9980 посетителей онлайн

Будет время, когда мы сможем регулярно применять украинскую баллистику, - Зеленский

Зеленский анонсировал регулярное применение украинской баллистики

Президент Владимир Зеленский считает, что украинские баллистические ракеты станут одной из гарантий безопасности Украины.

Об этом глава государства заявил на Международном форуме оборонных индустрий, информирует Цензор.НЕТ.

"Мы не раз успешно применяли "Нептуны" - наши крылатые ракеты. Будет время, когда мы сможем начать регулярно применять наши собственные баллистические ракеты. Это одна из ключевых задач безопасности для государства и всех предприятий и людей, которые отвечают именно за ракетную программу Украины. Своя эффективная баллистика - это одна из гарантий безопасности", - подчеркнул он.

Зеленский отметил, что украинского оружия будет только больше.

"Как и задача максимального развертывания производства дронов-перехватчиков для сбивания "шахедов". С этим пока есть дефицит, но мы работаем над этим", - добавил президент.

Топ комментарии
+21
Це на весь день?
Засере весь інфопростір?
показать весь комментарий
06.10.2025 13:06 Ответить
+21
Після того як зелена пліснява зникне в Україні, тоді можливо, а так... черговий піз.. дьож!
показать весь комментарий
06.10.2025 13:06 Ответить
+18
А балаболістику застосовуємо вже зараз, регулярно.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це він про час після смерті?
показать весь комментарий
06.10.2025 13:04 Ответить
Це на весь день?
Засере весь інфопростір?
показать весь комментарий
06.10.2025 13:06 Ответить
Йому то яка ріжниця, що у суфльор читати?
Усе є. Литвин із борзописцями вже відветрий стьоб Потужному пишуть, але завдяки вродженій олігофренії виборців Зеленьського- " всьо сойдєт".
показать весь комментарий
06.10.2025 13:19 Ответить
Після того як зелена пліснява зникне в Україні, тоді можливо, а так... черговий піз.. дьож!
показать весь комментарий
06.10.2025 13:06 Ответить
володя а как же асфальт ? что случилось ... гнида ты кварталовская
показать весь комментарий
06.10.2025 13:06 Ответить
А балаболістику застосовуємо вже зараз, регулярно.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:08 Ответить
Полетіли "ТомаВовагавки"...
показать весь комментарий
06.10.2025 13:43 Ответить
показать весь комментарий
06.10.2025 14:04 Ответить
а этот всё запускает потужну балаболобалістіку, скоро про озоновые дыры видос сбацает
показать весь комментарий
06.10.2025 13:08 Ответить
Буде час,коли піде туди,де Пороха хоче дати.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:08 Ответить
Наразі інтенсивно застосовується психологічна зброя проти українців від цієї небритої рожі.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:09 Ответить
Вова, давай по порядку! Даємо вчителям зарплату в 4000доларів, садимо мільярд дерев, робимо мільйон дронів і т.д....
показать весь комментарий
06.10.2025 13:09 Ответить
Ні, дронів також мільярд
показать весь комментарий
06.10.2025 14:14 Ответить
Цейчаснастане, коли тебе на Банковій не стане.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:09 Ответить
Буде час і "космічєскіє кораблі будуть бороздіть прастори Большого тєатра".
показать весь комментарий
06.10.2025 13:09 Ответить
" мы любим вас, в глубине души, где-то очень глубоко" (с)
показать весь комментарий
06.10.2025 13:11 Ответить
...але не на часі...
показать весь комментарий
06.10.2025 13:12 Ответить
Відразу після кінця довбаної клоунади ми почнемо виробляти власні ракети. При клоунах нічого не буде.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:12 Ответить
Буде 1000 годин контенту і кіно
показать весь комментарий
06.10.2025 13:17 Ответить
Пора вавє на відпочинок, втомився бідолаха, так і захворіти можна
показать весь комментарий
06.10.2025 13:13 Ответить
І заженем путлєра за Урал
показать весь комментарий
06.10.2025 13:14 Ответить
Недовго вже чекати того дня, коли тисячі "фламіндічів" за наказом світлосяйного лідора ********** серед ночі стартують одночасно з пускових установок по всій Україні і згідно освітлюючого їхній шлях найвеличнішого дороговказу нанесуть потужно-незламний удар в саме серце кацапстану! Як тільки в жОПу підвезуть свіжий груз чудодійного порошку з Колумбії, так все одразу й станеться!
показать весь комментарий
06.10.2025 13:16 Ответить
Пане президент, чернігівці просять вас за високий профісіоналізм відданність справі нагородити Чауса та Брижинського високим званням Герой України (кожного) та призначити їх на дипломатичну службу подалі від України, а в Чернігівську область признати людей менш завзятих, і приземлених, тих хто дбатиме чесно і віддано про область і її захист, дбатиме день і ніч підвищуючі ваш авторітет серед чернігівців.
Нам дуже потрібні зміни .... і нові дипломати з яким точно гірше не буде чим вже є.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:23 Ответить
Якщо з Міндічем гроші не будете красти то колись стануть.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:27 Ответить
"не раз застосували" - чудова кількість існуючого озброєння під час війни
ви ж навіть кр не можете масштабувати, що вже про балістику
показать весь комментарий
06.10.2025 13:32 Ответить
Разметка стартовых площадок для баллистики. 2019-2022 годы.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:32 Ответить
зЄлєпукін, твої слова це пустий звук!!! Великий ******!!!
показать весь комментарий
06.10.2025 13:33 Ответить
Пустозвон
показать весь комментарий
06.10.2025 13:33 Ответить
Та вже майже 3 тисячі ракет повинні були летіти по росії.А реально скільки їх було??? Сотня,дві,може три....
показать весь комментарий
06.10.2025 13:35 Ответить
До кінця цього року (2025ого) обіцяно було виробництво 3000 шт українських ракет. Пройшло вже 3/4 року, тобто має бути виготовлено приблизно 2250 штук. А можливо, не встигли. АЛЕ! Якщо Санич поділиться своїм крутим білим порошком - то заводи запрацють 24/7, і за ці три місяці, що лишились, зроблять навіть три тисячи триста ракет!
показать весь комментарий
06.10.2025 13:42 Ответить
Ага,100500 тисяч
показать весь комментарий
06.10.2025 14:00 Ответить
Він хоч сам розуміє, як колишній комік, який він зараз іронічно смішний, до сліз, з цією щоденною потужно-незламною брехнею...
показать весь комментарий
06.10.2025 13:40 Ответить
У нього така професія - смішити людей дурницями/нісенітницями, не червоніючи і не задумуючись, що там йому написали в сценарії. Тільки от посада зараз у нього ну зовсім не смішна.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:49 Ответить
Настане час, коли ти падло здохнеш!
показать весь комментарий
06.10.2025 13:41 Ответить
Павутина фламінго трембіта, довгий нептун
показать весь комментарий
06.10.2025 13:44 Ответить
Довгий там хіба що язик.
показать весь комментарий
06.10.2025 13:50 Ответить
Хехе. Так Зеленський подякував екс. президенту Порошенко та екс.голові РНБО Турчинову за їх успішу ракетну програму з робочим виробом "нептун"!
показать весь комментарий
06.10.2025 13:47 Ответить
Тобто ще не на часі? О як...Гундос, а після цих висловів до тебе у снах не приходять вбиті москалями діти?
показать весь комментарий
06.10.2025 13:57 Ответить
Тільки при умові,коли тебе не стане.
показать весь комментарий
06.10.2025 14:08 Ответить
Буде й час, коли "юриста" не буде на посаді Президента України.
показать весь комментарий
06.10.2025 14:18 Ответить
Все буде Вова!
Але ти про це будеш дізнаватися від співкамерників.
показать весь комментарий
06.10.2025 14:55 Ответить