при "баризі" багато хто "устал ат вайни", тому у 2019 році, сидячи на дивані, надивились на Г+Г, інших олігархічних телепомойках, тупих 95-анальних серіальчиків класу "слуга урода", вибрили це зелене н*ркоманське чмо, зароданця і агента кацапського фсб !!!
Я старий воїн. Все ж таки, 18 місяців на нулі відбув. Якщо з ДФТГ, то 20. Поховав половину максимально близьких друзів, бойових побратимів. Був в таких ситуаціях, за які краще й не розповідати тим, у кого нема аналогічного досвіду. Бачив все і більше. Так от. Страх смерті - цілком нормально. Головне - не панікувати. А страх та адреналін - нормально.
Але навіть не уявляю, як можна настільки боятися війни, щоб втонути в холодній річці.
Так от.
Страх смерті - цілком нормально. Головне - не панікувати. А страх та адреналін - нормально.
Але навіть не уявляю, як можна настільки боятися війни, щоб втонути в холодній річці.