11219 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Другий фронт?

Другий фронт

Вінниця - штурм ТЦК якимось громадянами, керованими якимось бл**ським ГО, Харків -  ветерана на протезі стріляє з травмата і з ноги в голову незрозумілий бройлер, Одеса Ібіца - єб*ні культуристи кидаються на військових і поліцію, Миколаїв - сьогодні теж відзначився, Кременчук, Тернопіль, скажені баби по всій Україні гавкають на людей у формі, бо, бл*, людолови, географія протистояння вся мапа країни.

В більшості випадків поліція жує соплі, хоча ці справи вже, по ступені загрози, - увага СБУ.
Якийсь масовий російський другий фронт, в спину. А на манежі ті ж антивакси, знавці «конституції», блогери-ухилянти, «воєнні адвокати».

А потім зʼясовуємо: чи є під*ри в Дніпропетровській області, чи ні?

Скоро з іконами будуть зупиняти пересування наших військ, безкарно. Але ж це вже було …

Панове поліціянти, ваша бронь тримається на тих, хто тримає ЛБЗ, памʼятайте про це, робіть свою роботу, хоч спину в тилу прикривайте.

Топ коментарі
+20
Пан Колесник "дурня клеїть", прикидаючись, що не розуміє - що відбувається !?

А до цього саме ЗЕвлада на чолі з її веселим фронтменом НАДАПЕРЕСТАТЬСТРЕЛЯТЬ і привела українське суспільство.

От скажіть мені, пане Колесник, а що мають робити мирні люди, які своєю працею та податками до українського бюджету і мирні часи утримували всіх цих поліціянтів, військоматників, суддів, прокурорів, податківців, прикордонників , держслужбовців різних рівнів ... і сподівались , що в лихі часи всі ці утриманці , заприсяжені та навчені користуванням зброєю, підуть захищати країну та тих, хто їх роками утримував - А ТЕПЕР БАЧАТЬ , як мордаті та добре вгодовані поліціянти та ТЦКуни хапають мирних , щоб відправити їх на бійню замість себе, тим самим добивая залишки української економіки, яка ще якось утримує ЗСУ?!

Пан Колесник дійсно "клеїть дурня" чи може поводиться натурально?

Додам ще - в окупованих на Півдні Мелітополі, Бердянську, Херсоні, Енергодару, Геніческу, Скадовську ... переважна більшість поліціянтів, податківців , МЧСників ... одразу перейшли на бік окупантів .

Не думаю, що вся ця публіка в Миколаєві, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі ... на початку війни чимось відрізнялась від тих, хто опинився в окупованих містах .
показати весь коментар
04.08.2025 14:13 Відповісти
+16
1. "знавці «конституції»"- вас устраивают тупые бесправные бараны? Почему Конституция в кавычках и с маленькой буквы? Или у вас какая-то другая, правильная "конституция"?
2. "блогери-ухилянти"- это так самокритично про себя? Я вижу в медиа много "блогеров-ухилянтов" в немятой форме, с красивыми бородками, топящими за правильность политики хрипатого.
3. "Панове поліціянти, ваша бронь тримається на тих, хто тримає ЛБЗ"- во первых, вы призываете полицию сильнее прессовать несогласных с политикой влады? Намекаете, что если не будут держать в узде стадо, лишаться брони? Во вторых- я очень хочу услышать мнение о происходящем, от тех кто на самом деле держит ЛБС, не офицериков потомственных, не "пиджаков", не воинов барбершопных, а того самого комбайнёра, который за 5 минут прошёл ВЛК и воюет, которого на пару суток отправляют держать опорник, а он там сидит безвылазно 2-й месяц.
показати весь коментар
04.08.2025 15:15 Відповісти
+15
Оце правильно сказано - панове поліціянти - ви на броні поки ловите й тягнете за ноги бажаючих в шурмову на передок. Як тільки перестанете це робити - підете самі.
Чітко і по ділу, без всіляких там - "служить і защіщать"
Але є одне але. Мушки спилюйте на пістолетах.
показати весь коментар
04.08.2025 17:38 Відповісти

Завантаження...