Баннер Free Markiv вывесили на здании главного управления Нацполиции. ФОТО
В Киеве на здании главного управления Национальной полиции появился баннер с надписью Free Markiv.
Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом hromadske сообщил представитель МВД Артем Шевченко.
Такой же баннер в ближайшие дни повесят на здании Министерства внутренних дел Украины.
По словам Шевченко, это своего рода психологическая поддержка для родных Виталия.
"Мы будем поддерживать его семью, поддерживаем всех единомышленников, поэтому присоединились к своего рода психологической поддержке, разместив баннер на центральных управлениях полиции и МВД. Также мы будем помогать стороне защиты в обосновании мотивационной части приговора и привлечении свидетелей, если нужно, с нашей стороны", - сказал Шевченко и добавил, что надеется на то, что суд апелляционной инстанции будет более логичным и взвешенным.
14 октября в Киеве активисты, друзья и родные нацгвардейца Виталия Маркива собрались на акцию поддержки.

сАбаков думає, що зможе перехопити протест проти Зеленського.
Тепер оті місцеві ради повинні скликати свої екстренні засідання та публічно заявити «Дорогий наш Богдане Васильовичу! Простіть нас пожалуста. Ми люди темні, а ви нас просвітили. Тепер нам ясно, що ми стали сліпими жертвами кампанії з дезінформації, дуже брудної гри тих, хто втратив владу на найвищому рівні. І чого ми в це улізли? Самі не понімаєм. Ми ж люди некомпетентні, ще й низької кваліфікації. Дякуємо, що знайшли час нам це пояснити. Обіцяємо виправитися і відтепер ми, у суворій відповідності до Ваших вказівок, будемо займатися виключно сміттям. А також комунальними питаннями. Вибачте нас, будь ласка, якщо зможете. Ми так більше не будем».
І думаю, Богдан Васильович їх пробачить. Адже він людина не жорстокосерда. Бо мирні протести звичайним громадянам він, наприклад, все ж таки великодушно дозволив. Хоча й застеріг, аби ніде ніхто не смів говорити про формулу Штайнмаєра! Так і сказав: «Формула Штайнмаєра" - це не те питання, яке можна обговорювати, зібравшись на площі свого міста». Тож оскільки завтра у Києві, а також у ряді великих міст України небайдужі громадяни скористаються дозволом Богдана Васильовича Яременка і вийдуть на маніфестації, то дідусь дуже просить - аби ніде ніхто не смів про формулу Штайнмаєра і слова сказати! Говоримо лише про погоду! Бо зараз, ну як назло, місяць у повні, а в таку пору Богдан Васильович особливо уразливий. Не можна його хвилювати.https://www.facebook.com/svyryd.opanasovych?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARArGvYpbOTK4YVUkWgJyFFqzZD_Ch9aOZivYXuJLClrxYzaxJoZOkPOW-LqwaXX8-jekOADt9zsrU8R&hc_ref=ARRLKEs9dctIxGZmxdnQSB9ySAg8435YlGjrWXJwPkIYAaycdn2gE-vD2bEzt-jz4to&fref=nf
Дивіться мені!https://gordonua.com/ukr/news/politics/-jaremenko-o-mistsevih-radah-jaki-vistupili-proti-formuli-shtajnmajera-brudna-gra-tih-hto-vtrativ-vladu-na-vishchomu-rivni-1339594.html?fbclid=IwAR2Pf--CQupV3Eah_ZkSAwDge7JepB7gvbNeB9OD4oHHsZLqeIwICvPDcCA