Подозреваемый в государственной измене полковник Безъязыков объявил в СИЗО голодовку

Она отметила, что муж был готов это сделать и раньше, впрочем надеялся, что суд над ним будет "открытым и справедливым".
"Действительно так, он объявил голодовку. Но не только он. Там еще и бойцы" Торнадо "и другие люди тоже", - подчеркнула Кушнирова.
По ее словам, состояние здоровья Безъязыков не позволяет ему голодать, однако отказываться это делать он не собирается.
"Никто даже не знает, он (врач - ред.) там есть. Я хотела передать ему медицинскую книжку, потому что врач говорил, что нужно чтобы он наблюдал за состоянием здоровья, но СБУ почему-то у меня ту книгу забрали", - подытожила Кушнирова.
Сьогодні мав необережність підвезти цих маму з сином. У машині мама голосила "коли ж ця країна нарешті розвалитися, коли ж тут нарешті наведуть порядок ввічливі люди, скоріше б виїхати з країни ..". Ледве стримувався від злості, але вирішив для початку повідомити їм, що говорити такі слова в машині, де висить шеврон Національної Гвардії України не зовсім доречно. На то почув відповідь: "А ви що, вважаєте себе патріотом, захищаючи цю країну?" .... Довелося зупинити машину і "ввічливо" попросити їх залишити салон, а в наслідку і країну. Моб.номер цих "падріодов" 0991738935 - запам'ятав, коли вона говорила синові записати її номер. Зробимо їх зірками Фейсбуку - може хто впізнає - підібрав я їх за адресою: Київ, бульвар Шамо (Давидова) 6, виходили з 4-го під'їзду. Я як раз повз проїжджав у справах. За Репост - плюсик в карму