10549 відвідувачів онлайн
8 221 23
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Хто має ухвалити рішення по обороні Авдіївки?

авдіївка

Тривалий час в Авдіівку не присилають маршеве поповнення та свіжі батальйони. Піхота сточується, люди просто хворіють, списується по стану здоров’я, поранені, контужені, загиблі. Росіяни несуть втрати у рази більше, але вони поповнюють свої штурмові батальйони постійно, у нас поповнення у багато разів менші, і дуже давно взагалі було.

Авдіівка зараз - основний напрямок наступу російськоі армії в Україні. Ворог кидає сюди резерви, хоче нас продавити. І ми могли б скористатись цим, щоб перемолоти тут усі російські резерви та захистити місто та зручні позиції. Але…

Питаєш людей Залужного та Тарнавського - кажуть, у нас нема людей, бо розподілом займається командувач сухопутних військ Сирський та підпорядкована йому систему ТЦК та ТРО.

Питаєш оточення Сирського - у Залужного є підпорядковані йому частини, у Тарнавського теж, хай маневрують та посилюють.

Питаєш, а хто може розібратись та ухвалити рішення, щоб посилити оборону великого українського міста Авдіівка людьми? Міністр оборони - ні, у нього кажуть що він в таке не може втручатись. Верховний головнокомандувач та його Ставка? Ні, він теж не може, це військові, хай розбираються.

В мене питання - як долучити увагу до Авдіівки вищого керівництва, щоб дали маршеве поповнення у 110-ту та хоча б пару свіжих батальйонів?

Хто ж за це відповідає? Чи знов з мерів питати та біля мерій мітинги робити?

Чи зробити стрім серед солдат у Авдіівці, і нагадати про відповідальність за втрату Авдіівки?

Топ коментарі
+14
Наслідки того, що Зеленський формує паралельні ЗСУ. Тобто є ЗСУ підпорядковані Залужному, як це і має бути. І є ЗСУ Зеленського-Сирського. Нічим хорошим таке не закінчиться.
Заради рейтингів, з думками про які Боневтік прокидається і засинає, він готовий знищити всю оборону, аби лише "не Залужній". Спочатку його аж трясло від прізвища Порошенка, а тепер знайшов собі нового "ворога всього життя". Це вже більше схоже на психічну хворобу, а не на жадобу влади.
показати весь коментар
18.12.2023 21:17 Відповісти
+8
Юріко наче сьоднішній...хто хто ...дід піхто- зеленське чмо... Сирській це зеленський , всі питання до них , шо Сирській відповідати не хоче ..?вони ж вдвох за мапами відоси знімали, які вони борцуни ...
показати весь коментар
18.12.2023 19:58 Відповісти
+4
1."В мене питання - як долучити увагу до Авдіівки вищого керівництва, щоб дали маршеве поповнення у 110-ту та хоча б пару свіжих батальйонів? "- и положить их там как остальных,без преимуществ в РСЗО,САУ,дронах,без бетонированных укреплений?
2."Чи зробити стрім серед солдат у Авдіівці, і нагадати про відповідальність за втрату Авдіівки? "-не понял,Вы солдатам хотите предъявит за потерю(пока гипотетическую) Авдеевки?
3. При таком "гениальном управлении" людей оттуда надо отводить,там практически уже "мешок";кацапы массой задавят и и сомкнут фланги.
показати весь коментар
18.12.2023 20:21 Відповісти

Завантаження...