10712 посетителей онлайн
14 262 104

Подозреваемый в государственной измене полковник Безъязыков объявил в СИЗО голодовку

безъязыков
Об этом заявила жена заключенного Маргарита Кушнирова, передает Цензор.НЕТ, со ссылкой на "Громадське ТБ".

Она отметила, что муж был готов это сделать и раньше, впрочем надеялся, что суд над ним будет "открытым и справедливым".

"Действительно так, он объявил голодовку. Но не только он. Там еще и бойцы" Торнадо "и другие люди тоже", - подчеркнула Кушнирова.

Также читайте: Экс-бойцы "Торнадо" объявили голодовку в Лукьяновском СИЗО

По ее словам, состояние здоровья Безъязыков не позволяет ему голодать, однако отказываться это делать он не собирается.

"Никто даже не знает, он (врач - ред.) там есть. Я хотела передать ему медицинскую книжку, потому что врач говорил, что нужно чтобы он наблюдал за состоянием здоровья, но СБУ почему-то у меня ту книгу забрали", - подытожила Кушнирова.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Суд отклонил апелляцию подозреваемого в госизмене Безъязыкова и оставил его под стражей до 12 мая
Топ комментарии
+30
Подозреваемый в государственной измене полковник Безъязыков объявил в СИЗО голодовку - Цензор.НЕТ 7165

Сьогодні мав необережність підвезти цих маму з сином. У машині мама голосила "коли ж ця країна нарешті розвалитися, коли ж тут нарешті наведуть порядок ввічливі люди, скоріше б виїхати з країни ..". Ледве стримувався від злості, але вирішив для початку повідомити їм, що говорити такі слова в машині, де висить шеврон Національної Гвардії України не зовсім доречно. На то почув відповідь: "А ви що, вважаєте себе патріотом, захищаючи цю країну?" .... Довелося зупинити машину і "ввічливо" попросити їх залишити салон, а в наслідку і країну. Моб.номер цих "падріодов" 0991738935 - запам'ятав, коли вона говорила синові записати її номер. Зробимо їх зірками Фейсбуку - може хто впізнає - підібрав я їх за адресою: Київ, бульвар Шамо (Давидова) 6, виходили з 4-го під'їзду. Я як раз повз проїжджав у справах. За Репост - плюсик в карму Подозреваемый в государственной измене полковник Безъязыков объявил в СИЗО голодовку - Цензор.НЕТ 1248 P.S. Як стало відомо завдяки публікаціям, дана жінка ні хто інша як Марина Чекмак, колишня співвласніця журналу ХХЛ. Дякую вам друзі і подпісчікі.Сила Фейсбуку РЕАЛЬНА !!!!! Доповню публікацію цікавим скріншотом з сайту "Миротворець", який мені вислали. Сила Фейсбуку РЕАЛЬНА сила. Фото на "Миротворці" від 2008 року. Фото моє - 2017 р так що швидше за все це все ж вона. p.s. Привіт всім. Як стало відомо з даної особи, то: 1. побутової сепаратизм у всій красі, дружба з представниками т.зв. "Русскава міра", 2. Мадам Марина Чекмак - Валеріївна, а ні Олександрівна. Анкета миротворця - не її, 3. Син в Могилянці вчиться, і поглядів особливо не приховує. Прилюдно пожартувати про "тупе хохломясе в АТО" в порядку речей, як і крики про те як вони ненавидять Україну. Але тим не менше особу з сайту "Миротворець" варто пошукати)))
показать весь комментарий
24.06.2017 21:49 Ответить
+16
от падло ватноголове..Їх би в лугандон якось переправити..Щоб вкусили усі дари рузьгєміра!
показать весь комментарий
24.06.2017 21:55 Ответить
+12
ОДНА УЖЕ ГОЛОДАЛА, ЕЛЕ Ж...ПА В КАЛИТКУ СИЗО ВЛЕЗЛА, КОГДА ВЫПУСТИЛИ
показать весь комментарий
24.06.2017 21:54 Ответить

Загрузка...