7648 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Найхолодніша ніч цієї зими

Зима.. мінус десять градусів… чи не найхолодніша ніч цієї зими… наступна ніч після третього поспіль масштабного обстрілу росіянами нашої енергетики

І сьогодні тільки три години не буде світла. Так, в суботу, у вихідний, коли навантаження меньше ніж в робочі дні. Але лише три години…

Можна сприймати це як належне.. можна бідкатись, що чомусь під час наймаштабніших обстрілів в історії людства відключають світло не по графіку. Все це можна. Але по факту це величезне досягнення, з яким не треба лізти у помиральну яму. Це величезний успіх

Росіяни тричі поспіль обстріляли Україну. Використали кілька сотень ракет і дохуліард дронів. І все це призводить до 3-х годинно відключення світла у найхолодніший день грудня.

Ми звикли багато речей сприймати як данність. Світло має бути. Навіть під час обстрілів. Магазини мають працювати, пенсії платитись навіть під час масштабної війни. Ми звикаємо до того, що насправді є величезним досягненням.

І це треба цінувати. Щоб не посипати голову попелом і не нити, що в нас все йде погано.

Чому сьогодні у мене відключчать світло тільки на три години? Це досягнення українського ППО, що витримує найбільші атаки з відомих. Українське ППО, яке має спроможності завдяки воїнам ЗСУ і підтримці наших західних партнерів. Все, що збиває зараз російські ракети, прийшло до нас із Заходу. І так, вони могли б давати більше, якби поставили український інтерес в пріорітеті. Але якби вони не давали то світла сьогодні не було б в принципі.

Чому у мене сьогодні не буде світла лише три години? Завдяки українським енергетикам. Які не тільки "монополісти" чи "корупціонери". Це люди, які вже третій рік поспіль працюють на максимумі. І які б не могли б цього робити, бути такими ефективними, без підтримки Заходу. Бо без цієі підтримки не було б грошей на ремонти, на обʼєкти укриття і набагато більший дефіцит обладнання.

Чи треба критикувати? Звісно. Волшебний пєндєль завжди був драйвером змін. Але дуже важливо помічати досягнення. І цінувати їх. Важливо для людей, завдяки яким це досягається. І важливо для вашої кукухи, яка має усвідомлювати перемоги, а не тільки помічати поразки.

Путін думав, що він заморозить українців. Путін думав, що зима знов буде союзником Росії. Але він знов прорахувався. Всі його ракети і дрони, всі його по уги "економіки на військових рейках" дають хіба що обмежений результат. Так, інфляція трохи вижча і яйця дорожчі, але хіба це той результат, на який він розраховував? І він може тепер тільки лякати кожен день весь світ своїм орєшніком, який чи то є чи то його вже нема. Лякати терористичною зброєю із 36 болванок, які мають кудись впасти і щось зруйнувати. Що саме ніхто не може передбачити і тому є типовим тероризмом. І робить він це не від хорошого життя.

Тому що мінус 10, зима і лише три години не буде світла у спальному районі Києва. Усвідомте це. Бо Путін вже усвідомив і тому трясе своїми орєшками.

Топ коментарі
+16
Енергетики пашуть, як воли - до них питання немає, ППОшники теж показали себе в останньому обстрілі на висоті. Питання до нашої влади, яка переклала усі труднощі війни на громадян. Що легше - скопіювати шахед і за 3 роки винести усю стратавіа та побити склади з ракетами, чи змушувати енергетиків пнутися зі шкіри після кожного обстрілу, відновлюючи енергоструктуру?
показати весь коментар
14.12.2024 14:20 Відповісти
+15
Згоден з Автором. Досягнення треба цінувати. Критикувати наше ППО чи енергетиків - не треба і немає за що - навпаки - героїзм, професіоналізм і відданість на самій високій висоті.
Критикувати треба зелених мародерів і ворюг. Критикувати треба Зеленського, Єрмака і їхню зелену шайку - наперекір кому країна ще бореться, як зелені мародери не паскудять.
показати весь коментар
14.12.2024 14:08 Відповісти
+15
Якщо перелічити всі активи України типу вмотивованих бійців, волонтерів, ППО, енергетиків, громадян, західної допомоги, переозброєння, то війну ми повинні були виграти.
Але безруке державне управління, президент-блазень, що думає лише про рейтинги, 5-6 менеджерів, що під дахом ЗЄ побудували корупційни вертикаль, звели все нанівець.
Війну ми програємо. І це цілковита провина Зеленського.
показати весь коментар
14.12.2024 17:06 Відповісти

Завантаження...