Як не дійти до замірів рейтингу у вже не існуючій країні?

"Ситуація видається такою, що президент переймається рейтингами і боїться комунікувати мобілізацію, бо питання стало токсичним. Я не знаю, чи це правда, чи ні. Говорили, що депутатам від "Слуги народу" заборонили коментувати мобілізацію. Значить, влада реально збирається відмовчуватися… І якщо це правда, то це вкрай небезпечно для нас як для країни. Тому що так можна зрештою дійти до замірів рейтингу у вже не існуючій країні.
Здивувала і заява прем'єр-міністра Шмигаля про те, що нам не потрібно мобілізовувати 500 тисяч людей. Навіщо заперечувати слова військового керівництва?.. І як це прочитали на фронті? Так, що тепер точно нікого не демобілізують і що служитимуть ті самі, хто й служив. Це мало хто помітив у цивільному житті, але військові все добре почули...
Несправедливо перекладати відповідальність на людей, які перебувають на граничній межі виснаження. Несправедливо очікувати, що вони й надалі розв’язуватимуть всі питання. Насправді все залежатиме від того, якою буде інформаційна політика держави та комунікація з суспільством. Бо зараз вони з питань мобілізації фактично відсутні. Я навмисно передивляюся соціальні мережі президента увесь останній тиждень, коли все суспільство обговорює мобілізацію, і не бачу його заяв з цього приводу".
І навіть не те, що Верховна Рада перетворилася на смердючу помийку.
Дивно і сумно що Зеленський ще має немаленький рівень підтримки у сіспільстві.
Зеленський боїться не самих рейтингів. Зеленський боїться того, що може статися, якщо його рейтинги впадуть до нуля. Але у суспільстві залишається немало кількість громадян з намертво висохлими мізками. Оце дійсно і дивно, і сумно.
Їм це не завадить.
Побудують "країну в смартфоні" та будуть там рейтинги вимірювати.
Жарт.
Звалять до Європи або росії і будуть доживати на награбоване.
Прібарахлілісь, внукам хватіт.