8083 посетителя онлайн
8 869 73

Советник Зеленского Литвин в прошлом хвалил Януковича и оскорблял ВСУ. ФОТО

дмитро,литвин

Советник президента Зеленского Дмитрий Литвин в своих колонках восхвалял беглого президента Виктора Януковича.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют публикации в украинских медиа.

Так, Литвин в частности писал, что результаты работы Януковича "прекрасны", "нам с ним повезло", а украинские журналисты "не способны это оценить".

Советник Зеленского хвалил Януковича и оскорблял ВСУ

"Президент Янукович в прошлом году работал хорошо. Даже очень хорошо. К сожалению, украинские журналисты - и закостенелые, и слишком склонны соблюдать приличия. А потому не способны заметить замечательные результаты первого года президентства", - отмечал Литвин.

Также в своих сообщениях Литвин публиковал оскорбления в адрес Вооруженных Сил Украины, называя их "стайками камуфляжных бандитов".

"На фоне таких личных армий, как у Билецкого, и просто стаек камуфляжных бандитов, которых полно в Украине, Порошенко выглядит вполне прилично", - отмечал Литвин.

Советник Зеленского хвалил Януковича и оскорблял ВСУ

Топ комментарии
+46
Так это и есть ГЛАВНЫЙ ПРИЗНАК,
По которому попадают в окружение ВЛАЛИМИРА АЛЕКСАНДРОВИЧА
Он других - то и не берет!!!!!
Если ты засветился ПАТРИОТИЗМОМ
БЫЛ - не дай бог - на Майдане!!
Или ты честный до усрачки
То у тебя - шансов нет!!!!!!!!
**** еще не ясно ?????
показать весь комментарий
03.09.2025 15:45 Ответить
+34
Який радник? - чмошник!
показать весь комментарий
03.09.2025 15:40 Ответить
+32
Звичайний малорос як і його бос, там вся опа або ФСБшні агенти або малороси.
показать весь комментарий
03.09.2025 15:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Який радник? - чмошник!
показать весь комментарий
03.09.2025 15:40 Ответить
але ж які патріотичні тексти пише для Зеленського
показать весь комментарий
03.09.2025 16:25 Ответить
Ага!
Я сказав би: дуже-очєнь-сильно пафосні. Аж на стільки, що від них люто тхне камсамольскім нафталіном зразка 1983-го року.
показать весь комментарий
03.09.2025 22:41 Ответить
саме так !
доктор Ламброзо по його фотокарточках сказав би - ущєрбний, мєлкій, мстивий

глаза - зеркало души

.
показать весь комментарий
03.09.2025 17:40 Ответить
У пальтретній галереї професора Ломброзо саме цієї знимки і бракує.
показать весь комментарий
03.09.2025 22:42 Ответить
Тут забули вказати ще один доволі пікантний факт - цей радник Зеленського - Литвин - ще й гомосексуаліст - при чому відкритий - не приховує цього.
показать весь комментарий
03.09.2025 21:28 Ответить
Та да, попереводь стрілки з того факту, що Зеленьський і його оточення- збіговисько безпринципних малоросів, до того хто із ким спить.
показать весь комментарий
03.09.2025 22:10 Ответить
Так это и есть ГЛАВНЫЙ ПРИЗНАК,
По которому попадают в окружение ВЛАЛИМИРА АЛЕКСАНДРОВИЧА
Он других - то и не берет!!!!!
Если ты засветился ПАТРИОТИЗМОМ
БЫЛ - не дай бог - на Майдане!!
Или ты честный до усрачки
То у тебя - шансов нет!!!!!!!!
**** еще не ясно ?????
показать весь комментарий
03.09.2025 15:45 Ответить
И еще есть один вариант
Димочка - молоденький
Симпатичный
Андрей Борисович для любовных утех - видать - уже не подходит
Захотелось чего- то новенького ВЛАДИМИРУ АЛЕКСАНДРОВИЧУ
показать весь комментарий
03.09.2025 15:49 Ответить
У Зелі хоч Лєна є для прикриття, а Дерьмак геть не одружився для пристойості - навіть імітувати натурала не збирається...
показать весь комментарий
03.09.2025 16:13 Ответить
Воно яловий чувал
показать весь комментарий
03.09.2025 16:38 Ответить
Ну то вже давно зрозуміло що при владі зелені сцикливі ригалєти, в яких не вистачає хоробрості зізнатися в цьому.
показать весь комментарий
03.09.2025 15:46 Ответить
кремлівський викормиш зелька тільки таких і підбирає
показать весь комментарий
03.09.2025 15:46 Ответить
Звичайний малорос як і його бос, там вся опа або ФСБшні агенти або малороси.
показать весь комментарий
03.09.2025 15:47 Ответить
Кажуть,що він гей пасів, ( я маю на увазі не Янковича,хоча хто його знає !) !
показать весь комментарий
03.09.2025 15:47 Ответить
У випадку з цим (прости Господи), литвином співпадає і те, що він гей, і те, що він п*дар.
Це зі старого одеського анекдоту:
"Мойша, ты знаешь, а наш Сема таки ********!
Шо, денег занял и не отдает?
Нет, в хорошем смысле.
показать весь комментарий
03.09.2025 15:57 Ответить
пристосуванець
показать весь комментарий
03.09.2025 15:47 Ответить
так все оточення зєлєнського - із сраки януковоща
показать весь комментарий
03.09.2025 15:48 Ответить
Достатньо згадати, що сам голобородько патякав про Україну, мову, віру...
Збіговисько трутнів, пристосуванців та нікчем.
Такого некомпетентного уряду ця країна ще не бачила
показать весь комментарий
03.09.2025 16:16 Ответить
Он заблуШдался...
показать весь комментарий
03.09.2025 15:48 Ответить
Все ГІВНО підібране ЗЕленським і Єрмаком.Вони зап'ятнані роботою на ЗеКовський режим,тому вони на гачку у Єрмака,а те що хтось там "убивав чеченців"то для прикриття.
показать весь комментарий
03.09.2025 15:49 Ответить
Таких персонажів, як цей литвин, хоч греблю гати ...
показать весь комментарий
03.09.2025 15:50 Ответить
І навіть більше.
показать весь комментарий
03.09.2025 20:09 Ответить
це ж його витвір, вірніше кремля : Це успішна та квітуча країна, де немає війни. Країна, яка повернула своїх людей та свої території. Де не важливо, як названа вулиця - бо вона освітлена та заасфальтована. Де немає різниці, біля якого пам'ятника ти чекаєш дівчину, в яку закоханий. какая разница
показать весь комментарий
03.09.2025 15:51 Ответить
Ну от на)(уя наRбувати читачів Цензор, пані Наталя?

Насправді в матеріалі про Яника Литвин знущається з нього, бо той кришує інтенсивний непрозорий розпродаж державної власності.

"...Ну, теперь-то вы видите, что президент Янукович в минувшем году работал хорошо. Даже очень хорошо.

«Очастнивание» государственной (общественной) собственности идёт быстро и успешно даже по тем направлениям, которые были «не по зубам» президенту Кучме."

Пруф
https://lb.ua/news/2011/02/21/85264_itogi_pervogo_goda_raboti_yanukov.html
показать весь комментарий
03.09.2025 15:52 Ответить
https://images.cnscdn.com/6/e/c/4/6ec4c69c5d185c7e1c5e1f899f7bcee6/original.jpg И нахваливал он не только яНыка , но и Порошенко ( если кто осилит прочитать статью полностью)…
показать весь комментарий
03.09.2025 17:01 Ответить
ну так там він захищає пороха, а зграйкою бандосів називає орлів білецького, певно після випадку зі свинками
показать весь комментарий
03.09.2025 17:04 Ответить
І не орлів Білецього. Він же пише "особистих армій як у Білецького і просто зграйок камуфлованих бандитів" - тобто він перечисляє через "і".
показать весь комментарий
03.09.2025 17:08 Ответить
нацжони зі свинками..
показать весь комментарий
03.09.2025 19:32 Ответить
який радник, такі й президенти.
показать весь комментарий
03.09.2025 15:53 Ответить
"Ти, або хрест зніми, або труси натягни...". Тебе, судячи з прапорця, може й напряму стосуваться... Адже цей одеський анекдот - саме про твоїх "одноплемінників".
показать весь комментарий
03.09.2025 16:13 Ответить
а що щось змінилось??
воно і зараз так робить
показать весь комментарий
03.09.2025 15:54 Ответить
а що в колі зеленої наволочі є інші??
показать весь комментарий
03.09.2025 15:55 Ответить
Він коливався разом з лінією партії. За ваші гроші все що захочете. Повія натуральна. Хто йому гроші платить, той його і має. А ось влада повинна замислитися, що не усіх повій потрібно матиме
показать весь комментарий
03.09.2025 15:57 Ответить
і хто ще не вірить тому, що ******* українська влада є младоригами, нащадками овощних?
Нє, ну, самі вони це звісно, заперечують...
показать весь комментарий
03.09.2025 16:00 Ответить
А який зрадник зізнається у зраді?
показать весь комментарий
03.09.2025 20:11 Ответить
чи між зеленими інші? не сєпари і не злодії
показать весь комментарий
03.09.2025 16:00 Ответить
Яке їхало, таке і здибало...
показать весь комментарий
03.09.2025 16:00 Ответить
імператриця Зеля-Підєрмацька любит гнучких ПРасів.. лохторату дебілів нравиця....
показать весь комментарий
03.09.2025 16:02 Ответить
До того ж він *****, судячи з усього. З такими радниками переможемо. Потужно.
показать весь комментарий
03.09.2025 16:02 Ответить
радник=Зрадник до всіх "доберемось"
показать весь комментарий
03.09.2025 16:06 Ответить
.....................ваАААААщє не здивований, що Зєля-Підєрмачна схильна до продажних хвойд, прокацапських ПРасів..
спАсіба жиДєлям кривбаса за чортішо-блд-праса... ..
показать весь комментарий
03.09.2025 16:09 Ответить
хм, так він порошенка хвалив, за що ж ви його до стіни?)))))))))
показать весь комментарий
03.09.2025 16:19 Ответить

Схоже - останній скрін ніхто не прочитав ...
показать весь комментарий
03.09.2025 16:46 Ответить
А хіба в ОП є патріоти ,професіонали ,порядні ? ця шобла або колишні риги ,або корупціонери ,бо негідники . Назву кілька прозвищ Єрмак ,Татаров ,Литвин,Подоляк всі працювали на ригів ,демченко ,аретович російські агенти ,шурма ,шефір ,смірнов це шахраї корупціонера ,трофімов права рука новінського.Тобто українофобська корупційна шобла.
показать весь комментарий
03.09.2025 16:24 Ответить
А по іншим критеріям туди і не обирали,шнирі риговонялів,маладиє регіони та всяка інша нечисть...
показать весь комментарий
03.09.2025 16:25 Ответить
А що хтось здивований таким беграундом спічрайтера Зеленського? Зелена команда - це молоді регіонали та ті хто їм співчував. І нічого нового в цьому немає. Всі ж пам'ятають "шутки" сьогоднішнього президента в пору кар'єри актора про Україну, ЗСУ і т.п.? Хтось чув вибачення або про помилки молодості? Так що не забувайте про все це коли будуть вибори. А зараз це нідочого...
показать весь комментарий
03.09.2025 16:32 Ответить
Ніби це тільки тепер стало відомо. Інших в оточенні Зеленского та Єрмака просто нема!
показать весь комментарий
03.09.2025 16:33 Ответить
показать весь комментарий
03.09.2025 16:50 Ответить
Кто читал Левый Берег в начале 10ых знает кто такой Литвин.
показать весь комментарий
03.09.2025 16:56 Ответить
під@р кацапський
показать весь комментарий
03.09.2025 16:58 Ответить
Що він може порадити, у чому він фахівець?? окрім ляпати язиком та нести маячню
показать весь комментарий
03.09.2025 17:17 Ответить
Можна поцікавитись списком його порад?? Що за 5 років воно цінного порадило,
бо щось мені здається ми утримуємо не тільки повію, а ще й паразита!
показать весь комментарий
03.09.2025 17:20 Ответить
Если Зеленского устраивает такой помощник - значит и Зеленский такой же.
Не зря Зеленский когда-то со сцены сравнивал сломанный велосипед "Украина" с самой Украиной.
показать весь комментарий
03.09.2025 17:22 Ответить
А ви тільки здогадалися?
показать весь комментарий
03.09.2025 17:52 Ответить
рожа сєпарського пдрса, що в одного, що в другого
показать весь комментарий
03.09.2025 17:26 Ответить
... ще один совок у патужної команди.
показать весь комментарий
03.09.2025 17:31 Ответить
У государственного руля (и у корыта) сейчас, к сожалению, антиукраинские силы. Рвались только эти гопники к корыту, а не рулю. А руль им только для того, чтобы ловить попутный ветер. Флюгеры есть флюгеры. Поражает то, что огромная часть оставшегося населения до сих пор не проснулась...
показать весь комментарий
03.09.2025 18:17 Ответить
Ну то й що? А дехто, кого на цьому сайті не можна називати, колись виступав за поглиблення співпраці з росією, співпрацював з "партією Ригів" та особисто з януковичем, азаровим та медведчуком.
показать весь комментарий
03.09.2025 18:38 Ответить
Людина, яка вільно володіє язиком. Саме язиком, а не мовою. Бо язик то інструмент для змащування дуп.
показать весь комментарий
03.09.2025 18:46 Ответить
А поряд з ЗЄ може бути хтось інакший?

Навколо ублюдка зібрані ним ублюдки. Інакше просто не буває.
показать весь комментарий
03.09.2025 19:41 Ответить
Скажи мені хто твій радник і я скажу хто ти.
(Нове звучання старого мему).
показать весь комментарий
03.09.2025 20:13 Ответить
Або цього гомосека приберуть,або всім пися.Хай обирають!
показать весь комментарий
03.09.2025 20:19 Ответить