Саакшвили определился с названием своей партии - "Рух нових сил"
"Наша команда крепкая и мы хотим пригласить всех, кто готов к командной работе, наших активистов и союзников прийти 27 ноября в 13.00 к памятнику Вячеславу Чорновилу в Киеве (Музейный переулок) на открытую Раду.
Мы приглашаем представителей всех демократических политических сил присоединиться к нашей открытой Раде. Мы начинаем кардинальное изменение власти в стране! Во вторую годовщину неудачной работы парламента мы объявим наши требования и начнем обновление политической элиты с помощью кадрового резерва" - отметил он.
Читайте на "Цензор.НЕТ": "Мне Порошенко открыто предлагал позицию премьер-министра и лидера его партии", - Саакашвили
https://www.facebook.com/alya.shandra/posts/1283221338366654 36 хв ·
Вже чотири тижні в Сеулі твориться ось що. Десятки тисяч протестувальників вимагають, щоби президентка подавала у відставку через корупційний скандал. Люди приходять щовихідні та запалюють свічки. Пропрезидентські представники казали, що вітер задме свічки. А протестувальники - що свічки будуть палати лише більше, і почали приносити ЛЕД-свічки.
А хто з українців про це знає? Які ЗМІ у нас повідомили про таку світову мегаподію? І чому ми вважали, що весь світ мав підтримувати наш Майдан? Ми хочемо, щоби світ знав про нас. А чи цікавимося ми світом?
Я би також не знала про Сеул, якби не https://www.facebook.com/headworker Jeonghee Choi , який перекладає українські події корейською в своєму блозі. Мабуть, потрібно і нам мати блог із світовими подіями.