8675 відвідувачів онлайн
8 269 38
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Як не дійти до замірів рейтингу у вже не існуючій країні?

зеленський

"Ситуація видається такою, що президент переймається рейтингами і боїться комунікувати мобілізацію, бо питання стало токсичним. Я не знаю, чи це правда, чи ні. Говорили, що депутатам від "Слуги народу" заборонили коментувати мобілізацію. Значить, влада реально збирається відмовчуватися… І якщо це правда, то це вкрай небезпечно для нас як для країни. Тому що так можна зрештою дійти до замірів рейтингу у вже не існуючій країні.

Здивувала і заява прем'єр-міністра Шмигаля про те, що нам не потрібно мобілізовувати 500 тисяч людей. Навіщо заперечувати слова військового керівництва?.. І як це прочитали на фронті? Так, що тепер точно нікого не демобілізують і що служитимуть ті самі, хто й служив. Це мало хто помітив у цивільному житті, але військові все добре почули...

Несправедливо перекладати відповідальність на людей, які перебувають на граничній межі виснаження. Несправедливо очікувати, що вони й надалі розв’язуватимуть всі питання. Насправді все залежатиме від того, якою буде інформаційна політика держави та комунікація з суспільством. Бо зараз вони з питань мобілізації фактично відсутні. Я навмисно передивляюся соціальні мережі президента увесь останній тиждень, коли все суспільство обговорює мобілізацію, і не бачу його заяв з цього приводу".

Топ коментарі
+25
Дивно і сумно навіть не те, що витворяють Зеленський і його банда "менеджерів".
І навіть не те, що Верховна Рада перетворилася на смердючу помийку.

Дивно і сумно що Зеленський ще має немаленький рівень підтримки у сіспільстві.

Зеленський боїться не самих рейтингів. Зеленський боїться того, що може статися, якщо його рейтинги впадуть до нуля. Але у суспільстві залишається немало кількість громадян з намертво висохлими мізками. Оце дійсно і дивно, і сумно.
показати весь коментар
19.04.2024 15:11 Відповісти
+22
у вже не існуючій країні
Їм це не завадить.
Побудують "країну в смартфоні" та будуть там рейтинги вимірювати.
Жарт.
Звалять до Європи або росії і будуть доживати на награбоване.
Прібарахлілісь, внукам хватіт.
показати весь коментар
19.04.2024 14:36 Відповісти
+22
Шановна пані Інна, Україна це не їхня країна, вони тут на гастролях, їм байдуже скільки загине українців та чи буде Україна взагалі існувати, бо при владі команда по ліквідації української незалежної держави. Всі 5 років вони не помилялися, не косячили, як дехто вважає, вони планомірно та креативно нищать Україну з середини, як шашіль жере дерево. Бачення України зеленського та бачення України путіна мало чим відрізняється і це було добре видно ДО початку широкомасштабної війни. Україна порноактріса, сеньйор Голодомор, ********** палочкі, знущання над гаслом Слава Україні, турбота про рускій язик, дєвятає мая, мижебратья, дать воду в Крим - все це ті самі наративи рускава міра, які пропагував зеленський та його оточення і до його президества і під вже час нього. Тому немає чому дивуватися - поки зеленський з єрмачньой при владі, державні інституції не будуть нормально працювати, все буде саботуватися та дискредитуватися там де лише це можливо, на всіх напрямках, а по телєку будуть й надалі 24/7 лунати правильні фрази, які не мали й не матимуть з реальністю нічого спільного. Повним ходом йде руйнація держави та побудова "офісно-реЗЕденської автократії", де замість Конституції буде прописано одне-єдине: Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є офіс преЗЕдента... За останні 2 роки, заколисана мантрою "не на часі" країна вже впритул підійшла до такого розвитку подій, після якого ми вже нічим не відризнятимемось від рашки з якою воюють наші хлопці та дівчата на фронті.
показати весь коментар
19.04.2024 17:21 Відповісти

Завантаження...