Головне сработать на опєрєженіє. Коли всі знають, що в тебе сотні ботів, треба ііх сфотографувати і розмістити на своєму ресурсі фото з підписом "фєйкомьотниє вайска". Шоб всі знали, що кругом зрадофіли і огенти книмля! І тільки сивочолий гарант як Д'Артаньян! Цього наш гарант навчився у запорєбрікового бєзальтєрнатівца. Всігда всіх пєрєігровать.
в Украинской Армии хрен ты кого прымусыш этим заниматься, да ещё так, чтобы никто не узнал.
Прокололся ты, ефрейтор )))