10764 посетителя онлайн

На ВОТ Украины усиливается "охота" на мужчин для принудительной мобилизации в армию РФ

мобилизация

На временно оккупированных территориях Украины усиливается охота на мужчин с целью заставить их подписать контракт с армией РФ.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщили в гражданском движении сопротивления "Желтая лента".

Что известно?

"Мы получаем все больше сообщений от наших активистов из Геническа, Скадовска, Бердянска, Донецка, Симферополя и многих других городов и сел. Российские военные и полиция начали ходить по квартирам, рабочим местам, заведениям, ищут и сгоняют мужчин. Очевидно, что делают это для того, чтобы заставить их служить в армии РФ и отправлять на войну", — пишут волонтеры.

По их данным, у российской полиции есть отдельные показатели количества людей, которых они "доставили" на подписание контракта. За выполнение этих планов сотрудники получают премии. Из-за этого принудительные меры будут только усиливаться.

Топ комментарии
+24
Тцк і туди вже поїхало?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:05 Ответить
+23
Добре що у нас не так, правда ж?
"Ми демократична держава і ми повинні розвиватися. Ми не можемо показувати приклад, як росія, заганяти когось палками на війну. Ми не така держава, тому що це парадокс. Ми воюємо за цінності європейські і ми хочемо бути членом Європейського Союзу, тому навіть воювати нам потрібно з такими цінностями" (с)
показать весь комментарий
24.03.2026 15:10 Ответить
+20
"з метою примусити їх підписати контракт"
Звучить як жарт, в Україні і підписувати нічого не треба
показать весь комментарий
24.03.2026 15:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тцк і туди вже поїхало?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:05 Ответить
Сер гей ти краще завли вафлоприймач
показать весь комментарий
24.03.2026 15:28 Ответить
Так ти сам Сі-рожа)))
показать весь комментарий
24.03.2026 15:35 Ответить
Культурі спілкування в кацапських університетах вчився, обмилок нахлобучений?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:38 Ответить
Сцикливим ухилянтам все рівно де жити, аби тільки пожрати і не воювати. Чому ж ви до війни не звалили кудись? Вас все влаштовувало в Україні, не дивлячись на корупцію і 95 квартал і все інше. А як прийшов час воювати за свою країну, то відразу завили про зелю, про корупцію, про синів депутатів і т.д.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:40 Ответить
Про депутатів, прокурорів, поліцію, теж сцих їх ухилянтами назвати? Ці "прокляті ухилянти" донатять як раз зсу, останні які плачуть бідкаються що мало донатів чогось стали присилати, з якого окопу виліз , воен?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:45 Ответить
Ці ще гірші, значно гірші, бо мали б в першу чергу виконати ст. 24 закону України про нацпол, але це не відміняє все, що я вище написав. І відразу ухилота переходить на особистісь: фамілія не та, з якого окопу і т.д. Так я виліз з авдіївського окопу. Вже звільнений.
показать весь комментарий
24.03.2026 16:03 Ответить
Оно там существовало задолго до украинского.Сразу как зашли туда кацапы .Сейчас просто дали команду к весеннему наступлению гайки закрутить ибо дефицит штурмового мяса в связи с этим наступлением ожидается и большой
показать весь комментарий
24.03.2026 15:56 Ответить
Добре що у нас не так, правда ж?
"Ми демократична держава і ми повинні розвиватися. Ми не можемо показувати приклад, як росія, заганяти когось палками на війну. Ми не така держава, тому що це парадокс. Ми воюємо за цінності європейські і ми хочемо бути членом Європейського Союзу, тому навіть воювати нам потрібно з такими цінностями" (с)
показать весь комментарий
24.03.2026 15:10 Ответить
"з метою примусити їх підписати контракт"
Звучить як жарт, в Україні і підписувати нічого не треба
показать весь комментарий
24.03.2026 15:11 Ответить
Там заяву всежтаки треба написати: "Заяв. Прошу Вас прийняти мене на службу до Збройних сил..." Прикінь. Прошу Вас
показать весь комментарий
24.03.2026 15:16 Ответить
Це неправильно. Треба - благаю Вас
показать весь комментарий
24.03.2026 15:34 Ответить
Умаляю
показать весь комментарий
24.03.2026 15:37 Ответить
И палкой заставляют пардон просят подписывать и поверь многих поломают и заставят
показать весь комментарий
24.03.2026 15:57 Ответить
Ми отримуємо все більше повідомлень від наших активістів

бійтеся бурятів?

шоу голобородька набирає обертів!!!!
всі в штурмовики білецького!
і трохи до хартії жадана!

то шо в києві облава, то все брехня! патрулі на всіх станціях метро не дадуть зрехати!
але, що тішить...
раніше: один мєнт десь у авто, і п'ять биків у пікселі.
зараз, десять ментів і один клоун у пікселі.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:11 Ответить
- А чи є у вас наказ коменданта ?
- Коменданта немає, а от комедіанта є
показать весь комментарий
24.03.2026 15:17 Ответить
Є шанс, що в першій же атаці вони здадуться нам у полон ще й ліквідують по дорозі кількох кідарів.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:12 Ответить
Нет таких на початках пасти заградчики будут и вряд ли многим поаезет сдаться
показать весь комментарий
24.03.2026 15:59 Ответить
У наших навчилися
показать весь комментарий
24.03.2026 15:15 Ответить
Наших котиків.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:18 Ответить
іноді таке відчуття що вони звідти у командіровку приїхали,діалект москальский,поведінка бидлоеліти з разпальцовкою,а матерний словозапас навіть дивує корінних одеситів....
показать весь комментарий
24.03.2026 16:18 Ответить
Кхм... та... ну цейво... і крах економіки!
показать весь комментарий
24.03.2026 15:16 Ответить
Не знаю як зараз, але пів року тому Пйотр Андрющенко, той що радник мера Маріуполя, авторитетно заявляв на телемарафєтє, що примусової мобілізації на ТОТ немає. Що там всіх кого мобілізують - це ті які підписали контракт добровільно в пагонє за довгим рубльом.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:19 Ответить
'Доставили на підписання контракту'

Ого, ще й контракт підписувати можна )

Бо в Україні нижчі верстви населення бусярять без всяких контрактів. Ловлять як ту скотину - і на війну.

Не найкраща тематика для телемарахвонної пропаганди.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:19 Ответить
а на НЕТОТ це вже давно
показать весь комментарий
24.03.2026 15:20 Ответить
Хто не хоче годувати свою армію - буде годувати чужу.
Наполеон Бонапарт
показать весь комментарий
24.03.2026 15:24 Ответить
Шарль де Голль врятував честь Франції, а Петен - її життя.
Франсуа Моріак
показать весь комментарий
24.03.2026 15:29 Ответить
Так бег кацапам сдавайся .Спасешь свою жалкую жизнь .А хотя нет не спасешь,а просто из огня да в полымя на недобровольное подписание контракта попадешь.Как я уже писал от войны не убежишь сколько не пытайся и она тебя догонит и мобилизует если не руками украинского тцк то тогда кацапского😆
показать весь комментарий
24.03.2026 16:04 Ответить
І на штурм Варшави. А потім Берліна. Все сказано правильно, молодець)
показать весь комментарий
24.03.2026 16:07 Ответить
Поверь так и будет.Кацапские пропагандисты прямо так и говорят,что украинский мобресурс в случае захвата Украины он потратят на захват европейский стран.Так что опять же от войны не убежишь и лучше воевать на правильной стороне ибо это тебе зачтется на том свете если конечно в Бога веришь и в высшую справедливость, 😁
показать весь комментарий
24.03.2026 16:14 Ответить
Шановний пане, вам зовсім недавно, в якості авансу, надали звання шпрехматроса. З перспективою отримати найближчим часом шпрехбоцмана. Мало того, що не державною, так ще й за змістом переплутали методички 3 річної давнини.
показать весь комментарий
24.03.2026 16:21 Ответить
И да немцы хоть и фашисты были но насильно население оккупированных стран не пытались загнать в свою армию как кацапы. Так ,что эта твоя аналогия к нам неприменима
показать весь комментарий
24.03.2026 16:06 Ответить
Пан сільон в історії)
показать весь комментарий
24.03.2026 16:09 Ответить
Да это исторический факт.Служили им те кто их взгляды разделяли ну и евреев не любили
показать весь комментарий
24.03.2026 16:15 Ответить
Це відверта брехня, яка виглядає як відбілювання нацизму. Що й не дивно, в принципі.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polacy_w_Wehrmachcie
показать весь комментарий
24.03.2026 16:28 Ответить
Ну так они их своими считали этнически близкими немцам,а поляки жившие на территории Германии и имевшие гражданство по закону должны были быть призваны как граждане.Сильно подозреваю, что и силезцы по своей воле пошли , а потом после врали , что не виноваты и их заставили. А про военнопленных я бы на твоем месте молчал ибо кацапы сами фашистам целыми армиями в плен сдавались в начале войны как Власов и добровольно им служили
показать весь комментарий
24.03.2026 16:43 Ответить
Вилізло все ужилянтсько підарастичне і гавкають ідіть суки воювать
показать весь комментарий
24.03.2026 15:27 Ответить
Я б це на прапорі написав в якості лозунга, для майбутніх поколінь)
показать весь комментарий
24.03.2026 15:32 Ответить
Реально))) ну бо «ета другоє» в контексті збереження власного життя, та життя родини, звучить якось…
показать весь комментарий
24.03.2026 15:37 Ответить
З якого фронту пишеш ?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:32 Ответить
Йому за кожний комент капає.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:34 Ответить
"ідіть суки воювать" - нахлобучений камандір?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:37 Ответить
Serg Oberemok , а який у тебе в окопі інтернет провайдер?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:39 Ответить
Я трохи завис. А що, вся територія України то є ТОТ? Бо на вулицю без відстрочки або йоркширського тер'єра вийти - то є дуже нерозважливо.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:28 Ответить
Аякже і буряти у нас катаються по вулицям спокійно.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:33 Ответить
може і буряти... Під балаклавами не видно
показать весь комментарий
24.03.2026 15:54 Ответить
Які всі тут кінчені.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:29 Ответить
Це ти навколо себе подивився?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:37 Ответить
А в Україні що інакше ?
показать весь комментарий
24.03.2026 15:31 Ответить
там вони могли виїхати за кордон,а в Україні -ні.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:34 Ответить
Не могли там виїхати, там від самого початку були закриті кордони й пакували всіх. Вони звісно могли б обходитися й контрактниками, але то треба багато грошей, а в них же крах економіки. Та й де контрактників набереш, коли там зі 140 мільйонів населення лишилося максимум 70, і ті самі мігранти. І трошки алкоголіків на милицях, які ніколи не бачили унітаз.

А хто в це не вірить, той ждун і не хоче перемоги.
показать весь комментарий
24.03.2026 15:54 Ответить
Добре , треба передати тим хто виїхав з Мелітополя в європу що вони ждуни
показать весь комментарий
24.03.2026 16:05 Ответить
я особисто знаю людей які виїхали до Чехії та Германії вже з захопленого Маріуполя,триндиш тута....
показать весь комментарий
24.03.2026 16:23 Ответить
А де всі ці відео, на яких було б видно, як орки «полюють» на чоловіків для примусової мобілізації? Телефонів з камерами на ТОТ вже ні в кого нема? Дивно, бо в 2022 році такі відео дійсно були
показать весь комментарий
24.03.2026 15:50 Ответить
Ви що, не вірите заявам анонімних активістів з нікому невідомого руху?
показать весь комментарий
24.03.2026 16:37 Ответить
Воу-воу-воу этого же не может быть .Мобилизация на раше добровольная и контракты на сво там тоже ты подписываешь по своей воле, а не тцк тебя заставляет насильно воевать как в Украине как говорят украинские ухылянты. И мобилизованные лднровцы подтвердят их слова . А хотя нет не подтвердят ибо подтверждать уже некому будет так как днр давно уже превратилась в жнр😆
показать весь комментарий
24.03.2026 15:53 Ответить
Які всі тут кінчені
показать весь комментарий
24.03.2026 16:27 Ответить
а якісь фото чи відеодокази цих слів будуть? бо в Україні відео бусифікації - МОРЕ!
показать весь комментарий
24.03.2026 16:30 Ответить