9732 відвідувача онлайн
9 569 197
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Про строкову службу

университет,присяга,обороны,национальный

Зараз в Україні чим частіше лунають думки від великих політиків, а до цього від великих воєнних, що строкову службу треба відмінити, замінивши контрактною. Були ідеї, навіть, що Тро буде вчити населення базовим навичкам, замість строкової служби. Таку ідею мені, зокрема, озвучував один з Командувачів до 22 року, сподіваюсь він в розшуку.

Я вважаю, що ця ідея була внесена росіянами, та нав'язувалася їх агентами в інформаційному полі України.

Пару років тому спілкувався з високопоставленим представником міністерства оборони Німеччини на цю тему.

Він запитав мою думку про декілька нових законів, я пояснив свою позицію, а потім він сказав мені таке:

"Ми вже декілька років намагаємось повернути строкову службу в Німеччині, але є проблеми з законодавством, а головне, ми не можемо повернути розпущену інфраструктуру комісаріатів (у них вони інакше називались): облік, медичні комісії тощо. Людей та фахівців немає. Якщо ви знищите строкову службу та систему мобілізації, то вже не поновите". Це буквально дослівно.

Всіх, хто під час війни вирішить прибрати строкову службу, я ввавжатиму російським агентом впливу, або корисним ідіотом для РФ.

Україна має стати європейським Ізраїлем, де строкову службу має пройти все населення, а без служби в армії неможливо було б влаштуватись на роботу в державному секторі.

До цього маємо прагнути.

P.S. Додам ще думку. Хабарі у військоматах це не нове явище. Ще з радянщини, якщо ти не міг вступити у ВИШ, то родина давала хабаря, і це була ознака багатої родини у якої народився бездар, що не може вступити в інститут навіть за хабаря. Служити в Армії стало почесним після 14 року. Сили оборони зараз забеспечують первинний інстинкт людини та нації - безпеку.

А я б заборонив обіймати посади на державній службі без попередньої служби в ЗСУ чи силах Оборони.

Хабар, як явище погане. Але на мою думку, треба ситуацію повернути так, аби люди давали хабарі, щоб потрапити в ЗСУ, бо без цього не отримати посади навіть вчителя в школі.

Топ коментарі
+22
Всі мусять рік копати канави від паркану до обіду та чистити унітази зубною щіткою аби в нагороду отримати унікальну можливість потрапити на роботу в царство корупції, бюрократії, кумівства та управлінських маразмів.
показати весь коментар
04.08.2023 08:36 Відповісти
+16
У нас вообще-то гендерное равенство. Так какого рожна баб выпустили за кардон, а мужиков не выпускают? Концлагерь, так концлагерь. Абсолютно. Для всех!!!
показати весь коментар
04.08.2023 09:21 Відповісти
+15
Шановний пане Гай, зарплатня вчителя початківця зараз не перевищує 250$. Ви хочете щоб молодь 5 років навчалася, а потім ще й платила хабар для того аби сидіти в казармі заради майбутньої професії де вони отримуватимуть 250$ і все це у вічновоюючій країні? А поряд з нами буде Польща, де навіть на паршивому складі зп мінімум 1000$ і для цього не треба навчатися та служити. І доречі, одна справа гнобити хлопців, і геть інша дівчат, якщо їх змусять служити та воювати, то абсолютна більшість виїде із такої країни та не повернеться. Може після цього ви ще й навчитеся народжувати дітей, щоб було кому воювати через 20 років у вашому новому ізраїлю
показати весь коментар
04.08.2023 09:04 Відповісти

Завантаження...