10456 відвідувачів онлайн
42 248 448

Від сьогодні в Україні дорожчає алкоголь

Як передає Цензор.НЕТ в Україні сьогодні набула чинності постанова Кабінету міністрів №828 про підвищення цін на окремі види алкогольних напоїв.

Розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін залежно від коду виробів підвищено.

На горілку та лікеро-горілчані вироби - на 27,1-27,86%;

- віскі, ром та джин - на 37-63%;

- коньяк (бренді) - на 24-27%;

- вина - на 22,2-55,6 %.


Так, мінімальну роздрібну ціну за пляшку горілки 0,5 літра вмістом спирту 40% підвищено з 54,90 до 69,78 гривень, або на 27,1%.
Топ коментарі
+49
Всегда говорил,-не пейте эту гадость,пейте качественный самогон.
показати весь коментар
03.12.2016 09:41 Відповісти
+47
С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь - Цензор.НЕТ 8101
показати весь коментар
03.12.2016 09:43 Відповісти
+30
Це якась диверсія, в Україні вже масові отруєння фальсифікованим алкоголем з десятками загиблих, а влада продовжує піднімати ціни! Це що боротьба з народом України? Навіщо цей маразм? Щоб у олігархів була нова яхта? Щоб Порошенко побудував собі новий заводік чи ще 300 магазинів Рошен на ті гроші які він не заплатив в бюджет, через використання офшорних схем виведення прибутків? Для чого цей маразм? Немає грошей в бюджеті? Платіть податки, суки! Де податки Ахметова, Порошенка, Коломойського, Новінського, Фірташа????? Де, податки, млять? Чому Укрзалізниця досі не підняла ціну на перевезення вантажів до рівня ЄС? Народ сплачує за електрику та газ по цінам вище світових, а наші олігархи возять метал та руду залізницею втричі дешевше нід в ЄС! Влада, що це за х3рня? Ми датуємо олігархів на мільярди гривень щороку, а самі змушені сплачувати за електрику, газ, горілку по диким космічним цінам!!!!!!!!! Олігархи мають платити в Україні за все по світовим цінам, а не народ України! Народ України це власник всіх природних ресурсів України і тому має бути в привілейованому становищі, а в нас в привілейованому становищі знаходяться тільки олігархи! Таку владу треба міняти! Це не влада народу, це влада бариг та олігархів яка втратила рештки сорому та глузду і займається пограбуванням народу України, виписуючи олігархам мільярдні дотації та преференції! Така влада нам не потрібна!
показати весь коментар
03.12.2016 09:59 Відповісти

Завантаження...