9128 посетителей онлайн
3 567 50

Во время разблокирования Святошинского суда пострадали двое правоохранителей, - Крищенко

крищенко

В ходе утренних беспорядков в Святошинском районном суде Киева во время разблокирования помещения пострадали двое правоохранителей.

Об этом журналистам сообщил начальник столичной полиции Андрей Крищенко, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "112 Украина".

"Есть сведения о двух пострадавших правоохранителях - одному камнем попали в голову, другой тоже пострадал. Не тяжелые ранения, их отвезут в больницу", - сказал Крищенко.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": Правоохранители во время разблокирования Святошинского суда избили журналиста "Громадського" Реплянчука и задержали корреспондента УНИАН Лефтера, - заявление редакций. ВИДЕО

О пострадавших среди участников беспорядков в полиции не сообщают.

Напоминаем, что 21 октября в Киеве на Академгородке задержали командира "Добровольческого движения ОУН" Коханивского за стрельбу из травматического пистолета. Глава Департамента патрульной полиции Евгений Жуков рассказал подробности инцидента и опубликовал на своей странице в Facebook видео задержания. 23 октября должно было состояться заседание по избранию меры пресечения Коханивскому. Однако, суд перенесли на 24 октября, а сторонники Коханивского заблокировали судебное помещение. Позже спецназ попытался вывезти Коханивского, а его сторонники устроили погром в суде.

24 октября правоохранители деблокировали Святошинский райсуд. В результате 30 человек были задержаны. Тем временем, Святошинский райсуд Киева продолжил избирать меру пресечения Коханивскому.
Топ комментарии
+12
уписались что ли? наказать того, кто не выдал им памперсы.
показать весь комментарий
24.10.2017 13:59 Ответить
+11
Правохранители - слишком громкое название для Этих Мусаров позорных которые за кость готовы убивать свой народ ...
показать весь комментарий
24.10.2017 14:05 Ответить
+8
присвоїти цим двом блюстітєлям порядку "учасника бойових дій" з українцями .
показать весь комментарий
24.10.2017 14:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
уписались что ли? наказать того, кто не выдал им памперсы.
показать весь комментарий
24.10.2017 13:59 Ответить
усрались.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:00 Ответить
правопохренители
показать весь комментарий
24.10.2017 14:14 Ответить
а наступного разу беде 3-ри трапа ..паршивих ментів ... і більше не буде бажання розблоковувати..меньтяри..порозбігаються по дома... і будуть трястись від стразу
показать весь комментарий
24.10.2017 14:01 Ответить
всё как обычно...получили травмы не совместимые с жизнью..
самим не противно свистеть ?
показать весь комментарий
24.10.2017 14:05 Ответить
пострадали-пострадали...пострадали-пострадали..и пережили..
показать весь комментарий
24.10.2017 14:13 Ответить
Вы на кого МУСАРА пасть разинули, ВОЛКИ ПОЗОРНЫЕ. Мочить их надо было, казлов ЛЯГАВЫХ Сжечь СУД, взорвать Киев. Кто сильнее тот и прав. Люди ЗВЕРИ. Бей, ломай круши стреляй.
показать весь комментарий
24.10.2017 15:56 Ответить
Их тлогать дазе пайсиком низя - они доблые и пуфыыыстые.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:00 Ответить
Сейчас начнут считать, кто кому сколько раз и чем по мордам надавал.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:00 Ответить
Може вони лобами стукнулись, коли в двері лізли?
показать весь комментарий
24.10.2017 14:02 Ответить
Послизнулися на нерівній підлозі, як і Гелетеївські ДСОшники.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:18 Ответить
Будем лечить! На себя газ с балончика дунули.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:04 Ответить
Правохранители - слишком громкое название для Этих Мусаров позорных которые за кость готовы убивать свой народ ...
показать весь комментарий
24.10.2017 14:05 Ответить
потрохохранители...
показать весь комментарий
24.10.2017 14:06 Ответить
Які вони правоохоронці? Це- владоохоронці і вони ще постраждають, по-справжньому, якщо захищатимуть Пархатого як Беркут Януковоча
показать весь комментарий
24.10.2017 14:05 Ответить
присвоїти цим двом блюстітєлям порядку "учасника бойових дій" з українцями .
показать весь комментарий
24.10.2017 14:06 Ответить
мусора якісь кволі, напевно такі ж сикуни, як і голубан. Кожна розбита мусорська пика, надовго запам'ятає націоналістів України.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:07 Ответить
Кияни, прокидайтеся, не будьте лежнями, патріоти з усіх регіонів вас підримають!
показать весь комментарий
24.10.2017 14:07 Ответить
Авжеж прокинемось, щоб дати піздюлін і закрити Грішиних, Зіміних, та інше тупоголове гівно, яке "фсб-невпізнало"...
показать весь комментарий
24.10.2017 14:43 Ответить
Сон розуму породжує чудовиськ, таких як Паршенко, більшого за нього агента кремля вже не знайти:Україна продає кожну шосту одиницю озброєння до Росії
http://www.umoloda.kiev.ua/number/0/2006/108940/
09.09.17ПрезидентУкраины подчиняет себе судебную систему,- Sueddeutsche Zeitung
https://censor.net/forum/944975/prezident_ukrainy_podchinyaet_sebe_sudebnuyu_sistemu_sueddeutsche_zeitung/sortby/tree/order/desc/page/2#comment_65001123
Україна продає кожну шосту одиницю озброєння до Росії http://www.umoloda.kiev.ua/number/0/2006/108940/
У 2015 році Російська Федераціязалишалася в трійці найбільших покупців української
зброї, сказано в матеріалах Стокгольмського міжнародного інституту дослідження
миру (SIPRI)... Згідно зданими інституту, загальна сума доходів від контрактів, укладених Україною з РФна постачання різних озброєнь, склала $ 72 млн
01.08.17Банк Порошенко увеличил чистуюприбыль в 2,6 раза
показать весь комментарий
24.10.2017 15:49 Ответить
Что еще
показать весь комментарий
24.10.2017 14:11 Ответить
Він не має права на захист суспільства, бо вчинив злочин.
Оборзєл,можна сказати...
показать весь комментарий
24.10.2017 14:27 Ответить
А Пашинский?
показать весь комментарий
24.10.2017 14:35 Ответить
Будемо рівнятися на злочинців?
А може подорослішаємо?
показать весь комментарий
24.10.2017 14:38 Ответить
Да ты шооо!!! И шо у них, диарея? Или анальные разрывы?
показать весь комментарий
24.10.2017 14:07 Ответить
хороший повод подарить мусорам квартиры в Киеве и выдать корочки УБД
показать весь комментарий
24.10.2017 14:15 Ответить
Что то у нас последние года очень нежные правоохранители.Во время разблокирования Святошинского суда пострадали двое правоохранителей, - Крищенко - Цензор.НЕТ 9024
показать весь комментарий
24.10.2017 14:17 Ответить
Дійсно дивні в нас люди.
Хочуть, щоб поліцейські забезпечили порядок, але не готові їм підкорятися.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:25 Ответить
Штепа сидит дома и ржет,что теперь за ее гавно отгребают патриоты Украины от бывших беркутовцев.Видать эти сепары и беркутовцы тогда не додавили Крищенка в Горловке
показать весь комментарий
24.10.2017 14:26 Ответить
А що потрібно було робити в цій ситуації?
Спробували б активісти таке в штатах наробити...
показать весь комментарий
24.10.2017 14:34 Ответить
Коханівський може і щось там накоїв,але не треба було його в ізолятор саджати,нікуди він би не дівся,прийшов би до суду наступнього дня.Штепа для України злочинець і гуляє на волі,а патріоти за гратами,де справедливість
показать весь комментарий
24.10.2017 14:43 Ответить
При чому патріотизм до відповідальності за свій злочин?
Він такий ніжний,не зміг би посидіти в ізоляторі до рішення суду?
А може цей вільний стрілок небезпечний для людей,може йому знову хтось не сподобається?
показать весь комментарий
24.10.2017 14:55 Ответить
влада боїться патріотів і вона краще відпустить на волю Штепу.за злочин проти країни,ніж відпусте Коханівського на підписку про невиїзд,тобто судді наказали Коханівського посадити,вона і це зробила,перед законов всі рівні.але хтось рівніше,і нема в Україні більш злочинців ніж тих хто сидять по судах,подивіться на чому вони іздять та на їх маєтки і за які рішення по закону вони це отримали
показать весь комментарий
24.10.2017 15:03 Ответить
Мені здається,чи ви виправдовуєте злочин?
показать весь комментарий
24.10.2017 15:09 Ответить
ні,я виправдовую корумпованних суддів.бо ім ще не одне рішення виносити не по закону,а на свою користь,бо бідні судді,ще не заробили собі на маєтки за кордоном і їм байдуже яка влада в Україні.для них головне це своя кишеня,ще раз наголошую,судді і закон,це речі несумісні
показать весь комментарий
24.10.2017 15:46 Ответить
Не маніпулюйте,ви так будь-який злочин виправдаєте,якщо злочинець вам подобається.
Це нікуди не годиться..
показать весь комментарий
24.10.2017 15:52 Ответить
як що він злочинець,це буде вирішувати суд,а не злочинці від влади,а ці перевертні в мантіях.злочинці в кубі,на дай боже вам з ними зустрітися,бо зразу будете знати скільки коштує стук судійського молотка по столу і скільки важить судійське рішення,коли замість реалного терміну,злочинець відбувається умовним терміном
показать весь комментарий
24.10.2017 16:01 Ответить
рік тому,на зебрі в Чугуєві був вбитий офіцер ЗСУ.його вбив мажор на геленвагені,першими приїхали тітушки і мусора,привезли з собою дідуся на інвалідному візку,посадили його за кермо і все,на цьому все закінчилося.ніхто далі і не питав,ні відповів.всі були куплені,а ось офіцера того немає.І роскажіть мені після цього про честь і гідність мусорів і влади,про суддів і закон.
показать весь комментарий
24.10.2017 16:08 Ответить
зрозуміло,кого ви наслідуєте-мажорів та тітушню.
їм можна, отже можна і так званим патріотам.
показать весь комментарий
24.10.2017 16:16 Ответить
я проти того,що б його судили мажори,був би нормальний суддя і цього б не сталося
показать весь комментарий
24.10.2017 16:21 Ответить
Людям,якобы избивавшим гончаренко и барну грозит до 7 лет,вот их нужно защищать,правосудие там будет слепо и глухо.
показать весь комментарий
24.10.2017 16:27 Ответить
рік тому,на зебрі в Чугуєві був вбитий офіцер ЗСУ.його вбив мажор на геленвагені,першими приїхали тітушки і мусора,привезли з собою дідуся на інвалідному візку,посадили його за кермо і все,на цьому все закінчилося.ніхто далі і не питав,ні відповів.всі були куплені,а ось офіцера того немає.І розкажіть мені після цього про честь і гідність мусорів і влади,про суддів і закон.
https://censor.net/comments/locate/460283/019212c3-27f8-73**-a886-29a482cf2ca6
показать весь комментарий
24.10.2017 16:32 Ответить
Які б не були судді,але не всі їхні рішення несправедливі та злочинні,тим більше якщо підсудний людина відома і впливова.
Тому давайте без лірики.
Суд мав встановити запобіжний захід для особи,що вчинила серйозне правопорушення,але цього не сталось через *********** дії спровокованої толпи.
показать весь комментарий
24.10.2017 16:14 Ответить
Коханивського приняли по делу и скорее всего отпустили бы до суда под подписку, или под личное обязательство. Но свора его тупых сподручных сделала все для того, что бы "папу" закрыли...
показать весь комментарий
24.10.2017 14:57 Ответить
Отож...
Влаштували накал страстєй...
показать весь комментарий
24.10.2017 15:08 Ответить
Да и не только в штатах. Разделяю ваше мнение.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:48 Ответить
Интересно,дубасили беззащитных а пострадали менты в полной амуниции да и на скорую увезли почему то гражданского.
показать весь комментарий
24.10.2017 14:56 Ответить
Памятка для правильного патриота от правильного зрадойоба.
1. Едешь в зону АТО добровольцем!
2. Можно всего-лишь на пару дней, главное не забыть взять с собой оператора из какого-нить говно-ТВ-канала.
3. Светишься перед экраном ряженым (па форме, с кулэмэтом руке, как у Рембы).
4. След. день бухаешь с этим же оператором и остальной приехавшей шоблой.
5. Собираешь манатки и едешь домой, но уже в совершенно ином какчестве: "добровольця і патріота, котрого показували по тиливізору".
6. Приехав домой сколачиваешь бригаду из таких же "патриотов" и занимаешься чем душа пожелает. И не дай Бог тебя хоть одному мусору тронуть, или запаковать. Ведь зрадойоб-звичайный быстро разнесет сию страшную весть и сразу запахнет новым Майданом...
показать весь комментарий
24.10.2017 15:08 Ответить