10897 посетителей онлайн

В Министерстве обороны Украины - новый спикер

орест,дрималовский

Новым спикером Министерства обороны Украины стал военный и телеведущий Орест Дрималовский.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Минобороны.

9 августа, в субботу, ведомство заявило, что Орест Дрималовский присоединяется к команде Министерства обороны Украины. Ранее должность спикера занимал Дмитрий Лазуткин.

Что известно о новом спикере Минобороны

Орест защищал Украину в составе 79-й отдельной десантно-штурмовой Таврической бригады в Донецкой области. За свою исключительную службу награжден медалью "Хрест Доблесті".

В журналистике Орест Дрималовский работал с 2015 года. Окончил Львовский национальный университет имени Ивана Франко. Был корреспондентом и ведущим на телеканале "Перший Західний", а затем - в программе "Вікна-новини" на СТБ.

К Вооруженным Силам Украины присоединился в феврале 2024 года.

Топ комментарии
+16
Це безумовно потужна перемога 💪
показать весь комментарий
10.08.2025 09:32 Ответить
+9
СТБ- помойка Пинчука. 99,9% дебилов, которые смотрят это говнище, голосовали за Янелоха.
показать весь комментарий
10.08.2025 10:23 Ответить
+7
Мабудь послом пошлють Досвід говорити є
показать весь комментарий
10.08.2025 09:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це безумовно потужна перемога 💪
показать весь комментарий
10.08.2025 09:32 Ответить
Самым хорошим советником на поей памяти был Юрий Бирюков который в начале АТО был волонтером а потом восстанавливал службу тыла уничтоженную гениальным честным полковником а за проданные им сотни танков и самолетов вообще никто не вспоминает.
показать весь комментарий
10.08.2025 09:51 Ответить
"Советник" і "речник" - це різні речі. Речник комунікує із смі, озвучує новини Міністерства та ін.
показать весь комментарий
10.08.2025 10:33 Ответить
Цікаво, скільки зараз офіційно/неофіційно (з)радників ОП?
Деякі, як той же абдристович, обдристалися та втекли. А скільки залишилося?
показать весь комментарий
10.08.2025 12:28 Ответить
А що сталось зі старим?
показать весь комментарий
10.08.2025 09:35 Ответить
Мабудь послом пошлють Досвід говорити є
показать весь комментарий
10.08.2025 09:50 Ответить
Куди послом? В Туніс?
https://www.youtube.com/watch?v=Ok1FiVl1NgM&ab_channel=%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%BC
показать весь комментарий
10.08.2025 10:21 Ответить
Взагалі то я вважаю що у посольства треба командировати ТІЛЬКІ боевих офіцерів , можливо інвалидів - буде в них хороша зарплатня
Тількі бойові офіцери наведуть лад у світі з брехливою російською пропагандою
А коли масовано командирують блатних хлопців і дівчат- то зрозуміло що толку не буде . Вони ще і української мови і історії не знають І ПІСЛЯ СТРОКУ КОМАНДИРОВКИ остаються на заході практично усі. Хтось займеться цім абсурдом?
показать весь комментарий
10.08.2025 12:30 Ответить
Бойових офіцерів потрібно всіляко заохочувати. Без сумніву. Нагородами, пільгами, відповідним соціальним забезпеченням. Але не посадами в професіях, для яких потрібна специфічна освіта, відповідне середовище виховання та багато іншого. Зокрема, кажуть, що професійний дипломат повинен вміти мовчати декількома іноземними мовами
Окрім того, існує відомий ефект "професійної деформації особистості".
Особистість людини набуває специфічних змін після багатьох років у професії. ВІйськова виправка, особливості мислення та прямі і специфічні висловлювання військових, необхідні у їх військовій професії, мабуть дещо заважатимуть досягнути успіху у дипломатичній карʼєрі.
Природньо, є і виключення. Для талановитих військових є резидентура.
Що стосується "блатних хлопців і дівчат" у дипломатії, то цілком згоден з вами. Спадає на думку "как же он работал в очісткє?" Як йому чи їй агреман погодили?
показать весь комментарий
10.08.2025 16:03 Ответить
На фронт йшли освічені хлопці, часто зі знанням кількох мов, багато з них загинула, але частина повернулась інвалідами . Думаю що один рік в КІМО з стипендією швидко підтягне специфіку дипломата.
цім просто потрібно швидко зайнятись . Я в курсі як « відповідальний» в МЗС відправляє у посольства . Це можуть бути діти депутатів, бизнесменів , мерів. Більшість з них КІМО НЕ ЗАКІНЧУВАЛО
а сьогодні ми не знаємо усіх « екскортниц» що Ермак у посольства відправив
показать весь комментарий
10.08.2025 16:40 Ответить
Тепер перемог буде значно більше - не одна , а кілька тисяч артсистем за тиждень . Або вперше знищіли один єдиний північнокорейський міномет .
показать весь комментарий
10.08.2025 09:49 Ответить
Треба сюди ще Ореста Лютого , для повноти картини.
показать весь комментарий
10.08.2025 10:03 Ответить
СТБ- помойка Пинчука. 99,9% дебилов, которые смотрят это говнище, голосовали за Янелоха.
показать весь комментарий
10.08.2025 10:23 Ответить
я, зрозумів.
речник, це той хто читає тексти.
зе!поц речник, навчений читати.
показать весь комментарий
10.08.2025 10:55 Ответить
і були в "нового речника".написані "речі нові".але вже не такі, які були "старі!"
показать весь комментарий
10.08.2025 11:23 Ответить
А можна без речника,просто сам в двох словах,або використай незламну з сауни, яка в тебе інтерв'ю бере,це дешевше і хлопака який на речника не вивчений, бо військова освіта,бобдро йде на підсилення ЗСУ.
показать весь комментарий
10.08.2025 12:01 Ответить
У Міністерства оборони України новий речник? Ще один потужний крок до перемоги...
А ротація прибиральниць не готовиться?
показать весь комментарий
10.08.2025 14:15 Ответить
Це вже інша справа.
А Лазуткіна куди тепер? У піхоту, чи в ТЦК?
показать весь комментарий
10.08.2025 16:57 Ответить
Для цього "диванного " вояка ,знайдуть іншу "должность ".
показать весь комментарий
10.08.2025 17:26 Ответить