12383 посетителя онлайн
42 248 448

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь

Как передает Цензор.НЕТ в Украине сегодня вступило в силу постановление Кабинета министров №828 о повышении цен на отдельные виды алкогольных напитков.

Размер минимальных оптово-отпускных и розничных цен, в зависимости от кода изделий, повышен:

- На водку и ликеро-водочные изделия на 27,1-27,86%;

- Виски, ром и джин - на 37-63%;

- Коньяк (бренди) - на 24-27%;

- Вина - на 22,2-55,6%.

Читайте также: Повышение акцизов на алкоголь принесло в бюджет дополнительно 3 млрд, - МОЗ


К примеру, минимальная розничная цена за бутылку водки 0,5 литра с содержанием спирта 40% повышена с 54,90 до 69,78 гривен, или на 27,1%.

Соответствующее постановление Кабмина было принято 9 ноября.
Топ комментарии
+49
Всегда говорил,-не пейте эту гадость,пейте качественный самогон.
показать весь комментарий
03.12.2016 09:41 Ответить
+47
С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь - Цензор.НЕТ 8101
показать весь комментарий
03.12.2016 09:43 Ответить
+30
Це якась диверсія, в Україні вже масові отруєння фальсифікованим алкоголем з десятками загиблих, а влада продовжує піднімати ціни! Це що боротьба з народом України? Навіщо цей маразм? Щоб у олігархів була нова яхта? Щоб Порошенко побудував собі новий заводік чи ще 300 магазинів Рошен на ті гроші які він не заплатив в бюджет, через використання офшорних схем виведення прибутків? Для чого цей маразм? Немає грошей в бюджеті? Платіть податки, суки! Де податки Ахметова, Порошенка, Коломойського, Новінського, Фірташа????? Де, податки, млять? Чому Укрзалізниця досі не підняла ціну на перевезення вантажів до рівня ЄС? Народ сплачує за електрику та газ по цінам вище світових, а наші олігархи возять метал та руду залізницею втричі дешевше нід в ЄС! Влада, що це за х3рня? Ми датуємо олігархів на мільярди гривень щороку, а самі змушені сплачувати за електрику, газ, горілку по диким космічним цінам!!!!!!!!! Олігархи мають платити в Україні за все по світовим цінам, а не народ України! Народ України це власник всіх природних ресурсів України і тому має бути в привілейованому становищі, а в нас в привілейованому становищі знаходяться тільки олігархи! Таку владу треба міняти! Це не влада народу, це влада бариг та олігархів яка втратила рештки сорому та глузду і займається пограбуванням народу України, виписуючи олігархам мільярдні дотації та преференції! Така влада нам не потрібна!
показать весь комментарий
03.12.2016 09:59 Ответить

Загрузка...