Підозрюваний в державній зраді полковник Без'язиков оголосив у СІЗО голодування

Про це заявила дружина ув'язненого Маргарита Кушнірова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське ТБ".
Вона зазначила, що чоловік був готовий це зробити і раніше, але сподівався, що суд над ним буде "відкритим і справедливим".
"Дійсно так, він оголосив голодування. Але не тільки він. Там ще й бійці "Торнадо" та інші люди теж", - підкреслила Кушнірова.
За її словами, стан здоров'я Без'язикова не дозволяє йому голодувати, однак відмовлятися це робити він не збирається.
"Ніхто навіть не знає, чи він (лікар - Ред.) там є. Я хотіла передати йому медичну книжку, бо лікар казав, що потрібно, аби він стежив за станом здоров'я, але СБУ чомусь у мене ту книжку забрала", - підсумувала Кушнірова.
Сьогодні мав необережність підвезти цих маму з сином. У машині мама голосила "коли ж ця країна нарешті розвалитися, коли ж тут нарешті наведуть порядок ввічливі люди, скоріше б виїхати з країни ..". Ледве стримувався від злості, але вирішив для початку повідомити їм, що говорити такі слова в машині, де висить шеврон Національної Гвардії України не зовсім доречно. На то почув відповідь: "А ви що, вважаєте себе патріотом, захищаючи цю країну?" .... Довелося зупинити машину і "ввічливо" попросити їх залишити салон, а в наслідку і країну. Моб.номер цих "падріодов" 0991738935 - запам'ятав, коли вона говорила синові записати її номер. Зробимо їх зірками Фейсбуку - може хто впізнає - підібрав я їх за адресою: Київ, бульвар Шамо (Давидова) 6, виходили з 4-го під'їзду. Я як раз повз проїжджав у справах. За Репост - плюсик в карму