12150 посетителей онлайн

Тело 33-летнего украинца обнаружили румынские пограничники в Тисе. ВИДЕО

Топ комментарии
+27
при "баризі" багато хто "устал ат вайни", тому у 2019 році, сидячи на дивані, надивились на Г+Г, інших олігархічних телепомойках, тупих 95-анальних серіальчиків класу "слуга урода", вибрили це зелене н*ркоманське чмо, зароданця і агента кацапського фсб !!!



показать весь комментарий
18.03.2024 13:44 Ответить
+25
Я старий воїн. Все ж таки, 18 місяців на нулі відбув. Якщо з ДФТГ, то 20. Поховав половину максимально близьких друзів, бойових побратимів. Був в таких ситуаціях, за які краще й не розповідати тим, у кого нема аналогічного досвіду. Бачив все і більше.
Так от.
Страх смерті - цілком нормально. Головне - не панікувати. А страх та адреналін - нормально.

Але навіть не уявляю, як можна настільки боятися війни, щоб втонути в холодній річці.
показать весь комментарий
18.03.2024 13:58 Ответить
+22
в нас в Україні прикордонники воюють на фронті, ні, не чули? а також їм доводиться витягати трупи ухилянтів, це також їх обов'язок...
показать весь комментарий
18.03.2024 13:30 Ответить

Загрузка...