8706 посетителей онлайн
7 548 142

Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье

Председатель парламента Молдовы Андриан Канду выступает за возобновление переговоров по Приднестровскому урегулированию в формате "5+2" и надеется, что Молдова сможет стать "историей успеха" в урегулировании этого замороженного конфликта.

Такое мнение спикер выразил во время встречи со Спецпредставителем действующего председателя ОБСЕ по Приднестровскому урегулированию, послом Кордом Майером-Клодтом, передает Цензор.НЕТ, со ссылкой на Укринформ.

"В контексте складывающейся региональной и глобальной ситуации Молдова может стать "историей успеха" в вопросе Приднестровского урегулирования", отметил Канду.

Он выразил надежду, что уже предстоящей весной может быть достигнут существенный прогресс в этом вопросе.

Спикер высказался также за возобновление двустороннего диалога между парламентом Молдовы и Верховным Советом непризнанного Приднестровья.

Немецкий дипломат, в свою очередь, заверил, что Германия в качестве действующего председателя ОБСЕ безоговорочно поддерживает возобновление диалога между Кишиневом и Тирасполем, а также переговорного процесса в формате "5+2" в интересах граждан с обоих берегов Днестра.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко обсудил с президентом Румынии Йоханнисом вопрос приднестровского урегулирования
Топ комментарии
+26
До тех пор пока Украина не заблокирует наглухо Приднестровье со своей стороны любые переговоры бессмысленные. Нам же этот кацапский анклав на хрен не нужен! Так что переговоры нужно вести не с кацапскими уродами, а с нами. И задушим. Совместно с молдаванами, тихо, методично и с особым наслаждением.
показать весь комментарий
16.02.2016 02:20 Ответить
+25
Женіть кацапів *****. Ось і всі перемови.
показать весь комментарий
16.02.2016 02:02 Ответить
+25
Почему ПМР не взяли в полную блокаду,со стороны Украины?
показать весь комментарий
16.02.2016 02:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
http://vlada.io/vostochnaya-prussiya-70-let-v-sostave-rossii/ Восточная Пруссия. 70 лет в составе России

Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 3732
показать весь комментарий
16.02.2016 06:13 Ответить
А кому в это время принадлежал юг Бессарабии?
Ты думаешь это разные вопросы? Тебе так удобнее?
Нет родной это один вопрос и решаться этот вопрос будет не под русским флагом, это вопрос Украины и Молдовы и только.
показать весь комментарий
16.02.2016 06:51 Ответить
ты дябилъ ватнег ?
показать весь комментарий
16.02.2016 07:02 Ответить
скоро ждем возсоидения Молдовы,и первое падение рэспублик
показать весь комментарий
16.02.2016 06:15 Ответить
Молдова если бы хотела давно б уже контролировала приднестровье. Там несколько фабрик и помоему один завод которые с разрешения Кишинева наполовину обеспечивают эту дыру.
показать весь комментарий
16.02.2016 06:36 Ответить
Надеюсь вы не настолько наивны чтобы думать что в Донбассе по другому?
показать весь комментарий
16.02.2016 06:54 Ответить
Москвичи Мосаевы привезли в оккупированный Донбасс ребенка "пострелять".
Жители Москвы привезли своего малолетнего ребенка на Донбасс к террористам "пострелять".
Об этом на своей странице в Facebook рассказал блогер Мирослав Олешко.
"Мать и отец из Москвы (Таня Мосаева) приехали захватывать Крым, получили награды от Аксенова, а потом поехали захватывать Донбасс вместе с другими боевиками и российскими военными. Прихватили с собой и ребенка, обучая того стрелять и убивать", - написал он.Опубликованы фотоhttp://obozrevatel.com/crime/48906-safari-moskvichi-privezli-na-donbass-rebenka-postrelyat--opublikovanyi-foto.htm
показать весь комментарий
16.02.2016 06:43 Ответить
это естественно, среди скрепных путиноидов.
показать весь комментарий
16.02.2016 06:53 Ответить
гаврош-молодогвардеец.
показать весь комментарий
16.02.2016 06:58 Ответить
Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 4552
показать весь комментарий
16.02.2016 06:44 Ответить
Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 9433
показать весь комментарий
16.02.2016 06:46 Ответить
Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 3041
показать весь комментарий
16.02.2016 06:52 Ответить
Знаете на что это похоже? Не слишком разборчивый и не слишком избирательный в связях человек, подхватил сифилис. И виня всех, кроме себя, сознательно заражает других. Не занимается своим здоровьем, а мстит. Исход понятен.
показать весь комментарий
16.02.2016 07:13 Ответить
Блокадою на блокаду: хто організував перекриття дороги на Свалявщині


.............................................................
Сьогодні в Закарпатті десятки чоловіків перекрили рух автомобілів на трасі Київ-Чоп біля села Сусково на Свалявщині. Це така собі антиблокада - відповідь на блокаду націоналістами російських вантажівок біля Нижніх Воріт.Звичайно, що прямо ніхто із тих, хто перекривав рух біля Сускова не скаже, чому вони це роблять. Організатор довелося вигадати якусь хитромудру легенду. І легенда ця звучала так: ми перекрили дорогу в знак протесту проти того, що Росія перекрила рух для українських вантажівок і ми вимагаємо, щоб Росія відкрила кордон та випустила українські вантажівки зі своєї території....Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 8216...
показать весь комментарий
16.02.2016 07:04 Ответить
и киа на донецких номерах....
показать весь комментарий
16.02.2016 08:07 Ответить
Ну а вже потім перекривальники дороги пояснюють, що Росія заблокувала українські вантажівки тому, що тут у нас на перевалі націоналісти заблокували рух вантажівкам російським.Тобто, першопричина зрозуміла - розблокуйте рух для російських вантажівок, бо, мовляв, від цього страждають закарпатці.При цьому, протестувальники зустрілися з головою Свалявської РДА Олександром Дідовичем і вимагали зустрічі з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.Але, здається, це все було умовним. Бо дуже схоже на те, що якщо і не сам Москаль, то хтось із його політичних партнерів від братського «Відродження» міг сам брати участь в організації перекриття дороги.Фактично, люди, які перекрили дорогу в Сускові, повторювали слова http://prozak.info/Suspil-stvo/VIIDEO-svarki-mizh-aktivistami-blokuval-nikami-ta-zakarpats-kim-vodiem-yakij-pidtrimue-koleg-iz-Rosiyi агресивного чоловіка, який намагався «провчити» націоналістів у Нижніх Воротах.А ще чоловіки, які перекривали дорогу в Сускові, були більше похожі не на тих, чиї сім'ї можуть постраждати від блокади російських вантажівок, а на регулярних відвідувачів фітнес-клубів «качалок».Деякі ЗМІ поширили інформацію, що проти активістів-націоналістів, які блокують російські вантажівки, виступає нардеп Михайло Ланьо. І саме він міг організувати перекриття дороги в Сускові.І тут виникає одне питання: а для чого Ланьо це робить. Адже можна зрозуміти дії голови ОДА Геннадія Москаля, коли він активно намагається погасити пил націоналістів і якось вирішити конфлікт. Адже він відповідає за область і йому потрібно звітувати президентові Порошенку, що в області все спокійно. А Ланьо? Невже він так вболіває за бідних російських далекобійників?Ну, по-перше, у Ланя свої стосунки з Правим Сектором і він готовий щось протиставляти націоналістам.По-друге, багато закарпатців дійсно працюють в Росії і навіть є водіями російських вантажівок. Блокування є ударом по їхнім заробіткам. Михайло Ланьо, як відомо, доситьhttp://prozak.info/Politika/Region/Nova-vijna-mizh-Balogoyu-ta-Lan-om.-Na-cej-raz-u-Svalyavi важко боровся за Сваляву і Свалявщину на останніх виборах у протистоянні з людьми http://prozak.info/Politika/Region/Nova-vijna-mizh-Balogoyu-ta-Lan-om.-Na-cej-raz-u-Svalyavi Віктора Балоги . Тепер Свалявщина його і йому відомо про те, які настрої в районі і які аргументи можна наводити проти, організовуючи акцію з перекриття дороги.Але виникла також підозра, що російські вантажівки можуть перевозити щось таке, в чому зацікавлений Ланьо. Ніхто не цікавився, як в Україну з Росії та Білорусії потрапляють безакцизні сигарети? Які прямують до кордонів Євросоюзу, а там наші «рішали» переправляють їх далі в Європу, супроводжуючи вантаж…Зрозуміло, що блокада таких «вантажів» -- потужні «втрати» для когось. Достатньо пригадати, як нардеп http://prozak.info/Suspil-stvo/Najem-vsi-storoni-konfliktu-v-Mukachevi-prichetni-do-kontrabandi Муфтафа Найем розповідав, що з однієї вантажівки чистий прибуток складає 450 тисяч євро… ...http://prozak.info/Suspil-stvo/Blokadoyu-na-blokadu-hto-organizuvav-perekrittya-dorogi-na-Svalyavschini Блокадою на блокаду: хто організував перекриття дороги на Свалявщині / Суспільство - Прозак ......
показать весь комментарий
16.02.2016 07:05 Ответить
США надають Україні обладнання і технології для захисту кордону
Американські системи прикордонного контролю вже прибули на українську митницю та найближчим часом почнуть діяти на українському кордоні. Вони в автоматичному режимі дозволяють бачити будь-які пересування людей, транспортних засобів чи суден у прикордонній смузі та зводять до мінімуму людський фактор, пояснює одна з ініціаторів проекту, депутат Конгресу США Лоретта Санчес. Українська прикордонна служба, маючи таке обладнання, ефективніше контролюватиме кордони, і отримає змогу формувати більш концентровані підрозділи для контролю за лінією кордону, розповів журналістам генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов. Він уточнив, що у прикордонній смузі вже навіть готові фундаменти для розгортання цих комплексів контролю, відтак вони почнуть діяти «максимально швидко». У концерні уточнюють, що перші американські системи прикордонного контролю почнуть діяти на морській ділянці українського кордону.За словами Лоретти Санчес, у Вашингтоні високо оцінюють можливості українських спеціалістів швидко адаптувати американські технології та розробляти на їхній основі свої власні. Тому США будуть робити акцент на посиленні навчань та передачі досвіту і технологій Україні.

«У Конгресі дуже багато тих, хто постійно працює та спостерігає за подіями в Україні, щоб забезпечити посилення країни і подбати про те, щоб агресивна поведінка президента Росії Володимира Путіна проти сусідів не залишалася безкарною», - наголосила конгресмен.http://www.radiosvoboda.org/content/article/27553995.html
показать весь комментарий
16.02.2016 07:06 Ответить
п.с.
Депутати Конгресу США заявляють, що уряд США вже півроку чекає, коли Верховна Рада України розробить законодавство про створення спільних україно-американських військових підприємств.
показать весь комментарий
16.02.2016 07:08 Ответить
Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 1142
показать весь комментарий
16.02.2016 07:09 Ответить
Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 4291
показать весь комментарий
16.02.2016 07:10 Ответить
Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 1977
показать весь комментарий
16.02.2016 07:10 Ответить
Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 7169
показать весь комментарий
16.02.2016 07:12 Ответить
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
показать весь комментарий
16.02.2016 07:16 Ответить
А сама рашка провинцыя Китая.
показать весь комментарий
16.02.2016 07:30 Ответить
По итогу путлер получит *удар в спину* со всех сторон. Уже скоро средство контрацепции (гандон) по фамилии путин будет использован по назначению (одет).
показать весь комментарий
16.02.2016 07:22 Ответить
http://visti.ks.ua/slider_home/24415-hlan-smenil-porsche-zheny-na-range-rover-19-letnego-syna.html Хлань сменил Porsche жены на Range Rover 19-летнего сынаВИДЕО Молдова выступила за возобновление переговоров по урегулированию конфликта в Приднестровье - Цензор.НЕТ 1710
показать весь комментарий
16.02.2016 07:23 Ответить
Мужики, а как насчет железнодорожного сообщения? Есть ли связь Говняшки с Европой? Если есть - может, у кого есть лишняя мина?
показать весь комментарий
16.02.2016 07:43 Ответить
Пустая трата времени! Столько времени,сколько существует *********,вряд ли есть смысл вести какие-нибудь переговоры,-они все ровно будут говорить словами говорящей лошади.Как только Запад задушит (а сомнений в этом ни у кого нет) квочку ,всякие "сровья" сдуются в течении нескольких часов.
показать весь комментарий
16.02.2016 07:51 Ответить
Рашисты охраняют склады многолетней давности для войны с НАТО. "Уберите" склады
- уберутся рашисты за отсутствием того,что надо охранять - исчезнет ПМР.
показать весь комментарий
16.02.2016 10:13 Ответить
Нееееее, там надо убрать замбовизор, и через полгодика вата сама вынесет вперёд ногами кремлядских засланцев и попросится назад в Молдову. И со складами разберутся. Главное убрать источник пропагандистского облучения, чтоб протрезвели.
показать весь комментарий
16.02.2016 13:49 Ответить
"Убрать" склады, чтобы исчезли навсегда, самым действенным способом.
показать весь комментарий
16.02.2016 15:28 Ответить
Там около сорока тысяч тонн снарядов и другого вооружения ,- это проблематично,но я бы построил несколько сел с самого основания,и потратил бы какое нибудь количество "Точка - У".
показать весь комментарий
16.02.2016 15:46 Ответить
Рад, что меня поняли:население можно предупредить, зато рашистское основание для "охраны складов 14 армии" исчезнет раз и навсегда.
показать весь комментарий
16.02.2016 16:32 Ответить
Страница 2 из 2