11641 відвідувач онлайн
13 278 42
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Про пост Умєрова

Південна Корея відмовила Україні в продажу зенітних комплексів

Здається, мені повернулась мова і можу писати. Бо я реально 10 хв мовчала, коли це прочитала.

1. Я не розумію, як проголошене Умєровим юридично реалізувати. Від слова зовсім. Як одна людина має очолити дві агенції???

2. Для представників української влади корпоративна реформа - пустий звук.

3. Щодо відкликання членів наглядової від держави. Не існує формули "я відкликаю****". Є формула "замінити **** на ****". Але навіть якщо їх замінити, то рада чинна - там все одно три члени. Просто Аурой не включається на засідання, бо не підписав контракт.

4. До вчорашнього дня ЖОДНИХ ПУБЛІЧНИХ претензій МО до Безрукової не було. І знаєте, в мене є підозра чому- бо ❗️МО погоджує кожен контракт чи додаткову угоду, ЯКОЮ І ПЕРЕНОСЯТЬСЯ СТРОКИ поставки зброї. Тобто несе таку ж відповідальність як і АОЗ. ❗️❗️❗️

5. Щодо витоків інформації. Думаю, що ці витоки були і з міністерства. А не тільки АОЗ. Але якщо АОЗ, це визнавав і боровся, то МО ніколи!!! І ще! Мене щиро дивує, коли співробітники міністерства лайкають пости про зняття штрафних санкцій з постачальників.

6. По звільненню Кліменкова - це єдина позиція міністра, яку підтримую.

7. Але… якщо раптом сьогодні представники низки європейських держав скажуть, що не дадуть мільярди доларів на зброю за данською моделлю, тоді президент має визначитись для себе, чи треба державі такий міністр оборони.

Топ коментарі
+25
"...Як одна людина має очолити дві агенції???..."

А як одна людина, при тому зрадник, ворюга і невіглас, змогла "очолити" усю Україну?
показати весь коментар
25.01.2025 09:50 Відповісти
+22
Ха-ха-ха, от жеж рожеві єдинороги.

Чебуречнику треба здавати грєв до общака Ларьочника.

А ви плутаєтеся під ногами, заважаєте.

Посади коштують великих грошей, в ОЗУ прийнято відбивати витрати.
показати весь коментар
25.01.2025 09:00 Відповісти
+13
Ти демонструєш рівень розвитку ЗЕленої мавпи, ти хоч почитай, що таке принципи корпративного управління. Це ******* принципи проти самодурства і корупції, а тому їх ЗЕлені покидьки не хочуть запроваджувати при управлінняі державними підприєствами і організаціями. Бо це буде їм заважати красти при владі як вони звикли.
показати весь коментар
25.01.2025 13:45 Відповісти

Завантаження...