9632 посетителя онлайн

Оккупанты сейчас сконцентрировали наибольшие свои усилия на Соледаре, - Зеленский. ВИДЕО

Соответствующее видео опубликовала пресс-служба президента, информирует Цензор.НЕТ.

"Провел сегодня очередное заседание Ставки. Главное внимание уделили ситуации на Донетчине и Луганщине – именно на тех направлениях, которые сейчас самые горячие. Бахмут и Соледар, Кременная и Сватово, общие перспективы на Донбассе на ближайшие недели. Битва за Донбасс продолжается. И хотя оккупанты сейчас сконцентрировали наибольшие свои усилия на Соледаре, все равно результатом этой тяжелой и продолжительной битвы станет освобождение всего нашего Донбасса.

Я благодарю всех наших воинов, которые защищают наш Бахмут и проявляют максимальную стойкость! Спасибо всем бойцам в Соледаре, которые выдерживают новые и еще более жесткие штурмы оккупантов! Это очень тяжело: там почти не осталось целых стен... Благодаря стойкости наших воинов там, в Соледаре, мы выиграли для Украины дополнительное время и дополнительные силы.

А что хотела Россия там выиграть? Полностью все разрушено, жизни почти не осталась. И тысячи людей их потеряны: вся земля под Соледаром в труппах оккупантов и в шрамах от ударов. Вот так и выглядит безумство.

Я благодарю всех наших защитников и защитниц за каждый шаг вперед на других направлениях на передовой, за постепенное продвижение – очень осторожное, просчитанное и именно поэтому абсолютно надежное", - сказал Зеленский.

Топ комментарии
+18
Не можливо слухати ,війна, а він відосить. Соледар в вогні,важко. Резерви то заходять, то виходять. Дайте військовим працювати,а не ставками відволікати.
показать весь комментарий
09.01.2023 23:20 Ответить
+18
https://www.facebook.com/butusov.yuriy?hc_ref=ARQRoUpfRZ-YySn6PCRbhc9zxjXh5_rBGO2g4FECK45zBc0EUkNnwjvUhmlmNXcMMSc&fref=nf Бутусов https://www.facebook.com/butusov.yuriy?hc_ref=ARQRoUpfRZ-YySn6PCRbhc9zxjXh5_rBGO2g4FECK45zBc0EUkNnwjvUhmlmNXcMMSc&fref=nf
https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/************************************************************************ 2 год ·


Соледар. Обстановка на 21.00

Соледар в загрозливій ситуації. Ворог вийшов на позицію з якої може вести вогонь по основній трасі постачання на Соледар. На самий шлях росіяни вийти не можуть. Це не повне оточення, але нормальне постачання по трасі неможливе, це критично для оборони. Але можливості для виправлення ситуації є.

У нас в цьому районі зосереджені значні сили, війська є, є багато людей. Є техніка. Важка обстановка для усіх зрозуміла. Потрібні діі, які цю обстановку виправлять. Потрібні не хаотичні діі, а сплановані, щоб реалізувати наші переваги крок за кроком. Тактична обстановка зрозуміла нашому командуванню, вчора у Соледарі був командувач ОУВ О.Сирський.

Що відбувається у самому Соледарі? Температура ускладнює діі військ: - 18, це треба враховувати, і це створює проблеми і нам і ворогу. За такої температури боєздатність дуже залежить від належного постачання.

46-та аеромобільна бригада веде жорсткі оборонні боі за кожен будинок. Їм допомагають й деякі інші підрозділи - прикордонники, ССО, танкісти. Продовжуються ближні боі, перестрілки. Росіяни за сьогодні просунулись на деяких напрямках, але ціною дуже великих втрат.

46-та аеромобільна бригада робить все можливе, зберігає боєздатність у надважких умовах. Десантники діють зразково, бійці довіряють командирам, і кожен робить усе можливе для знищення ворога. Російські штурмові групи знищуються одна за одною у контактних боях на ближніх відстанях, але вони продовжують атаки і вводять у бій резерви.

Але основна загроза від росіян - це охоплення з флангів міста. Вони будуть робити усе можливе щоб пробитись на трасу в тилу Соледару. Для обходу Соледару направлені свіжі резерви зі складу повітряно-десантних військ, захопленню Соледару російське командування надає велике політичне значення.

Згадується, як влітку тримала фронт від Соледара до Бахмута три місяці поспіль одна 93-тя механізована бригада за підтримки батальйонів ТРО. Як би було важливо, якби комбрига та усіх командирів батальйонів 93-тьоі відзначили за їх майстерні діі на найвищому рівні, і намагались би організувати управління, розвідку, застосування військ так само ефективно, як діяла 93-тя. Вони бились за кожну посадку і завдавали втрати росіянам в рази більше, ніж несли самі. Якщо керувати таким чином, то є усі можливості виправити ситуацію.

Так само ефективно поруч діють і зараз підрозділи 10-і гірсько-штурмової бригади, 46-та аеромобільна. У нашоі армії є і командири і досвід для того, щоб ефективно знищувати росіян і перемагати в найскладніших умовах.

Ми усі переживаємо за героів Соледару, і віримо в нашу армію, яка при правильній організації може розгромити російських окупантів під Соледаром.
показать весь комментарий
09.01.2023 23:45 Ответить
+15
переїсти - відригнуть...
перебор з зеленими відосами, зеленими майками, теплою мівіною, з брехнею - перебор.
показать весь комментарий
09.01.2023 23:24 Ответить

Загрузка...