Другий фронт?

Вінниця - штурм ТЦК якимось громадянами, керованими якимось бл**ським ГО, Харків - ветерана на протезі стріляє з травмата і з ноги в голову незрозумілий бройлер, Одеса Ібіца - єб*ні культуристи кидаються на військових і поліцію, Миколаїв - сьогодні теж відзначився, Кременчук, Тернопіль, скажені баби по всій Україні гавкають на людей у формі, бо, бл*, людолови, географія протистояння вся мапа країни.
В більшості випадків поліція жує соплі, хоча ці справи вже, по ступені загрози, - увага СБУ.
Якийсь масовий російський другий фронт, в спину. А на манежі ті ж антивакси, знавці «конституції», блогери-ухилянти, «воєнні адвокати».
А потім зʼясовуємо: чи є під*ри в Дніпропетровській області, чи ні?
Скоро з іконами будуть зупиняти пересування наших військ, безкарно. Але ж це вже було …
Панове поліціянти, ваша бронь тримається на тих, хто тримає ЛБЗ, памʼятайте про це, робіть свою роботу, хоч спину в тилу прикривайте.
А до цього саме ЗЕвлада на чолі з її веселим фронтменом НАДАПЕРЕСТАТЬСТРЕЛЯТЬ і привела українське суспільство.
От скажіть мені, пане Колесник, а що мають робити мирні люди, які своєю працею та податками до українського бюджету і мирні часи утримували всіх цих поліціянтів, військоматників, суддів, прокурорів, податківців, прикордонників , держслужбовців різних рівнів ... і сподівались , що в лихі часи всі ці утриманці , заприсяжені та навчені користуванням зброєю, підуть захищати країну та тих, хто їх роками утримував - А ТЕПЕР БАЧАТЬ , як мордаті та добре вгодовані поліціянти та ТЦКуни хапають мирних , щоб відправити їх на бійню замість себе, тим самим добивая залишки української економіки, яка ще якось утримує ЗСУ?!
Пан Колесник дійсно "клеїть дурня" чи може поводиться натурально?
Додам ще - в окупованих на Півдні Мелітополі, Бердянську, Херсоні, Енергодару, Геніческу, Скадовську ... переважна більшість поліціянтів, податківців , МЧСників ... одразу перейшли на бік окупантів .
Не думаю, що вся ця публіка в Миколаєві, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі ... на початку війни чимось відрізнялась від тих, хто опинився в окупованих містах .
2. "блогери-ухилянти"- это так самокритично про себя? Я вижу в медиа много "блогеров-ухилянтов" в немятой форме, с красивыми бородками, топящими за правильность политики хрипатого.
3. "Панове поліціянти, ваша бронь тримається на тих, хто тримає ЛБЗ"- во первых, вы призываете полицию сильнее прессовать несогласных с политикой влады? Намекаете, что если не будут держать в узде стадо, лишаться брони? Во вторых- я очень хочу услышать мнение о происходящем, от тех кто на самом деле держит ЛБС, не офицериков потомственных, не "пиджаков", не воинов барбершопных, а того самого комбайнёра, который за 5 минут прошёл ВЛК и воюет, которого на пару суток отправляют держать опорник, а он там сидит безвылазно 2-й месяц.
Чітко і по ділу, без всіляких там - "служить і защіщать"
Але є одне але. Мушки спилюйте на пістолетах.