озм)
показать весь комментарий
03.07.2025 02:03 Ответить
Відео епічне! Але афтар, на шести мотоциклав? Чи може на шести мациклєтах? Апредєлісь