Терористи обстріляли Зайцеве з гармат БМП, - штаб АТО
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на штаб АТО, бойовики застосовували гармати БМП. Під вогонь потрапили житлові квартали Зайцевого біля контрольного пункту в'їзду-виїзду "Майорськ". Боєприпаси розірвалися біля житлових будинків на вулиці Центральній.
Вузлова станція Іловайськ в твіттері російського військового злочинця Гиркина (Стрелкова) http://pic.twitter.com/Vjvgr3lQl7 pic.twitter.com/Vjvgr3lQl7 . Це хороший аргумент для тих хто стверджує що "Блокада не діє". Це фото краще назвати по іншому. Наприклад, "т. зв. ДНР "на підсосі")) Дякую всім тим хто вистояв Блокаду на морозі -20 під кийками аваківців і потоками телевізійного лайна. Слава Україні!
Це фото краще назвати по іншому. Наприклад, "т. зв. ДНР "на підсосі"))
Дякую всім тим хто вистояв Блокаду на морозі -20 під кийками аваківців і потоками телевізійного лайна.
Слава Україні!
Добраніч, українці!