Террористы обстреляли Зайцево из пушек БМП, - штаб АТО
Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на штаб АТО, боевики использовали пушки БМП. Под огонь попали жилые кварталы Зайцево возле контрольного пункта въезда-выезда "Майорск". Боеприпасы разорвались у жилых домов на улице Центральной.
Вузлова станція Іловайськ в твіттері російського військового злочинця Гиркина (Стрелкова) http://pic.twitter.com/Vjvgr3lQl7 pic.twitter.com/Vjvgr3lQl7 . Це хороший аргумент для тих хто стверджує що "Блокада не діє". Це фото краще назвати по іншому. Наприклад, "т. зв. ДНР "на підсосі")) Дякую всім тим хто вистояв Блокаду на морозі -20 під кийками аваківців і потоками телевізійного лайна. Слава Україні!
Це фото краще назвати по іншому. Наприклад, "т. зв. ДНР "на підсосі"))
Дякую всім тим хто вистояв Блокаду на морозі -20 під кийками аваківців і потоками телевізійного лайна.
Слава Україні!
Добраніч, українці!