Як це наближає нашу перемогу?
Мільярди на прутню, а не на війну!
Щовечора у шаховому порядку котресь українське місто лишається без світла від російських ударів. Покровськ висить на волосині – і туди із потужними місіями підтримки бойового духу приїздять то Сирський то Буданов. На одвірках українських супермаркетах висять оголошення про вакансії для вантажників та охоронників. Вони суттєво більші за зарплатню українських вояків – яких щойно мобілізували. Та ще й з непоганим соцпакетом – обіди або місце у гуртожитку.
На тлі неприємних новин одного суботнього вечора у ефірі з'являється президент і розказує, куди ми спрямовуємо кошти бюджету, які могли би піти на війну. А підуть на те, що скоріше нагадує передвиборчий піар. І ні, не треба говорити у коментарях – ви все брешете про вибори. Ми ту кухню знали і плавали в ній.
Так от, президент обіцяє нову "Зе-тисячу", яку українці можуть витратити на певні товари та послуги. Минулого року щось подібне коштувало бюджету у суму близько 15 мільярдів гривень. Це якщо брати розрахунки "ЄПідтримки".
Кілька днів тому нардеп СН Олексій Мовчан розказував про страшну ситуацію на "Укрзалізниці". Що касовий розрив і падіння вантажних перевезень. Тут справді скрутна ситуація і нардеп не збрехав — цього року вантажообіг суттєво впав. І що дуже треба гроші із бюджет на 2026 рік "на забезпечення пасажирських перевезень, транспортування гуманітарних вантажів та евакуаційних операцій".
І ось пару днів тому Уряд таки виділив 8 мільрядів грошей на дотації "Укрзалізниці".
https://censor.net/.../kabmin-vydilyv-8-milyardiv-z...
До слова, це цілком можуть бути гроші із податків киян. Нагадаю, що у серпні Рада забрала гроші у Київа і передала 8 млрд грн у Резервний фонд, звідки Свириденко роздає подібних слоників.
Але у свіжому вечірньому відео президент оголошує про безкоштовне перевезення на 3000 км для всіх. Просто хто попало може кататись від Києва до Львова і до Дніпра.
Питання: Як це наближає нашу перемогу? Воно тупо риторичне.
Що маємо у підсумку? Аби відволікти населення від проблем опалювального сезону та проблем на покровському напрямку – мавпам обіцяють банани. Шкода, що за мавп тримають українців. а банани – то їхні податки, які йдіть на якісь нісенітниці аби не впав рейтинг, а не на щось справді корисне.
Окремо нагадаю заяву президента від 25.10, де він бідкався, що тупо нема грошей на газ, цитую:
"Президент Володимир Зеленський заявив, що в дуже складній ситуації Україна має бути готова знайти газ на 2 млрд доларів, і в уряду є розуміння, де взяти такі кошти й звідки імпортувати газ".
Мораль — на покатушки УЗ є гроші, на газ — нема.
Я згадав що її чоловік Буткевич ну дууууже плювався в 2019 році в Щікалядного Борігу та радів обранню Президентом шоумена Зеленського , та й пані мабуть теж раділа ... а тепер свариться на ЗЕвладу.
Пані, за все ОЦЕ ви і наголосували , а ваш чоловік ще й наагітував в 2019 році!
Перш ніж сваритися треба спочатку каятись за Гріх2019!