Генсек НАТО призвал Россию повлиять на сепаратистов на востоке Украины, - Reuters
Генеральный секретарь Североатлантического альянса Йенс Столтенберг призвал Россию использовать свое "существенное влияние" на сепаратистов восточной Украины с целью прекратить "самый серьезный всплеск нарушений" перемирия на Донбассе.
Об этом Столтенберг заявил репортерам в среду, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.Генсек НАТО призвал к выполнению Минских договоренностей и выведению тяжелого вооружения с востока Украины.
По его словам, за последние несколько дней перемирие на Донбассе было нарушено более 5 600 раз, вследствие чего 20 000 людей остались без тепла и света при температуре воздуха ниже ноля.
Напомним, вчера Столтенберг высказался в поддержку санкций в отношении России.
https://www.facebook.com/# https://www.facebook.com/pumamgo/posts/1321898034520266 2 ч ·
А тепер пост зла без світлин:
На прощанні з Героями від вищих ешелонів влади не було НІКОГО. Ну можливо депутати не публічно й були, хоча я не бачив. Друзі і Побратими теж не бачили. Поки що кажуть тільки про присутність Тягнибока та Борислава Берези - подяка їм.
Міністра оборони - не було, АП - не було, Кабміну - не було... Що, важко на 10 хвилин підійти, вшанувати помовчати? Чи від даних установ до Майдану 1,5 години машиною?
Прапор на флагштоці приспущено не було, як і чорної стрічки на ньому.
Якщо так - то тоді не питайте, чому тут, на інформаційному полі, на фронті, по волонтерству - ми не питаємо і не будемо питати у влади що саме нам робити: що доцільно, що "можна" і т.д. У кого питати, у вас чи у ваших годованців? До побачення. Ми у війні а ви ні, не дивлячись на учорашнє хвилинне "прозріння" Муженка. Ми виграємо цю війну для Народу та Нації без вас. Ви нам не потрібні.
Танцюємо, співаємо, ні в якому разі не провокуємо, по путлєр нападе!