11410 відвідувачів онлайн
8 914 32
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Розправа над військовими. Кому потрібне це шоу?

Екскомандира ОТУ Харків Юрія Галушкіна відправили під арешт

Цинічне шоу над військовими продовжується. Запобіжні заходи для генерала Юрія Галушкіна, застава з багатьма нулями, потім нове "страшне кіно", СІЗО без права на заставу. Далі - томи справи і судилише розтягнуть на багато місяців. Все за законами жанру, як у середньовіччі. Тільки тоді прив´язували до ганебних стовпів, а зараз просто демонструють в марафонах.

Не хочу вдаватися в підозри і в деталі справи. Річ не в цім. Як військовий, чудово розумію, що за таким сценарієм можна "розкатати" переважну більшість командування, тим більше, коли мова йдеться про бойових офіцерів. Війна – це смерті і поранення, втрати, накази, які можуть мати непрості наслідки. І все це, при бажанні, можна підвести під норми закону.

Тому питання не у харківському напрямку, і не у прізвищах військових. Головне звинувачення на їх адресу – це втрата територій і загибель особового складу. Тобто військових судять за те, що воєнні дії були неуспішними і на військових просто переводять відповідальність за важкі для нас результати цієї війни.

Для всіх очевидно, що завершити війну без втрат територій зараз не вийде. І кордонів 91-го у найближчій перспективі не буде. І питання НАТО, очевидно теж. Дай Боже, щоб я помилявся, але давайте виходити з реалій. Але відповідати за результати війни хтось повинен.

Влада відповідати не може, вона ж вся "в білому" і вже повним ходом почала вибори. Саме тому на цю роль обрали військових. І ключова думка, яку нам всім вбиватимуть у голови – це те, що ми маємо ідеальну і неперевершену владу і поганих військових, які не вміли виконувати її геніальні накази і програли війну.

Про наслідки ніхто не думає. А він може бути лише один: влада, яка воює зі своїми військовими – завжди приречена.

Топ коментарі
+11
Если бы они к войне так готовились, как сейчас к выборам.
показати весь коментар
25.01.2025 20:34 Відповісти
+8
"...влада, яка воює зі своїми військовими - завжди приречена..."
Влада приречена КИМ - отими військовими, які покірно отримують медальки з рук брехливого клоуна, стоячи струнко перед паскудним нікчемою, на якому здуру повісили бейджик "верховного головнокомандувача"? Чи приречена тими військовими, яких цей паскуда "відвідує" на фронті і, замість отримати в морду, вислуховує "доповіді"? Може приречена Сирським, який плазує перед Зеленським? Чи може приречена патріотами, які монотонно щось "радять" Зеленському і камлають про "нерозхитування країни"?
показати весь коментар
25.01.2025 23:43 Відповісти
+6
Схоже, це і є та сама демілітаризація, що її путін у лютому 24-го проголошував.
показати весь коментар
25.01.2025 21:55 Відповісти

Завантаження...