Генсек НАТО закликав Росію вплинути на сепаратистів на сході України, - Reuters
Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг закликав Росію використовувати свій "істотний вплив" на сепаратистів східної України з метою припинити "найсерйозніший сплеск порушень" перемир'я на Донбасі.
Генсек НАТО закликав до виконання Мінських домовленостей і виведення важкого озброєння зі сходу України.
За його словами, за останні кілька днів перемир'я на Донбасі було порушено понад 5 600 разів, внаслідок чого 20 000 людей залишилися без тепла і світла за температури повітря нижче нуля.
Нагадаємо, вчора Столтенберг висловився на підтримку санкцій щодо Росії.
https://www.facebook.com/# https://www.facebook.com/pumamgo/posts/1321898034520266 2 ч ·
А тепер пост зла без світлин:
На прощанні з Героями від вищих ешелонів влади не було НІКОГО. Ну можливо депутати не публічно й були, хоча я не бачив. Друзі і Побратими теж не бачили. Поки що кажуть тільки про присутність Тягнибока та Борислава Берези - подяка їм.
Міністра оборони - не було, АП - не було, Кабміну - не було... Що, важко на 10 хвилин підійти, вшанувати помовчати? Чи від даних установ до Майдану 1,5 години машиною?
Прапор на флагштоці приспущено не було, як і чорної стрічки на ньому.
Якщо так - то тоді не питайте, чому тут, на інформаційному полі, на фронті, по волонтерству - ми не питаємо і не будемо питати у влади що саме нам робити: що доцільно, що "можна" і т.д. У кого питати, у вас чи у ваших годованців? До побачення. Ми у війні а ви ні, не дивлячись на учорашнє хвилинне "прозріння" Муженка. Ми виграємо цю війну для Народу та Нації без вас. Ви нам не потрібні.
Танцюємо, співаємо, ні в якому разі не провокуємо, по путлєр нападе!