8326 посетителей онлайн

Россия и США проведут переговоры относительно "раздражителей" до конца осени, - МИД РФ

рябков,сергей

Переговоры между Россией и США по устранению "раздражителей" в двусторонних отношениях должны состояться до конца осени.

Об этом заявил заместитель главы МИД РФ Сергей Рябков, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на SkyNews.

"До конца осени точно состоится. Дат сейчас нет, и все это в процессе обсуждения находится", - отметил Рябков.

Переговоры по завершению войны в Украине не обсуждались - последний раз этот вопрос рассматривался на саммите лидеров стран на Аляске в августе.

Топ комментарии
+5
путлєр буде дражнити Трампа?
показать весь комментарий
01.10.2025 15:25 Ответить
+3
Що там у москалів постійно подразнюється? Короста і воші не дають життя?
показать весь комментарий
01.10.2025 16:01 Ответить
+3
)(уйлу сподобалась армія США, стеляча раком йому червону доріжку і він прагне продовження ганьби США. Та й агенту краснову слід дати нові доручення.
показать весь комментарий
01.10.2025 16:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
путлєр буде дражнити Трампа?
показать весь комментарий
01.10.2025 15:25 Ответить
Старі маразматики будуть теребонькати друг друга
показать весь комментарий
01.10.2025 15:26 Ответить
Головний подразник - Україна, розвязана касапами війна. Не єдиний, але головний. Навряд чи домовляться без Європи.
показать весь комментарий
01.10.2025 15:50 Ответить
"Переговори між Росією та США щодо усунення "подразників"..." Джерело: https://censor.net/ua/n3577224
"Головний подразник - Україна" Джерело: UA Ан Мур

На "переговорах" між московією та СШТ буде йти про "усунення" України. "Л" - логіка.
показать весь комментарий
01.10.2025 16:07 Ответить
Європа не дозволить "усунути". Україна нині - це безпека Європи. Не всієї Європи, але тих, хто не на гачку *****- таки точно.
показать весь комментарий
01.10.2025 18:13 Ответить
"Європа не дозволить..."
"А скільки у Європи дивізій?"
показать весь комментарий
01.10.2025 21:50 Ответить
дурне питання.
Можливо, касапсько-провокативне.
показать весь комментарий
01.10.2025 22:07 Ответить
Чому ж дурне? Для того, щоб щось комусь "не дозволити", треба мати:
1. Силу.
2. Бажання тую силу застосувати.
Наявності ані першого, ані другого - не спостерігаю.
І найстрашніше - не бачу у Європи головного, того, що давало б шанс витримати навалу варварів з "глобального Сходу" - єдності.
показать весь комментарий
01.10.2025 22:22 Ответить
Що там у москалів постійно подразнюється? Короста і воші не дають життя?
показать весь комментарий
01.10.2025 16:01 Ответить
)(уйлу сподобалась армія США, стеляча раком йому червону доріжку і він прагне продовження ганьби США. Та й агенту краснову слід дати нові доручення.
показать весь комментарий
01.10.2025 16:14 Ответить
Якщо є подразнення - почеши, але не сильно, бо буде вава. А взагалі - то до лікарів. Причому рудій мавпі до одного, а московитам - до іншого. Після правильного прийому у лікаря можете чесатися на концерті кобзона досхочу!
показать весь комментарий
01.10.2025 16:22 Ответить