"Це називається "повстання машин", - Гройсман водить радіокеровану бронемашину в Кременчуці. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, під керуванням прем'єра бронемашина проїхала невелике коло по тестовому майданчику. Гройсман назвав "шикарною" розробку українських автомобілебудівників і запропонував налагодити її серійне виробництво.
https://www.google.com.ua/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=0ahUKEwjl1NajoNPQAhXMO5oKHem0AJ8QjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fpolitota.dirty.ru%2Fputinu-pokazali-chelovekopodobnogo-boevogo-robota-avatara-654025%2F&psig=AFQjCNEshr2bSWc00UUGkMLcPV_W1Uzc_A&ust=1480690477324619
Он шо купил Цензор???