12481 відвідувач онлайн

У Міністерства оборони України новий речник

орест,дрималовський

Новим речником Міністерства оборони України став військовий та телеведучий Орест Дрималовський.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Міноборони.

9 серпня, у суботу, відомство заявило, що Орест Дрималовський долучається до команди Міністерства оборони України. Раніше посаду речника обіймав Дмитро Лазуткін.

Що відомо про нового речника Міноборони

Орест захищав Україну у складі 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади на Донеччині. За свою виняткову службу нагороджений медаллю "Хрест Доблесті".

У журналістиці Орест Дрималовський працював з 2015 року. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка. Був кореспондентом і ведучим на телеканалі "Перший Західний", а згодом – у програмі "Вікна-новини"на СТБ.

До Збройних Сил України долучився у лютому 2024 року.

Топ коментарі
+16
Це безумовно потужна перемога 💪
показати весь коментар
10.08.2025 09:32 Відповісти
+9
СТБ- помойка Пинчука. 99,9% дебилов, которые смотрят это говнище, голосовали за Янелоха.
показати весь коментар
10.08.2025 10:23 Відповісти
+7
Мабудь послом пошлють Досвід говорити є
показати весь коментар
10.08.2025 09:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це безумовно потужна перемога 💪
показати весь коментар
10.08.2025 09:32 Відповісти
Самым хорошим советником на поей памяти был Юрий Бирюков который в начале АТО был волонтером а потом восстанавливал службу тыла уничтоженную гениальным честным полковником а за проданные им сотни танков и самолетов вообще никто не вспоминает.
показати весь коментар
10.08.2025 09:51 Відповісти
"Советник" і "речник" - це різні речі. Речник комунікує із смі, озвучує новини Міністерства та ін.
показати весь коментар
10.08.2025 10:33 Відповісти
Цікаво, скільки зараз офіційно/неофіційно (з)радників ОП?
Деякі, як той же абдристович, обдристалися та втекли. А скільки залишилося?
показати весь коментар
10.08.2025 12:28 Відповісти
А що сталось зі старим?
показати весь коментар
10.08.2025 09:35 Відповісти
Мабудь послом пошлють Досвід говорити є
показати весь коментар
10.08.2025 09:50 Відповісти
Куди послом? В Туніс?
https://www.youtube.com/watch?v=Ok1FiVl1NgM&ab_channel=%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%BC
показати весь коментар
10.08.2025 10:21 Відповісти
Взагалі то я вважаю що у посольства треба командировати ТІЛЬКІ боевих офіцерів , можливо інвалидів - буде в них хороша зарплатня
Тількі бойові офіцери наведуть лад у світі з брехливою російською пропагандою
А коли масовано командирують блатних хлопців і дівчат- то зрозуміло що толку не буде . Вони ще і української мови і історії не знають І ПІСЛЯ СТРОКУ КОМАНДИРОВКИ остаються на заході практично усі. Хтось займеться цім абсурдом?
показати весь коментар
10.08.2025 12:30 Відповісти
Бойових офіцерів потрібно всіляко заохочувати. Без сумніву. Нагородами, пільгами, відповідним соціальним забезпеченням. Але не посадами в професіях, для яких потрібна специфічна освіта, відповідне середовище виховання та багато іншого. Зокрема, кажуть, що професійний дипломат повинен вміти мовчати декількома іноземними мовами
Окрім того, існує відомий ефект "професійної деформації особистості".
Особистість людини набуває специфічних змін після багатьох років у професії. ВІйськова виправка, особливості мислення та прямі і специфічні висловлювання військових, необхідні у їх військовій професії, мабуть дещо заважатимуть досягнути успіху у дипломатичній карʼєрі.
Природньо, є і виключення. Для талановитих військових є резидентура.
Що стосується "блатних хлопців і дівчат" у дипломатії, то цілком згоден з вами. Спадає на думку "как же он работал в очісткє?" Як йому чи їй агреман погодили?
показати весь коментар
10.08.2025 16:03 Відповісти
На фронт йшли освічені хлопці, часто зі знанням кількох мов, багато з них загинула, але частина повернулась інвалідами . Думаю що один рік в КІМО з стипендією швидко підтягне специфіку дипломата.
цім просто потрібно швидко зайнятись . Я в курсі як « відповідальний» в МЗС відправляє у посольства . Це можуть бути діти депутатів, бизнесменів , мерів. Більшість з них КІМО НЕ ЗАКІНЧУВАЛО
а сьогодні ми не знаємо усіх « екскортниц» що Ермак у посольства відправив
показати весь коментар
10.08.2025 16:40 Відповісти
Тепер перемог буде значно більше - не одна , а кілька тисяч артсистем за тиждень . Або вперше знищіли один єдиний північнокорейський міномет .
показати весь коментар
10.08.2025 09:49 Відповісти
Треба сюди ще Ореста Лютого , для повноти картини.
показати весь коментар
10.08.2025 10:03 Відповісти
СТБ- помойка Пинчука. 99,9% дебилов, которые смотрят это говнище, голосовали за Янелоха.
показати весь коментар
10.08.2025 10:23 Відповісти
я, зрозумів.
речник, це той хто читає тексти.
зе!поц речник, навчений читати.
показати весь коментар
10.08.2025 10:55 Відповісти
і були в "нового речника".написані "речі нові".але вже не такі, які були "старі!"
показати весь коментар
10.08.2025 11:23 Відповісти
А можна без речника,просто сам в двох словах,або використай незламну з сауни, яка в тебе інтерв'ю бере,це дешевше і хлопака який на речника не вивчений, бо військова освіта,бобдро йде на підсилення ЗСУ.
показати весь коментар
10.08.2025 12:01 Відповісти
У Міністерства оборони України новий речник? Ще один потужний крок до перемоги...
А ротація прибиральниць не готовиться?
показати весь коментар
10.08.2025 14:15 Відповісти
Це вже інша справа.
А Лазуткіна куди тепер? У піхоту, чи в ТЦК?
показати весь коментар
10.08.2025 16:57 Відповісти
Для цього "диванного " вояка ,знайдуть іншу "должность ".
показати весь коментар
10.08.2025 17:26 Відповісти