7714 відвідувачів онлайн

Терористи обстріляли Зайцеве з гармат БМП, - штаб АТО

зайцево
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на штаб АТО, бойовики застосовували гармати БМП. Під вогонь потрапили житлові квартали Зайцевого біля контрольного пункту в'їзду-виїзду "Майорськ". Боєприпаси розірвалися біля житлових будинків на вулиці Центральній.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Терористи обстріляли з артилерії житлові квартали Авдіївки - поранено двох людей, - Жебрівський
Топ коментарі
+5
Вузлова станція Іловайськ в твіттері російського військового злочинця Гиркина (Стрелкова) http://pic.twitter.com/Vjvgr3lQl7 pic.twitter.com/Vjvgr3lQl7 . Це хороший аргумент для тих хто стверджує що "Блокада не діє".
Це фото краще назвати по іншому. Наприклад, "т. зв. ДНР "на підсосі"))
Дякую всім тим хто вистояв Блокаду на морозі -20 під кийками аваківців і потоками телевізійного лайна.
Слава Україні!Террористы обстреляли Зайцево из пушек БМП, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 8247
показати весь коментар
18.07.2017 22:48 Відповісти
+3
Горіть у пеклі, москалі!
Добраніч, українці!
показати весь коментар
18.07.2017 22:40 Відповісти
+2
Бачу, краватку він вже зняв...
показати весь коментар
18.07.2017 22:42 Відповісти

Завантаження...