Саакашвілі визначився з назвою своєї партії - "Рух нових сил"
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.
Саакашвілі підкреслив: "Сьогодні близько сотні представників ініціативних груп зі всієї України зібралися в нашому офісі. Хоча наша зустріч проходила під наглядом СБУ, у всіх присутніх було відчуття, що ми створюємо щось нове і дуже важливе, а старі політичні клани не зможуть нас зупинити. Ми дали старт роботі в кожному регіоні України. Спільно вирішили: ми - "Рух нових сил". Адже саме слово "рух" відображає все, що ми робимо, воно - символ змін, символ перемоги".
"Наша команда міцна, і ми хочемо запросити всіх, хто готовий до командної роботи, наших активістів і союзників прийти 27 листопада о 13.00 до пам'ятника В'ячеславу Чорноволу в Києві (Музейний провулок) на відкриту Раду.
Ми запрошуємо представників усіх демократичних політичних сил приєднатися до нашої відкритої Ради. Ми починаємо кардинальну зміну влади в країні! У другу річницю невдалої роботи парламенту ми оголосимо наші вимоги і почнемо оновлення політичної еліти за допомогою кадрового резерву"- зазначив він.
https://www.facebook.com/alya.shandra/posts/1283221338366654 36 хв ·
Вже чотири тижні в Сеулі твориться ось що. Десятки тисяч протестувальників вимагають, щоби президентка подавала у відставку через корупційний скандал. Люди приходять щовихідні та запалюють свічки. Пропрезидентські представники казали, що вітер задме свічки. А протестувальники - що свічки будуть палати лише більше, і почали приносити ЛЕД-свічки.
А хто з українців про це знає? Які ЗМІ у нас повідомили про таку світову мегаподію? І чому ми вважали, що весь світ мав підтримувати наш Майдан? Ми хочемо, щоби світ знав про нас. А чи цікавимося ми світом?
Я би також не знала про Сеул, якби не https://www.facebook.com/headworker Jeonghee Choi , який перекладає українські події корейською в своєму блозі. Мабуть, потрібно і нам мати блог із світовими подіями.