12502 посетителя онлайн
14 597 110

Донецкий "Шахтер" стал обладателем Кубка Украины

Донецкий "Шахтер" стал обладателем Кубка Украины сезона 2015/2016, обыграв в финале луганскую "Зарю" со счетом 2-0.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Протокол матча:

"Заря":
Шевченко - Опанасенко (Ярмаш, 65), Сиваков, Форстер, Каменюка - Гордиенко )Липартия, 57), Чайковский - Петряк (Тотовицкий, 46), Любенович, Караваев - Будковский

Читайте на "Цензор.НЕТ": Тренерский штаб назвал расширенный состав сборной Украины на Евро-2016

"Шахтер":
Каниболоцкий - Срна, Ракицкий, Кучер, Исмаили - Малышев, Степаненко - Марлос, Коваленко (Эдуардо, 59), Тайсон (Феррейра, 81) - Гладкий (Нем, 74)

Голы: Гладкий, 42, 56

Смотрите: Полузащитник "Севильи" Коноплянка после победы команды с кубком Лиги Европы и флагом Украины. ФОТО ДНЯ

Этот матч стал последним в украинской карьере главного тренера "Шахтера" Мирчи Луческу, который после 12 лет работы покидает команду.
Топ комментарии
+42
Наша вата, громко плачет - у нее в воротах мячик!

Донецкий "Шахтер" стал обладателем Кубка Украины - Цензор.НЕТ 7452
показать весь комментарий
21.05.2016 19:34 Ответить
+36
Суоми - вата 3-1 !!!!
показать весь комментарий
21.05.2016 19:33 Ответить
+24
Слава Финляндии=)
показать весь комментарий
21.05.2016 19:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Донецкий "Шахтер" стал обладателем Кубка Украины - Цензор.НЕТ 5422
показать весь комментарий
22.05.2016 01:35 Ответить
До чого тут шістка Лєгітімна, чи хазяїн Дамбацу Ахметка - встидаюсь запитати?

І та, мені відома історія становлення хазяїна Дамбацу і терористичної організації ДНР, але й це жодного відношення до суті мого попереднього коментаря не має, хоча паралелі провести тут можна і я спробую:

1. Всі українські клуби є власністю олігархів, коли український футбол (включаючи збірну України) перебуває в повній залежності не від Ахметова, а від братів Суркісів та Бені Коломийського, але суть навіть не в тому, що Суркіси з Коломийським (та своїми партнерами по картелю) ******* український футбол у час коли Ахметов до недавнього часу навпаки його популізував й розвивав, а у тому, що в України немає майбутнього, якщо хоч один з олігархів буде тут на що небудь впливати, тобто останні повинні бути якщо не знищені фізично, то шукати 5-й кут скитаючись по світу і кожної миті очікуючи кулі снайпера, забувши про всі українські активи;

2. Ахметов (на відміну від відморозка Аліка Грека - більшість свити і родини якого дотепер сидить на державних потоках, в уряді.... і т.д. - дякуючи проєвропейській та постмайданній владі) врівноважений й адекватний, але суть в іншому, жодного прояву расової, міжнаціональної чи будь-якої іншої нетерпимості він не показав в словах, ані тим більше у своїх діях, а наприклад гравці чи тренер клубу Шахтар взагалі свідчать про зворотнє;

3. Ахметов (якщо забажає) може самостійно організувати 3-й майдан, чи громадянську війну по всій Україні, знищити фізично чоколядне недорозуміння і будь-кого іншого, тобто ненависть міжнаціональну міжрасову чи на іншому підгрунті (а ще будучи психічно хворим) він може успішно не тільки сіяти, а й жати, однак цього чомусь не відбувається;

4. На щастя хворий на всю голову ******** https://censor.net/user/213425 (якого я ставив на місце і що ти мені намагаєшся притикнути) - нікчемна істота, яка ні на що не здатна в реальному житті, коли у віртуальному йому бракує інтелекту для звязування слів у речення, тобто воно здатне хіба дрібно нашкодити (какнути щось) й то виключно в тирнеті (як у цій новині);

Отже був би https://censor.net/user/213425 на місці Ахметова, чи любого іншого впливового хазяїна життя, мали б уже давно террор по всій країні ідентичний червоному (20-ті - 30р.р.), наостанок сам собі дай оцінку наступним виразам цього https://censor.net/user/213425 демона:

Циган - в образливій формі мається на увазі містер Луческу, чесна і порядна людина, яку поважають у всьому світі, крім того видатний тренер, який надцять років віддав українському футболу і більше того: завдячуючи йому український клуб виграв європейський трофей, Україна займає високе 8 місце у клубному рейтингу, через що багато команд одночасно можуть бути представлені у єврокубках, разом із тим ДЮСШ Шахтар і сам клуб підготував багато молодих гравців, частина яких вже цементує основу збірної, а решта на підході...;

Чорномазі - в образливій формі маються на увазі футболісти з Латинської Америки, які нічого поганого нікому не зробили..., натомість зробили для України більше, аніж уся вишивата й інші клавіатурні герої разом узяті;

Сам текст пронизаний ненавистю за повної відсутності смислового навантаження та хоча би елементарного розуміння футбольної теми - і та, у подальшому флуд ігноруватиму)))
показать весь комментарий
22.05.2016 02:46 Ответить
Відповідати Вам адекватно - для мене є не престижно, бо то означає уподобитися таким, як Ви. Або - "перехамити хама". Залишайтеся собі хамом, Ви своє знайдете і без мене. Щодо "шахтьора" - див. далі.
показать весь комментарий
22.05.2016 08:07 Ответить
Мистеру - спасибо! Шахтеру - удачи с новыми украинскими игроками. Заре - фарта в еврокубках. Динамо - полуфинала Лиги Чемпионов. России - сосать. Украина, вперед!
показать весь комментарий
22.05.2016 02:10 Ответить
В конце комментария,перед словом "Украина",вместо точки,нужно было напечатать букву "у".
показать весь комментарий
22.05.2016 07:08 Ответить
З приходом до влади донбаського клану реалізовувалась задача - "Донбас перший любою ціною!". Пішов у хід міф що "Донбас - кормілєц" України, а звідси і "перший любою ціною"... В тому числі - і у футболі. Величезні кошти, крадені донбаським кланом в усієї України (не лише Ахметовим! Донбас ОТРИМУВАВ ДОТАЦІЙ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ, БІЛЬШЕ, НІЖ ТУДИ ВІДДАВАВ (хоча віддава немало...) пішли на утримування цього клубу ("шахтьора"), закупку кольорових заробітчан по усьому світу, виплати їм космічних зарплат, побудову тої ж перехваленої "Донбас-Арени".... Мабуть всі пам"ятають т.з. "суддівство", де "шахту" чіпати було ніззя... Водночас селекцією власнох граків клуб практично не займався - навіщо Луческу "напрягатись", готуючи молодняк українців, коли є чемодан бабла для закупки чорножопих. З таким "вкладом" у розвиток українського футболу ніхто за цим "шахтьором" і його румунсько-циганським штабом шкодувати не буде. ПОБАЧИТЕ. Недалекий приклад - "Металіст" - хто про нього згадує???? На дармове бабло Ярославського Маркевич (котрий, подейкують, мітить на те ж "дармове" у "шахтар"...) купляв собі сос, вільягр, марлосів, і ВІДВЕРТО КРИТИКУВАВ КВОТУ НА ІНОЗЕМЦІВ. Його б воля (як і цигана Луческу у "ш") - від українців у цих клубах і духу б не залишилось!. Ну, може для екзотики випускали б якогось "ракицького"... ЗАПАМ"ЯТАЙТЕ - КІНЧИТЬСЯ БАБЛО КІНЧИТЬСЯ "ШАХТАР", як у свій час "Металіст". Уже в найближчий час. Побачите, де буде оця перехвалена пащекувата "патріотка шахти" Срна накиває п"ятами, як лиш закінчиться халява. Про дентінь, марлосів, едуард, фак..унд та решту навіть не кажу - першим же рейсом дременуть у свої пампаси в пошуках нової халяви...
показать весь комментарий
22.05.2016 08:36 Ответить
uegfybyf Я болельщик Динамо, но скажу тебе, ты реальный дебил.Надеюсь просто дебил, а не нацист.
показать весь комментарий
22.05.2016 08:55 Ответить
Я вже казав вище ще одному Вам подібному, що дискутувати на кшталт "сам дурак" з дурнями не збираюся...
показать весь комментарий
22.05.2016 09:35 Ответить
І ще - не смійте навіть порівнювати цього луческу з Великим Лобановським. Українець Лобановський грав і тренував у своїй країні і для своєї країни, у нього грали і перемагали лише свої українські гравці на принципах Футболу, Честі і Патріотизму. У лучески і його шобли кольорових заробітчан принцип лише один - ДАРМОВЕ БАБЛО. Їм насрати на високі принципи, та і на той же "шахтар" - почекайте місяць-два-три і побачите, де будуть "герої і патріоти дамбаса" сррни, марлоси, тайсони... Як лиш бабла не підкинуть - шукай вітра в полі. Саме тому - Лобановський і "Динамо" були є і залишаться в пам"яті українців у віках, а про "шахтар" ніхто і не згадає вже через рік-два.
Команду Матвієнка, Фоменка, Решка, Трошкіна, Зуєва, Вєрємєєва, Колотова, Блохіна, Онищенка і далі - Безсонова, Балтачі,Кузнєцова, Яремчука, Євтушенка, Дем"яненка, Раца... що не прізвище - легенда, - пам"ятати муть у віках. А хто згадає тейшерів, тайсонів,марлосів...? Тому що вони жонглювали м"ячем не для українців, не для України, не для глядачів і навіть не для хваленого "шахтаря", а для бабла. ФУТБОЛ, ЧЕСТЬ, БАТЬКІВЩИНА не закінчуються ніколи. Закінчується бабло - зникають халявщики.Опонентам (з тих, котрі не хамлять) - раджу трішечки почекати: місяць-два-три, а потім "насолодитесь" тим, що залишиться від "шахтаря" без дармового бабла. І, звісно ж - результатами...
показать весь комментарий
22.05.2016 10:05 Ответить
Бюджет (кошторис) "шахт." такий або перевищує вартість більшості ведучих європейських клубів, які мають стабільно високі показники у єврокубках. Водночас - результат ("потолок") "шахти" - вихід з підгрупи ЛЧ з другого місця, або (як цього року) - невихід взагалі. Навіть в чемпіонаті України "шахта" вже стабільно пробуксову (як цього і минулого року). А далі - про чемпіонство для них можна забути... а ЛЧ і не світить Але я не про те - за показниками "ЦІНА-ЯКІСТЬ" "ШАХТАР" Є КОМАНДОЮ ЗАТРАТНОЮ І НЕЕФЕКТИВНОЮ (на таку вартість ведучі євроклуби грають краще і стабільніше). У Європі це чудово розуміють, тому "шахта" не лише не якась там "гордість", а швидше недорозуміння з України.Як лише запахло шмаленим для Донбаса і Ахметова - "вєлічіє" шахти розвалилось, як карточна хатинка (як і "данбаса-кормільца").Не допомогла і продажа андріано, тейшейри, кости, вільяна,,, думаю, що вилучені кошти циганська братія "оперативно" роздерибанила і змушена була робити те, що роблять НОРМАЛЬНІ КЛУБИ - награвати ВЛАСНІ КАДРИ (як Коваленко, Малишев....) Це незбіжний печальний результат політики "витягування за вуха", щоб бути "першим любою ціною"... І ще - тут деякі скавчать про якийсь колосальний "вклад" шахти і луческу у розвиток українського футболу. Вклад в український футбол внесли Шевченко, Ребров, Блохін, Бєланов, Заваров, той же Сачко, Вернидуб, Таран, Лужний,Михайличенко..., котрі ГРАЛИ В УКРАЇНІ І ДЛЯ УКРАЇНИ І ЗАЛИШИЛИСЬ В УКРАЇНІ ГОТУВАТИ МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ. А лучески-тейшейри-марлоси-тайсони - "зрубали дармове бабло" і здрисьнули шукати ще халяви... через рік про них ніхто і не згадає.
показать весь комментарий
22.05.2016 13:38 Ответить
Страница 2 из 2