5286 посетителей онлайн

Наши защитники из РСЗО HIMARS уничтожают дорогостоящую РЛС "Небо-СВУ". ВИДЕО

Военные контрразведчики 13 Главного Управления СБУ с БпЛА "Шарк" обнаружили российскую систему радиолокационного обнаружения дальнего действия стоимостью около 100 миллионов долларов.

С РСЗО HIMARS украинские защитники нанесли огневое поражение в тыл врага по РЛС "НЕБО-СВУ", информирует Цензор.НЕТ.

Топ комментарии
+36
Нарешті це сталося. Позавчора дронами захерачили по двом найбільшим ПС у Бєлгордській області: по https://www.google.com.ua/maps/place/51%C2%B003 ПС "Металлургическая" , 750/500/330/110/6 кВ, 3649 MВт (110 км від Вовчанська), і по https://www.google.com.ua/maps/place/51%C2%B016 ПС Старий Оскол 500/330/110/35 кВ, 1752 MVA (130 км від Вовчанська). Сумарно стало розподілення потужносі на 5400 MVA. В результаті чого кацапи сьогодні мають дохера тепленьких «козлів» у печах https://www.google.com.ua/maps/place/51%C2%B008 Оскольського електрометалургійного комбінату . Цей комбінат має виняткове значення для військово-промислового комплексу РФ, оскільки виробляє високоякісну сталь, у тому числі легіровані види спецсталєй для автопрому та машинобудування. Продукцією комбінату у роботі користуються такі підприємства російського ВПК: ГАЗ, УАЗ, КамАЗ, заводи групи підшипникових компаній ЕПК і SKF. Теоретично відновти роботу комбіната можливо через пів-року, але… Але у мирних умовах, бо якщо знов прилетить по ПС, то прийдеться виколупувати вже нових «козлів». Так що єдиний на расії електрометалургійний комбінат став надовго - до кінця війни. Ну, хіба що можно побудувати нове виробництво десь за васюганськими болотами у пєрмських ******.
Ну і попутно ще деякий час Білгородська та частина Воронезької області посидять без світла.

Так потроху починає формуватись аграрний демілітаризований санітарний пояс поблизу українського кордону.
показать весь комментарий
03.07.2024 19:58 Ответить
+12
Після вольфрамових шариків станція більше схожа на решето
показать весь комментарий
03.07.2024 20:29 Ответить
+10
Так мимо! якого х..я ви таке показуєте, де знищення? Як мінімум одна ракету в дупу
показать весь комментарий
03.07.2024 20:11 Ответить

Загрузка...