8512 відвідувачів онлайн
13 309 32
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

ПРО КС І ПОЛІТИЧНЕ БЛ#ДСТВО

Коли Конституційний суд у змові з колишнім главою офісу Зеленського п. Богданом незаконно розганяли парламент, більшість аплодувала. А опозиція, крім «Народного Фронту», мовчала. І навіть один з сьогоднішніх лідерів допомагав у цьому. Бо в парламент хотіли потрапити.

Коли КС вкотре зґвалтував Конституцію - несподівано прийшло прозріння.

Коли вигідно політично - захищаємо Конституцію. Коли невигідно - захищаємо КС.

Ціна цього політичного блядства надто висока.

Це відео записано 20 червня 2019 року. Одразу після рішення КС і Ко розігнати парламент.

Топ коментарі
+6
Чому мовчала ? Триндіть-не мішки носить.
https://np.pl.ua/2019/04/poroshenko-vvazhaie-ymovirnyy-dostrokovyy-rozpusk-rady-nezakonnym/ Порошенко вважає ймовірний достроковий розпуск Ради незаконним 15.04.2019

https://www.unian.ua/elections/10562145-poroshenko-skarzhitsya-na-nezakonnist-rozgonu-radi-ale-na-vibori-zgoden.html Порошенко скаржиться на незаконність розгону Ради, але на вибори згоден 14:09, 24.05.19

А ПОЛІТИЧНЕ БЛ#ДСТВО... Ну от хто під час розвалу країни зеленою пліснявою,шмигаючи носиком,ображено вказує пальчиком на того,з ким ти нібито рятував країну ?
А мачодописи про незамінного міністра,що пройшов по народофронтівським спискам,є?
показати весь коментар
02.11.2020 20:49 Відповісти
+5
Хіба що не згоден з твердженням "А опозиція, крім «Народного Фронту», мовчала". Тому що не один НФ з опозиції кричав "протизаконно!". Інша справа, що іменні партії Смешка, Гриценка, Тимошенка, Тягнибока, Садового до опозиції через низку інших причин віднести до опозиції дуже проблематично.
показати весь коментар
02.11.2020 19:37 Відповісти
+4
Порядочный, воспитанный, культурный человек не употребляет непотребных слов. Никогда и нигде. "От слов своих оправдаешься, от слов своих осудишься", надеюсь, читали. Проблема наших политиков, что они так и живут - с раздвоенными мыслями, чувствами, поступками.
И как им можно верить? В храмах ставят свечки, а дела и слова их гнилые и злые.
показати весь коментар
02.11.2020 21:20 Відповісти

Завантаження...