9157 посетителей онлайн

После тяжелой болезни ушел из жизни аэроразведчик Александр Гураш (позывной Мажор). ФОТО

После тяжелой болезни ушел из жизни аэроразведчик Александр Гураш (позывной Мажор).

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на сообщение Сергея Гнездилова.

Гураш позывной Мажор

"Не преодолев тяжелую болезнь, в лучшие миры ушел Гураш Александр Мажор.

Он не был военнослужащим, но имел свой собственный мавик и ездил бомбить бимбас. Месяцами мог бомбить. Заканчивались деньги - ехал работать в Киев в своих айти.

Он успел основать Forse Major, собственное дроновое производство, [собирал свои дроны, потому что понимал, как это работает, на собственном опыте].

Он обещал, что выживет, и нарушил обещание. Так жаль, что вы не знаете, сколько он сделал для Украины. Легких небес тебе, Мажор", - написал Гнездилов в фейсбуке.

Гнездилов о Гураше

Интервью с Александром Гурашем, которое он дал Цензор.НЕТ в 2023 году, можно прочитать по ссылке.

Топ комментарии
+68
Пішов у засвіти великий патріот і просто Людина. Вічна памʼять тобі, Мажоре!🇺🇦🥀🥀
показать весь комментарий
29.08.2025 23:08 Ответить
+54
Слава Герою.
показать весь комментарий
29.08.2025 23:12 Ответить
+35
На жаль гинуть кращі. Вічна память воїну світла.
показать весь комментарий
29.08.2025 23:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пішов у засвіти великий патріот і просто Людина. Вічна памʼять тобі, Мажоре!🇺🇦🥀🥀
показать весь комментарий
29.08.2025 23:08 Ответить
Слава Герою.
показать весь комментарий
29.08.2025 23:12 Ответить
Онкологія коситиме ряди тих хто воювали не менш ніж в свій час чорнобильців...
показать весь комментарий
29.08.2025 23:17 Ответить
Ще інфаркти, інсульти через нерви, напруження, навантаження, про це тільки починають говорити.
показать весь комментарий
29.08.2025 23:21 Ответить
У деяких народів таких хвороб нема завдяки деяким рослинам, які входять в їх харчовий раціон. Чорний горіх входить в раціон північноамериканських індіанців, водяника і глід- сибірських, гумі і годжі - в Тибеті, на Кавказі теж щось є. Про це писали радянські книги, які вже здані на макулатуру.
показать весь комментарий
30.08.2025 08:25 Ответить
Там цій маячні псевдонаукової й місце.
показать весь комментарий
30.08.2025 08:59 Ответить
А є іще один цілющий, точніше суперцілющий рецепт. "Чєм больше сльоз, тєм больше аблєгченьє. Вь слєзах і заключаєтся лічєньє". 100% Вірняк, даже к бабкє нє хаді.
показать весь комментарий
30.08.2025 13:22 Ответить
Спалах смертності від серцево-судинних та онко захворювань розпочався саме після масової примусової злочинної протизаконної "уколізації" восени 2021 року. А вже за кілька місяців після цього розпочалася повномасштабна війна, на яку зараз списують що можна і що не можна. Дуже зручно - немає винуватих, все спише війна, не треба нікому виплачувати компенсації, ніяких судів - нічого.
показать весь комментарий
30.08.2025 13:32 Ответить
Я б радив менше жартувати стосовно бамблєнія Бамбаса, це ми, люди, що постійно тут живемо і цікавимося новинами, війною, політикою, знаємо про фейковий кремлівський зомбоящик, про машу ципко, галю пишняк, неіснуючих дівчат, гіркіна, заблукалих десантників, фейкове бомбардування пляжу в Зугресі, що російські терористи обстріляли зупинку на Бассе в Донецьку і самі це навіть визнавалаи, і т.д., що на Алеї Янголів в Донецьку більшість дітей загинули від кацапських розтяжок і що в Маріуполі від кацапських авіабомб загинули в 1000 раз більше дітей, але деяких людей це тригерить, тих, що звідти приїхали і слухали там пропаганду, і взагалі не дуже цікавляться тим, що відбувається навколо, або просто молоді і не знають, що було 11 років років тому,
показать весь комментарий
29.08.2025 23:19 Ответить
Якось ***** що їх тригерить. Завжди знайдуться кілька клінічних дебілів
показать весь комментарий
29.08.2025 23:28 Ответить
+++
показать весь комментарий
30.08.2025 09:10 Ответить
але ВИ голосували за яника та зе???
тож чого ви жаліетесь?
ви цього хотіли... срускага міра
показать весь комментарий
30.08.2025 05:15 Ответить
Оце правильно ! Жаль що небуло "квадратика" із сакральним ПРОТИ ВСІХ . Егеж ?!
показать весь комментарий
30.08.2025 13:14 Ответить
Подивись як все було на прикладі Харкова. Так само було і на Донбасі. А ви все цю мантру 11 років повторюєте. Запитайте краще де були мусора ?

https://www.instagram.com/reel/DNBy28dM-7r/?igsh=MTJieDR5NHZqb2IwdA==
показать весь комментарий
30.08.2025 21:06 Ответить
На жаль гинуть кращі. Вічна память воїну світла.
показать весь комментарий
29.08.2025 23:20 Ответить
Вечная память и земля пухом.
показать весь комментарий
29.08.2025 23:25 Ответить
Співчуття рідним та близьким.
показать весь комментарий
29.08.2025 23:30 Ответить
Дякую тобі справжній воїне...
показать весь комментарий
29.08.2025 23:35 Ответить
Щити для героя !!!
показать весь комментарий
29.08.2025 23:55 Ответить
показать весь комментарий
30.08.2025 00:00 Ответить
Воїну Герою Слава !!! 🙏🎮 🇺🇦
показать весь комментарий
30.08.2025 01:42 Ответить
Вічна Пам'ять та Царство Небесне Герою...
показать весь комментарий
30.08.2025 06:11 Ответить
Герою України -Світла Вічна Пам'ять 🙏❤️ Співчуття рідним ,друзям … На привеликий жаль , нема справедливості ………Найкращі йдуть …
показать весь комментарий
30.08.2025 08:28 Ответить
Чорнобильська трагедія за совдепії в Україні, має свою, страшну ціну!
Дякуємо Захиснику України та співчуття його Родині!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
30.08.2025 13:58 Ответить
Дуже шкода втрачати таких людей! Співчуття родичам та друзям!
показать весь комментарий
30.08.2025 17:56 Ответить
RIP