10687 посетителей онлайн
13 277 42
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про пост Умєрова

Південна Корея відмовила Україні в продажу зенітних комплексів

Здається, мені повернулась мова і можу писати. Бо я реально 10 хв мовчала, коли це прочитала.

1. Я не розумію, як проголошене Умєровим юридично реалізувати. Від слова зовсім. Як одна людина має очолити дві агенції???

2. Для представників української влади корпоративна реформа - пустий звук.

3. Щодо відкликання членів наглядової від держави. Не існує формули "я відкликаю****". Є формула "замінити **** на ****". Але навіть якщо їх замінити, то рада чинна - там все одно три члени. Просто Аурой не включається на засідання, бо не підписав контракт.

4. До вчорашнього дня ЖОДНИХ ПУБЛІЧНИХ претензій МО до Безрукової не було. І знаєте, в мене є підозра чому- бо ❗️МО погоджує кожен контракт чи додаткову угоду, ЯКОЮ І ПЕРЕНОСЯТЬСЯ СТРОКИ поставки зброї. Тобто несе таку ж відповідальність як і АОЗ. ❗️❗️❗️

5. Щодо витоків інформації. Думаю, що ці витоки були і з міністерства. А не тільки АОЗ. Але якщо АОЗ, це визнавав і боровся, то МО ніколи!!! І ще! Мене щиро дивує, коли співробітники міністерства лайкають пости про зняття штрафних санкцій з постачальників.

6. По звільненню Кліменкова - це єдина позиція міністра, яку підтримую.

7. Але… якщо раптом сьогодні представники низки європейських держав скажуть, що не дадуть мільярди доларів на зброю за данською моделлю, тоді президент має визначитись для себе, чи треба державі такий міністр оборони.

Топ комментарии
+25
"...Як одна людина має очолити дві агенції???..."

А як одна людина, при тому зрадник, ворюга і невіглас, змогла "очолити" усю Україну?
показать весь комментарий
25.01.2025 09:50 Ответить
+22
Ха-ха-ха, от жеж рожеві єдинороги.

Чебуречнику треба здавати грєв до общака Ларьочника.

А ви плутаєтеся під ногами, заважаєте.

Посади коштують великих грошей, в ОЗУ прийнято відбивати витрати.
показать весь комментарий
25.01.2025 09:00 Ответить
+13
Ти демонструєш рівень розвитку ЗЕленої мавпи, ти хоч почитай, що таке принципи корпративного управління. Це ******* принципи проти самодурства і корупції, а тому їх ЗЕлені покидьки не хочуть запроваджувати при управлінняі державними підприєствами і організаціями. Бо це буде їм заважати красти при владі як вони звикли.
показать весь комментарий
25.01.2025 13:45 Ответить

Загрузка...