Сейчас проходят консультации о возможном объединении политических усилий "Фронта змин", "Гражданской позиции", Европейской партии Украины и УРП "Собор" Ну все берегись ПР во яки "серезные силы" объединяються
Зараз в україні реальна сила це ВО "Свобода", хоть як не крути а вони мають саме більше реальних "штиків", не куплених а ідейних і з цим повинні рахуватися всі князьки. В Україні так заведено, що партія складається з засновника і печатки, і тільки на вибори зголошує ться ця "політична" сила, якщо має гроші, або хтось дасть. Так що Тягнибока потрібно завжди брати до уваги.
Ну все берегись ПР во яки "серезные силы" объединяються
Не они Нашу Украину создавали ???
И что получилось, ЮЩЕР всех предал !!!
А голубятня вернула всё себе и сполна!!!
I cкiльки вiн башляв?
хотят же быть хоть както при деле..
ться ця "політична" сила, якщо має гроші, або хтось дасть. Так що Тягнибока потрібно завжди брати до уваги.
дала маленький зелёный свет
А этот как всегда партнеров ищет....
(Думаю ему нужны Геї-патріоти из "Файна Юкрайна")