10899 посетителей онлайн
48 333 109

"Это называется "восстание машин", - Гройсман водит радиоуправляемую бронемашину в Кременчуге. ВИДЕО

Как сообщает Цензор.НЕТ, под управлением премьера бронемашина проехала небольшой круг по тестовой площадке. Гройсман назвал "шикарной" разработку украинских автомобилестроителей и предложил наладить ее серийное производство.

Читайте также: Мы можем строить самолеты, трактора, вагоны. На кредитах и внешней помощи мы долго не проживем, - Гройсман
Топ комментарии
+23
[Зображення недоступне]
https://www.google.com.ua/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwjl1NajoNPQAhXMO5oKHem0AJ8QjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fpolitota.dirty.ru%2Fputinu-pokazali-chelovekopodobnogo-boevogo-robota-avatara-654025%2F&psig=AFQjCNEshr2bSWc00UUGkMLcPV_W1Uzc_A&ust=1480690477324619 "Это называется "восстание машин", - Гройсман водит радиоуправляемую бронемашину в Кременчуге - Цензор.НЕТ 4273 "Это называется "восстание машин", - Гройсман водит радиоуправляемую бронемашину в Кременчуге - Цензор.НЕТ 4340
показать весь комментарий
01.12.2016 16:56 Ответить
+16
Граються в машинки, не розуміючи що терористи в бою можуть перехопити та заблокувати радіоканал управління такою технікою! У путіна ще досить радясньких розробок в частині радіо-електронної боротьби! Для таких систем в першу чергу потрібна військова система звязку та передавання даних!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! яку не зможуть заглушити терористи! А в нас не тільки немає такої системи, в нас навіть її концепції досі немає!!!!!!! Гройсман має розуміти що без системи звязку неможливо керувати навіть звичайними підрозділами на бронемашинах, не кажучи вже про дистанційно керовані! Нам для військової системи звязку потрібна власна група військових супутників, які будуть забезпечувати наших військових гарантованим звязком та передаванням данних в будь якій точці України і Чорного моря (і можливо не тільки України і не тільки Чорного моря). Без супутників ніякого звязку не буде! Все НАТО побудоване на супутниках Ірідіум-Моторола і останній раз США вимкнуло ці супутники і зірвало військовий переворот в Туреччині, бо без секретного зв'язку неможливо керувати військами і все зупинилось! Тому військовий зв'язок треба будувати в першу чергу, а тих хто купляє для військових цивільні радіостанції Моторола, треба розстрілювати на місці! Тільки ППРЧ радіостанції і тільки власного українського виробництва, щоб ніхто, навіть США не могли прослухати та зупинити наш військовий зв'язок! Тоді можна і безпілотниками керувати в небі, на морі, на суші, бо буде опорна мережа яка може пропускати через себе величезні обсяги інформації! А сьогодні якщо почнеться глобальний наступ терористів і всі почнуть по КВ радіостанціям говорити, то засруть ефір так що ніхто нікого вже не почує і буде знову колапс, як влітку 2014 року! Влітку 2014 року ми програли, бо не було супутникового звязку, як тільки підрозділі відступили від кордону і вийшли за межі цифрового військового зв'язку, розгорнутого на кордоні, відразу пропав будь який звязок і рухнуло все керування військами.
показать весь комментарий
01.12.2016 15:01 Ответить
+15
Шо та гройсмана много стало!!
Он шо купил Цензор???
показать весь комментарий
01.12.2016 14:50 Ответить

Загрузка...