9315 посетителей онлайн
6 419 41

Украина заняла первое место на Чемпионате Европы по пулевой стрельбе. ТАБЛИЦА

На Чемпионате Европы по пулевой стрельбе, проходившем в Баку (Азербайджан), сборная Украины заняла первое место.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Национальный олимпийский комитет Украины, сборная завоевала 22 медали: 12 среди взрослых и 10 среди юниоров.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Украинка Беломоина стала чемпионкой Европы по маунтинбайку. ФОТО

Украина заняла первое место на Чемпионате Европы по пулевой стрельбе 01

(Таблица со страницы )
Топ комментарии
+26
Хорошо на кацапне потренировались
показать весь комментарий
05.08.2017 23:53 Ответить
+26
Украина заняла первое место на Чемпионате Европы по пулевой стрельбе - Цензор.НЕТ 1996
показать весь комментарий
05.08.2017 23:56 Ответить
+20
Они там есть, поверь. И они там валят тех, которых там нет.
показать весь комментарий
06.08.2017 00:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хорошо на кацапне потренировались
показать весь комментарий
05.08.2017 23:53 Ответить
Украина заняла первое место на Чемпионате Европы по пулевой стрельбе - Цензор.НЕТ 1996
показать весь комментарий
05.08.2017 23:56 Ответить
Наступний чемпіонат відбудеться в Мааасквє за підтримки Адміністрації президента РФ
показать весь комментарий
06.08.2017 00:00 Ответить
Только стрелять будут из градов по кремлю
показать весь комментарий
06.08.2017 00:03 Ответить
Таких специалистов в АТО.....и кремлядям в темечко...
показать весь комментарий
05.08.2017 23:54 Ответить
Они там есть, поверь. И они там валят тех, которых там нет.
показать весь комментарий
06.08.2017 00:01 Ответить
Молодці!

Хлопці, там кацапи були поруч, невже жодна кулька не "зрикошетила"?
показать весь комментарий
05.08.2017 23:54 Ответить
Представляю, сколько бы ихтамнетов отправилось бы расею, в случае проведения этого чемпионата на Донбассе.
показать весь комментарий
05.08.2017 23:54 Ответить
M 7171
показать весь комментарий
05.08.2017 23:55 Ответить
Украина заняла первое место на Чемпионате Европы по пулевой стрельбе - Цензор.НЕТ 85
показать весь комментарий
05.08.2017 23:57 Ответить
С местом проведения чемпионата лоханулись . В ЛУГАНДОНЕ его надо было проводить .Там живых мишеней обдолбанных и бухих - на всех хватит!
показать весь комментарий
05.08.2017 23:58 Ответить
И при Этом Всем-два КАБАНА "нормально чувствуют себя"???...Странно...???...
показать весь комментарий
06.08.2017 00:00 Ответить
Хоть одна приятная новость за сегодня..А то летчик зае..ал уже.
показать весь комментарий
06.08.2017 00:01 Ответить
Пора открыть охотничий сезон на донбасских бабуинов и гамадрилов.
показать весь комментарий
06.08.2017 00:02 Ответить
Они путают с медалями которыми награждает гарант коррупции.
показать весь комментарий
06.08.2017 00:08 Ответить
Ну да.........и редакторы глупые и коллегия судей, которые поставили в общем зачёте Украину на 1 место.
показать весь комментарий
06.08.2017 00:10 Ответить
Ви, напевно з Марсу прилетіли ........
Вже, більше тридцяти років у майже всіх олімпійських і не олімпійських видах спорту пріоритет в підсумковому командному заліку надається командам і країнам, які завоювали вищі місця (і відповідно - нагороди).
А підсумковий командний залік Формують ОРГАНІЗАТОРИ (федерації, асоціації, комітети), а журналісти лише паралельно бавляться в схожі забавки.
Ви б, хоча, перед тим як писати дурниці - уважніше прочитали і передивились дану новину - в статті ЦЕНЗОРА - надана копія ПІДСУМКОВОГО КОМАНДНОГО ЗАЛІКУ від ОФІЦІЙНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ Чемпіонату Європи з Кульової Стрільби (копія розміщена на офіційних ресурсах НОК України).
Так що, Українські майстри кульової стрільби найкращі у всій Європі !!!
....... а Ви, напевно вирішили москалям "підлизати"
показать весь комментарий
06.08.2017 01:18 Ответить
Ви вперті, як москаль ......
"Неофіційний командний залік" - пишуть тільки тому, що в регламенті змагань він не передбачений і за нього немає ніяких нагород.
Але цей залік - Формують Офіційні Організатори - і розміщують на своїх офіційних ресурсах.
І формують його за певними загальноприйнятими Критеріями - Вище місце завжди має більшу ціну (а не лише -"золото") - саме тому в підсумку:
- Золото завжди переважає Срібло;
- Срібло - переважає Бронзу;
На багатьох спортивних змаганнях дуже часто Організатори складають Рейтинг - в якому також враховують 4-ті, 5-ті, 6-ті місця.
Ще раз повторюсь - даний Командний Медальний Залік Чемпіонату Європи з Кульової Стрільби наданий НОКу України і Національній Федерації Офіційними Організаторами і розміщений на їхніх офіційних ресурсах.

Більше, Глибше, Ширше і Системніше цікавтесь.спортивними змаганнями, більш уважно перечитуйте і переглядайте опубліковані статті,також більше користуйтесь Гуглом, а не власними стереотипами - і не пишіть нісенітності.
показать весь комментарий
06.08.2017 02:33 Ответить
Для "особливо обдарованих" тупих москальських баранів, які не вміють користуватись Гуглом і не здатні опанувати українську та англійську мови - даю посилання на Офіційні Сайти Європейської Конфедерації Стрільби та Федерації Стрільби України:
1. http://www.esc-shooting.org/documents/results/
2. http://www.shooting-ukraine.com/
Якщо у Вас вистачить мізків - то зможете знайти на цих сайтах - ось такі ДОКУМЕНТИ:
3. http://www.esc-shooting.org/u/calendar_result/2017/08/ech_aze_2017_results_book.pdf
4. http://www.shooting-ukraine.com/files/competitions/int/2017/ech_aze_2017_results_book.pdf
На обидвох Офіційних Сайтах ці ДОКУМЕНТИ - ІДЕНТИЧНІ - і Командний Медальний Залік розміщений на 25-тій сторінці і він повністю ідентичний тій таблиці, що розмістив ЦЕНЗОР-НЕТ.
В даному випадку редакція ЦЕНЗОРА повністю професійно надала інформацію, хоча не завжди це буває
А Ви Шановний більше займайтесь САМООСВІТОЮ і не поширюйте тупих спекулятивних москальських стереотипів.
Бажаю Вам успіхів у самоосвіті і не пишіть більше дурниць, які якимось чином залізли Вам в голову.
П.С.: не ображайтесь на грубі вислови - це лише з добрими педагогічними намірами.
показать весь комментарий
06.08.2017 13:06 Ответить
1. Приємно, що в процесі дискусії Ваші думки поступово зазнають цивілізаційного прогресу, але погано, що починає доходити дуже повільно, як до жирафа. - на другий день і то не все, а частково.
2.Дана новина на ЦЕНЗОРІ надана цілком нормально - в популярній для пересічного читача і професійній, що до журналістської етики формі:
- вони поінформували, що Збірна України на Чемпіонаті Європи з Кульової Стрільби посіла ПЕРШЕ місце - це "популярний" аспект.
- далі вони для підтвердження Розмістили копію Командного медального заліку з ОФІЦІЙНИХ джерел - це "професійний" аспект.
- вони не зобов'язані РОЗЖОВУВАТИ читачам - за якими КРИТЕРІЯМИ Європейська Конфедерація Стрільби СФОРМУВАЛА підсумковий Командний медальний залік - тим більше, що на офіційному сайті Конфедерації ці критерії не зазначені - а самим, на власний розсуд розписувати ці критерії (як це робите Ви) - це і було би порушення професійної журналістської етики.
П.С.: в мене є старий знайомий з великим життєвим багажем - так от, в таких випадках, як з Вами він любить казати: "Не шукайте в сраці меду - його там немає"
Ось і я Вам пишу на завершення цієї тягучої дискусії:
"Не шукайте в сраці меду - його там немає"
показать весь комментарий
06.08.2017 20:21 Ответить
Ранг оценивают по количеству золотых медалей, общее количество вторично. Тоже самое происходит на олимпиадах - места распределяются исключительно по количеству золотых, то есть наивысших достижений.
показать весь комментарий
06.08.2017 01:26 Ответить
https://www.washingtonpost.com/world/europe/ap-photos-children-in-war-torn-ukraine-learn-the-art-of-war/2017/08/04/c3867a42-790a-11e7-8c17-533c52b2f014_story.html?utm_term=.546856ee0633

Украина заняла первое место на Чемпионате Европы по пулевой стрельбе - Цензор.НЕТ 399
показать весь комментарий
06.08.2017 00:08 Ответить
Сказывается практика на донобасе. Приезжаете чаще на тренировку. Репоедов ещё много.
показать весь комментарий
06.08.2017 00:13 Ответить
Это похоже на показательные выступления пожарных рядом со сгорающим до тла домом.
показать весь комментарий
06.08.2017 08:10 Ответить
Достойная победа и уважуха. Но, не малую роль сыграло о, что на мишенях были не кружки, а рожи кацапоф
показать весь комментарий
06.08.2017 00:16 Ответить
Молодцы!
показать весь комментарий
06.08.2017 00:30 Ответить
Нашим великі ВІТАННЯ !
А за третє місце якось на мою(суб'єктивну) думку не справедливо. Може хто з знає , то просвітіть...
показать весь комментарий
06.08.2017 01:34 Ответить
а почему раша в таблице?
ведь раша - не Европа
показать весь комментарий
06.08.2017 01:38 Ответить
На "бегающих" и орущих матом (сепарских) мишенях тренировались (о точности попадания можно было судить на слух, по количеству отборного мата)!
показать весь комментарий
06.08.2017 06:13 Ответить
Ну как же так!? Первое место по стрельбе, а Донбасс никак не освободят??? ЗАЧЕМ стрелять на соревнованиях в то время, когда нужно стрелять реально?
Это похоже на показательные выступления пожарных рядом со сгорающим до тла домом.
Это похоже на договорняк...
...Налажена сверхприбыльная тема -
Военно-полевой договорняк.
Война и деньги - четкая система.
Тут олигарх, а там народ-дурак.
Куда-то волны прут мобилизаций,
Хотя войны не объявлял никто.
Зато цветут и пахнут пачки акций,
Стрижет купоны странное АТО.
Все имена известные, как будто.
Да только вслух не высказать никак.
Приносит прибыль каждую минуту
Военно-полевой договорняк.
И власти успокоятся едва ли -
Со всех сторон огромные плюсы.
Всех дружно на три буковки послали,
Вдоль непонятно-серой полосы....
(полностью читать: http://chtoikak.vsego.net/stihi/112-ukraine/914-******-polevoj-dogovornyak военно-полевой договорняк )
показать весь комментарий
06.08.2017 08:10 Ответить
Ну може хто ростолкує, як маючи перше місце по кулевій стрільбі також мати перше місцє по корупції?
показать весь комментарий
06.08.2017 13:32 Ответить
Якщо "нечистий" дарує людям якийсь негатив - то Господь Бог завжди дарує цим людям інструмент для виправлення цього негативу.- і вони завжди знаходяться десь поряд.
Це, як при більшості вірусних інфекційних хвороб - антивірус майже завжди знаходиться десь поруч з вірусом.
Просто одні можуть скористатись цим антидотом - а інші ні.
Так що - потрібно більш ефективно освоювати Антивіруси ...
показать весь комментарий
06.08.2017 17:42 Ответить
В столице Азербайджана украинцы в 73 дисциплинах взяли 22 медали, из которых десять были золотыми. При этом Павел Коростылев http://xsport.ua/shooting_s/news/ukraintsy-s-medalyami-posle-dvukh-dney-na-chempionate-evropy-po-strelbe_317575/ взял три золота (два личных, одно командное), а Игорь Кизима- http://xsport.ua/shooting_s/news/prodolzhaem-sobirat-medali-ukrainskie-*******-vzyali-zoloto-i-bronzu-chempiona-evropy_324760/ четыре , но среди юниоров (два личных, два командных). Также на счету Коростылева два рекорда Европы (юниорский и взрослый), а Анна Ильина http://xsport.ua/shooting_s/news/ilina-vyigrala-zoloto-chempionata-evropy-s-**********-rekordom_322979/ стала рекордсменкой среди юниоров в стрельбе из винтовки из трех положений с 50 метров.
Второй в медальном зачете стала Россия, а третья - Италия.
Отметим, что по общему количеству медалей сборная Украины находится на третьем месте.
показать весь комментарий
06.08.2017 19:28 Ответить