6921 відвідувач онлайн
14 264 104

Підозрюваний в державній зраді полковник Без'язиков оголосив у СІЗО голодування

безъязыков
Про це заявила дружина ув'язненого Маргарита Кушнірова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське ТБ".
Вона зазначила, що чоловік був готовий це зробити і раніше, але сподівався, що суд над ним буде "відкритим і справедливим".
"Дійсно так, він оголосив голодування. Але не тільки він. Там ще й бійці "Торнадо" та інші люди теж", - підкреслила Кушнірова.

За її словами, стан здоров'я Без'язикова не дозволяє йому голодувати, однак відмовлятися це робити він не збирається.
"Ніхто навіть не знає, чи він (лікар - Ред.) там є. Я хотіла передати йому медичну книжку, бо лікар казав, що потрібно, аби він стежив за станом здоров'я, але СБУ чомусь у мене ту книжку забрала", - підсумувала Кушнірова.

Читайте також: Суд відхилив апеляцію підозрюваного в державній зраді Без'язикова і залишив його під вартою до 12 травня
Топ коментарі
+30
Подозреваемый в государственной измене полковник Безъязыков объявил в СИЗО голодовку - Цензор.НЕТ 7165

Сьогодні мав необережність підвезти цих маму з сином. У машині мама голосила "коли ж ця країна нарешті розвалитися, коли ж тут нарешті наведуть порядок ввічливі люди, скоріше б виїхати з країни ..". Ледве стримувався від злості, але вирішив для початку повідомити їм, що говорити такі слова в машині, де висить шеврон Національної Гвардії України не зовсім доречно. На то почув відповідь: "А ви що, вважаєте себе патріотом, захищаючи цю країну?" .... Довелося зупинити машину і "ввічливо" попросити їх залишити салон, а в наслідку і країну. Моб.номер цих "падріодов" 0991738935 - запам'ятав, коли вона говорила синові записати її номер. Зробимо їх зірками Фейсбуку - може хто впізнає - підібрав я їх за адресою: Київ, бульвар Шамо (Давидова) 6, виходили з 4-го під'їзду. Я як раз повз проїжджав у справах. За Репост - плюсик в карму Подозреваемый в государственной измене полковник Безъязыков объявил в СИЗО голодовку - Цензор.НЕТ 1248 P.S. Як стало відомо завдяки публікаціям, дана жінка ні хто інша як Марина Чекмак, колишня співвласніця журналу ХХЛ. Дякую вам друзі і подпісчікі.Сила Фейсбуку РЕАЛЬНА !!!!! Доповню публікацію цікавим скріншотом з сайту "Миротворець", який мені вислали. Сила Фейсбуку РЕАЛЬНА сила. Фото на "Миротворці" від 2008 року. Фото моє - 2017 р так що швидше за все це все ж вона. p.s. Привіт всім. Як стало відомо з даної особи, то: 1. побутової сепаратизм у всій красі, дружба з представниками т.зв. "Русскава міра", 2. Мадам Марина Чекмак - Валеріївна, а ні Олександрівна. Анкета миротворця - не її, 3. Син в Могилянці вчиться, і поглядів особливо не приховує. Прилюдно пожартувати про "тупе хохломясе в АТО" в порядку речей, як і крики про те як вони ненавидять Україну. Але тим не менше особу з сайту "Миротворець" варто пошукати)))
показати весь коментар
24.06.2017 21:49 Відповісти
+16
от падло ватноголове..Їх би в лугандон якось переправити..Щоб вкусили усі дари рузьгєміра!
показати весь коментар
24.06.2017 21:55 Відповісти
+12
ОДНА УЖЕ ГОЛОДАЛА, ЕЛЕ Ж...ПА В КАЛИТКУ СИЗО ВЛЕЗЛА, КОГДА ВЫПУСТИЛИ
показати весь коментар
24.06.2017 21:54 Відповісти

Завантаження...